Caner Erkin 4 aylık sevgilisi Şükran Ovalı'nın dövmesini yaptırdı. Hunharca seviyorum demenin bir yolu mu bu sizce?

Bir köpek sahiplenen çift ne kadar iyi anlaştığını sosyal medyada duyuruyordu ama bu adım biraz büyük geldi.
Caner Erkin 4 aylık sevgilisi Şükran Ovalı'nın dövmesini yaptırdı. Hunharca seviyorum demenin bir yolu mu bu sizce? 4 aylık sevgilisinin dövmesini yaptıran Caner, hunhanca seviyorum mesajı mı vermek istedi ne dersiniz?
Siz bu kadar büyük bir işe girişebilir miydiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben terk edildikten sonra adını yazdırdım mk daha büyüğü mü var 😂

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "Akılsızım." demenin bir başka yolu. Bu yapılan sevgi göstergesi falan değil. Tamamen saçmalık.
    Eşi bile olsa saçma. Ya 4 aylık ilişki bu ne böyle? 3 gün sonra ayrılırlar.
    Ayrıca birini seviyorsan bunu duyurmana gerek yok, kime niye mesaj verecekmiş? Kimsenin ilişkisi üzerinden gündeme gelmeye çalışmasına da gerek yok. Komik duruma düşüyorlar.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 129

• Onu bilmem ama dövmeyi yapan sağlam yapmış 😂

2|0
    0|0
  • Birincisi cesaretine helal olsun fakat adam gibi adam sevgilisinin ne adini nede resmini dövme yaptirmaz. Adam gibi adam nasip kısmet nedir bilir. Bir kadin yaptirsa az çok anlarimda bir erkegin yapmasini dogru bulmuyorum insan cok sevse bile nu sevgisinin göstergesi olamaz. Bunu tecrübesizlik gorgusuzluk ve dusuncesizlik olarak görürüm çünkü nasip olmadiginda hic birsey olmaz kıyamet kadar sevsede birsey girer araya o yüzden erkek adamin bu tarz seyleri düşünmesi gerekir. Bir durum oldugunda ayni resmi sildirip baska birininkini yaptiricak. Anlicagin gömlek gibi adam kirlenince değişiyor.

0|0
    2|0
  • Kendisini milletin diline düşüren saçma sapan bir evlilikten sonra fazla gaza geliyor bence.

1|0
    1|0
  • Basta boyle bir gaza gelip dovme yaptiranlar snra nasil saklicani sasirio

1|0
    1|0
  • Önemli olan silinmeyecek bir yerde saklamak onu.. O yüzden gerek yok dövmeye vs

1|0
    1|0
  • para var huzur war kanks

2|0
    0|0
  • Bu ne kadarda büyük olay cidden
    ben böyle birşey yapmam koluam degil kalbime
    kazırım

1|1
    0|0
  • Ben her zaman birini dövme olarak yaptıranları anlamıyorum. Ya gidersin zarif bir çift dövmesi yaptırırsın tamamdır ama bu ne ya

0|0
    0|0
  • Tamamen aptallık. :):

1|1
    1|0
  • Dövmede sıkıntı yok zaten sırtımda ve boynumda var ama sevgilimin dövmesini yaptırmak imkânsız zamanın neyi getireceği bilinmez... Ancak yaptırırsam bir ihtimal oda geçici...

0|0
    0|0
  • Yahu bu şarlatanların aşkına inananlar var mı? Bunlar sadece magazine gündem olmaya çalışan insanlar.

0|0
    1|0
  • bu olay niye bu kadar gündem oldu anlamadım. Millet ağır işsiz..

1|0
    0|0
  • böyle vücuda dövme yaparak gösteriş yapılmaz, aşık anlatılmaz, KALBİNE DÖVME YAPSIN ORAYA HAPSETSİN aşkını.

2|0
    2|0
  • İnsan sevdiği için yeri geliyor bedeninden bir parça veriyor, yeri geliyor ölümü göze alıyor. Dövme ne ki...

1|1
    0|1
  • hint kınasıdır o :)

1|1
    0|0
  • Cok basarili bir hareket. futbolculuguda hircin olmasa super olacak

1|0
    0|0
  • girişmem

1|0
    1|0
  • Eski eşine yazık. Kim bilir ne düşünüyordur. 1 çocuğu var acaba ihmal etmeden ilgileniyordur.

0|0
    2|0
    • Eski eşi onu aldatmadan önce düşünseydi

• @--Nxy-- Biliyorsun medyada yansıtılan bir hayatlarıda var. Yok şunu yapmış şunu demiş şunu yemiş-içmiş gitmiş gibi yansıltılsa'da Caner için konuşmak gerekirse Aslına bakarsan çok cana yakın samimi bir insan. Sen ona nasıl devranırsan o sana 2 katına gelebilicek bir insan.

• Ne güzel öyle olması lazım. Ama öyle birinin çocuğuyla ilgilenmeyeceğini sanmam

• Girişmem. Kimse için dövme yapmam.

0|0
    0|0
  • benle çıksa bende yaptırırdım mk :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    109

Kızlar Ne Diyor 137

• Yahu millet dövme yaptırmak için bahane arıyor. 2 gün konuşup 3. gün dövme yaptırıyorlar ayrılınca da sildirip yeni sevgilisinin dövmesini yaptırıyorlar bu ne böyle 😂 😂 😂

1|0
    0|0
  • o an sevıyorsam gözüm görmez bir günde olsa yaptırırım anı yaşayıp mutlu olmak varken sonunu düşünüp kasamam ayrılınca bakarım duruma göre. önemli olan o an ne hissettiğim hissettiklerinden pişmanlık duymamak sonu kötüde olsa ;)

1|0
    0|0
  • Yakında sildireceğim şimdi doya doya tadını çıkarayım demek... Bunların aşkı geçici.

1|1
    0|0
  • Bizim erkeklerin işi zor artik. Bu unlu erkekler çıtayı uzaya cikardi uzaya 😄😄
    ama ne gerek vardi simdi dovmeye. ne sacma.

0|0
    0|0
  • sonu böyle olmasın da
    http://i.hizliresim.com/dXVVzp.jpg

0|0
    0|0
  • Dövmeden ve dövme yaptırmaktan genel anlamda hoşlanmam zaten, İnsanların sevgililerinin ismini resmini artık her neyse dövme olarak yaptırmalarını iyice saçma buluyorum, inşallah asla da yaptırmayı düşünmem, bu dövme hastalık gibi birşey önce bir iki tane ile başlıyorlar sonra bir bakmışsın bütün vücut kapkara olmuş, derinin rengi belli değil, bir insan bunu kendine niye yapar anlamam. Yaşlanınca nasıl görünecek o dövme.. Dört aylık sevgili ne ya zaten gelecek ay ayrılır yenisini bulursun, kaç yıl evli kalanlar boşanıyor, garantisi mi var?

0|0
    0|0
  • Of bu adam da trafik lambası gibi kime yandığı belli değil

1|0
    1|0
  • Göstermelik asklar... Nefret ederim.

2|0
    0|0
  • 4 ay daha yeni canim cicim aylari ilerleyen zamanlarda görürüz :)

0|0
    0|0
  • dövmem sevmem biri için de yaptırmam. bunların sevgisi gösteriş.

0|0
    0|0
  • Bide çiçek alsın diye bekleyek 😂😂

0|0
    0|0
  • 4 ayda değil onun dövmesini, isminin baş harfinin dahi dövmesini yaptıramam.

0|0
    0|0
  • Gerizekalilik

0|0
    0|0
  • Vayy cok iyi tutkulu

0|0
    0|0
  • yapan çok güzel yapmış yalnız. birileri mutlu olup, çok sevip sevdiği için birşeyler yapınca kıskanıyor hemen bizim millet. hee tabi ayrılırsınız, hmm görürüz sonra diyorlar hemen. ya niye ayrılsınlar, mutlu olacaklar belki. ne istiyorsunuz bu mutlulardan be.

0|0
    1|0
  • ya da justin biebera özendi

0|0
    0|0
  • Oldukça gereksiz bir hareket olduğunu düşünüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra Ayrıldıklarında tekrar siler

0|1
    0|0
  • Şov yapma şov yapma tamam anladık seni şarkısı geldi aklıma 😛

1|0
    0|0
  • resim benzememişki

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam