Türkiye'de dizi sektörü neden 12-14 yaşa hitap ediyor?

Sürekli şirket sahibi pilavboyumuz ve fakir yalancı masum kızımız var. Aa eğer çeşitlilik isterseniz bir de kötü bir kızımız var ama o da özünde masumdur. Ha bir de dünya onların etrafında döner. İkisinin arasını ya şerefsizler ya sürtükler ya da aileleri açarlar.

Yani artık B-I-K-T-I-M!!!

Haa şimdilerde Cesur Yürek ve İçerde var onlara bir şey demiyorum ama diğerleri çok sıktı. Yani kusasım geliyor. Bunlar bir de yönetmenim diye geçiniyorlar. Bence bunlar yüzünden AB ye giremiyoruz.

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkede yönetmen ve senarist diye bir şey yok bir kaç kişi dışında. Filmlerden dizilere kliplerden reklamlara kadar vasat durumdayız. Yaratıcılık nedir onu kavrayamamışlar. Bu konuda bir kaç kişi var bu söylediğim şeylerden tamamen uzaklar ama onlarında kıymeti bilinmiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her negatif şeyin sonunda 'Bunlar yüzünden AB'ye giremiyoruz' demeniz de ayrı ironi. Oysa başlık iyiydi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence AB nin en büyük planı bunları zihnimize yerleştirmek istemesi. Yani KÜLTÜRÜ YOZLAŞTIRMAK istiyorlar. Bizde maalesef yozlasiyoruz

1|0
    0|0
  • İnan bende bilmiyorum ve 2016 dan itibaren tv izlemeyi bıraktım

1|0
    0|0
  • izleyenler yüzünden
    izlemezlerse kaldırırlar

0|0
    0|0
  • Çünkü beyinsiz dolu. Dandik dizi yapınca tutuyo, kafa çalıştıran dizi yaparlarsa kimse anlamayıp izlemeyecek.

0|0
    0|0
  • dizilerimize şiddet-seks-gizem üçlüsü katılmalı. süreleride 45 dk indirilmeli. Ayrıca biraz daha doğal olmalı. başrol Kızımız, saçları dağılmadan , makyajlı uyanmamalı :D

0|0
    0|0
    • Ohaa yani seks değil de niye bir bilim kurgu veya dini film yapmıyolar ki?

• Sonuçta yabancılarda birçok fantastik ve bilim kurgu filminde kiliseyi es geçmiyorlar. Bizim filmlerde camilerle resmen dalga geçiyorlar. Ayrıca hadi fantastiği bilim kurguyu hadi ordan edelim. Tarihlerini bile düzgün anlatamıyorlar ki! Adam resmen yatak odasından çıkmıyor

• tarihi filmlerde, anlatıldığı dönemi yansıtmak baya maliyetli oluyor. Diziler de yaklaşık 2 saat olunca, yapımcı da ucuz sahnelere ve yatak odasında dakika öldürüyor. Anlatılacak konu ve izleyicide bırakıcağı etki çok iyi düşünülmeli. Dizi sektöründe birden çok birim söz sahibi olduğu için, farklı düşünen , yaratıcı yönetmenlerde köreliyor haliyle...

• Bu millete müstehak. Starbucks Pelinsuları ve Berkecanları için ideal diziler işte.

0|0
    0|0
    • Ee biz nolcaz? Hayatımda hiç starbucka bile gitmedim

• Ben de öyle. Tv izlemeyeceksin olup bitecek. Ben öyle yapıyorum, tavsiye ederim.

• Bizim halk için aşk olsun yeter izlerler

0|0
    0|0
  • AB ye gırmek yobazlıktan çıkıp coplak gezmk demktr

0|0
    0|0
  • Diziler ayna gibi toplumu yansıtıyor

0|0
    0|0
    • Allah aşkına toplumun şirketi mi var?

• Ama buna da diziler yol açtı. Biraz farklı şeyler ortaya çıkarsalar insanlar da ona yönelir

Kızlar Ne Diyor 3

• hele şu show tv deki aşk laftan anlamaz dizisi o kızın tuhaf mimikleri insanla dalga geçiyorlar resmen

1|0
    0|0
    • İlk bölümün on dakikasından başka izlemedim zaten o ve demet özdemir ergen dizilerinde oynuyorlar zaten

• hayır oyunculuk sıfır.. hikaye klasik ve kötü dediğin gibi ergenler tarafından izleniyor ama :/

• Diziyle alákam yok. Maç izliyom

1|0
    0|0
  • Artik baska yürümüyo cünkü, millet askli meskli seviyo
    AB de kalsin zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...