Burak yılmazın kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi oldugu doğru mu?

Galatasaraylılar bilir belki milli takıma alınmama nedenlerinden biri primden cok özel hayatıyla işini karıştırması deniiyor doğruysa en sevdigim oyuncudan soğumak

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yaş küçük olsa ne olacak? Sevgilisi istiyorsa kime ne? Başkalarının namusuna dil uzattığımızda ahlak bekçisi oluruz, bırakın isteyen istediğiyle evlensin, bize ne?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• yalan...

0|0
    0|0
  • özel hayat değil mi

0|0
    0|0
  • Olabilir olmayabilirde isterse 50 yasinda olsun isterse 18 kimse karisamaz buna.

0|0
    0|0
  • Para ile yaşlar ters orantılı bilmiyomusun

0|0
    0|0
  • Buraya yazılan bu tarz şeyler kişi haklarına saldırı iftira ve hakaret olarak mahkemede kullanilabilir burak beye ulaşıp şurada atılan iftiralari göstersem çok basınız ağrir bence uğraşmayın böyle şeylerle size ne insanlardan bir futbolcudan hayatından

0|0
    0|0
    • Sen iyi misin pardon? Ben ilişkisi varmış demiyorum zaten okuduğum şey doğru mu bilen var mı diye soru sordum

• İyide sen git o zaman htmagazini davaya ver oldu millet köşe yazısına tahminlerini yazsın biz okuyup burda soru sorunca suçlu olalım

• @Danlab davaya ver nasıl bir cümledir cahil kız sen o magazin programlarının asıl sahibi olan şirketlerin ne kadar tazminat ödediği biliyor musunda konuşuyorsun? Onlar için sorunmu ama senin gibi saçma cümle kuranlar 10 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edilse kalpten gider :D babane lan ne haliniz varsa görün

• 10 yaş küçük bir sevgilisi olması suç mu? :/

0|0
    0|0
  • Tamam burak pek iyi duzgun biri degil belki ama karisini aldatcak biri degil.. hem yasa takilmayin selcukta kendinden 10 12 yas kucuk biriyle evlendi

1|0
    0|0
    • İnsanların içini bilemeyiz selçuk hangi selçuk

• Selcuk inan.. kiz 18 mi 19 mu neydi evlendiklerinde bn oyle biliyirum

• Yalan haberdir belki de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...