Kapat

Hande Erçel niye bu kadar gündeme geliyor?

Burcu Biricik, Berrak Tüzünataç, Tuğçe Kurşunoğlu, Ezgi Asaroğlu, Bensu Soral,Çiğdem Batur, Mine Tugay, Vildan Atasever gibi güzel ve fiziği düzgün oyuncular varken Hande Erçel nasıl gündeme gelip bu kadar gündemde kalabiliyor?

Güncellemeler:
Herkes soruya
teşekkürler

2|0
25|7

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü diğer sanatçıların güzelliğini fark edecek olan kişilerin yaşı 18-19 ve üstü oluyor ve bu kitle genelde 12-17 yaş kitlesi gibi 24/7 sanalda değil. 12-17 yaş çocuklar güzel buldukları için heryerde dile getiriyor ve yüceltiyorlar. Dolayısıyla Hande Erçel gündemden düşmüyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen kitlesi sagolsun.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 24

• Ergenler neyi severse o popüler günümüzde.

0|1
    0|0
  • I really don't know, ergenler seviyor.

0|1
    0|0
    • Başka açıklaması olamaz bu kadar reklamını nasıl yapmış anlamadım

• Takip etmiyorum kendisini, güzel kız ama abartılıyor biraz sürekli Hande Erçel soruları soruluyor sitede :))

0|1
    0|0
    • Ben de onun için sordum zaten sokakta onun gibi çok kız sitede tüm kızlar hande şöyle böyle diyip duruyolar mesela çiğdem batur (kurtlar vadisi savcı leyla) ile ilgili soru bile yok

• Ben de mesela Aslı Enver'i Hazal Kaya'yı çok beğenirim onları soran da yok :))

• Sosyal medyanın abaratmasi.

0|1
    0|0
  • Yani bir gözleri bir de saçları var. Yani güzelli değil de kıza üzüldüğüm konu sürekli 5-10 yaşa hitap eden dizilerde oynuyor yazık olmuş

0|1
    0|0
  • Bende anlamıyorum ama yüksek ihtimal bunlar magazin ile ortak çalışıyor çogu ünlü gündeme gelmek için ☺☺

0|1
    0|0
    • Burcu Biricik tanınmıyor hergün ksde kızlar hande ne kadar güzel falan diyor cidden şaşırıyorum

• Bu kızlardaki durumda zaten saçmalık abartı ve özenti etkisi olduğunu düşünüyorum

• bence çok abartıyorlar sıradan bir kız abartılacak bir güzelliği yok

0|2
    1|0
  • O kar ana ana ünlü oldular

1|1
    0|0
  • Hiç ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • soruyu gordum gectım bıde davet etmısın :D yaptım al yorum

0|0
    0|0
    • Benim için asıl olan fikirlerin soruda görüş almak değilde özelde de yazsan kabulüm 😉

• Yok Şu an gundem aleyna denilen ve parmakla gosterilen takintili fanlari olan bir ergenn 😄

0|1
    0|0
  • Cok abartiliyo ya sıkıldım ismini duymaktan

0|1
    0|0
  • beni alakadar etmez önemli olan benim gündemimde ne olması

0|1
    0|0
  • Yazdıklarının hepsine baktım ( tanımadıklarım vardı).
    Bence Hande erçel hepsinden güzel ve dizisi tutulduğu için diğerlerine göre fazla ilgi görmesi normal bence

0|0
    1|0
  • hande erçel çok guzel

1|0
    0|0
  • ünlü olunca öyle

0|0
    0|0
  • Güzel kız Tuğba Büyüküstünde güzel hem yakında başka biri gündeme gelir merak etme.

0|0
    0|0
  • çünkü çok güzel :)

0|0
    0|0
    • Ondan kat kat güzel oyuncular var

• Aslıhan güner moskovanın şifresi temeldeki başrol duru güzelliği var sitede hiç soru görmedim

• onun mu duru güzelliği var ya suratndki ki lekeler ve izleri görmedin sanırım tamam hande ercel de de vardır eminim ama hande ercelin gamzeleri bile yeter diye düşünüyorum :)

• Çünkü güzel kız gözleri de çok güzel ondan ve genç

0|0
    0|0
    • Burcu biricikden güzel mi gözleri

• Medya şişiriyor bence ondan güzel çok ünlü oyuncu var bensu soral'a da baksana

• bensu soralı biliyorum onun ablası bence güzel daha doğal geliyor hande soral onda haklısın ama diğer dediklerinin hepsine baktım vildan atasever bence güzel değil burcu biricik çok güzel ama genç değil hande kadar berrak tuzunatac çok itici Tuğçe kursunoglu da güzel ama hande ondan daha iyi gibi ezgi asaroglu handeden güzel ama oynadığı diziler öne çıkmasına engel oluyor hande hep gençlik aşk dizilerinde oynadığı için öne çıkıyor çiğdem batur da güzel değil mine tugay çok güzel kadın ama estetik var onda ve yaşlı. Handenin önde olma sebepleri bu saydıklarının hepsi renkli gözlü hande renkli gözlü olmadan güzel olabildiği için öne çıkıyor fiziği çok güzel değil çünkü balık etli ve gençlik dizilerinde oynuyor hep kız biraz uzun oldu ama bana göre böyle yani handeden güzel ve daha genç kızlar var mesela Leyla tanlar ama oynadığı dizi gençlik dizisi değil olsa o da öne çıkar

• Saydiklarinin bir cogunu tanımıyorum 😃

0|0
    0|0
  • güzelliğınden..

0|0
    0|0
  • Oda guzel

0|0
    0|0
  • Hic ilgi alanima bile girmiyor

0|0
    0|0
  • Çünkü rol aldığı dizi gençlik dizisi. Gençler oradaki aşka hayran kaldığı için gündemde bu kadar çok kalıyor.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence bu sektörde yeni olduğu için.

0|1
    0|0
  • Hande erçeli tanımıyorum desem?

0|1
    0|0
  • bu ara yeni bir yüz görmek istiyomuş sanırım millet

0|1
    0|0
  • çünkü tatlış

0|0
    0|0
  • Bensu soralin neresi güzel kanka

0|0
    0|0
  • Mesela yazdıklarınızdan çiğdem batur ve Vildan Atasever çok güzel kadınlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...