Kapat

Kızlar aleyna tilki'yi görmeye neden tahammül edemiyor?

Siz kıvanç, boz, özçivit diye zırlarken biz bişe dedikmi... Bizde buna bayıldık. Ammada zorunuza gitti yaa

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben seviyorum o kızı ne istiyorlar kızdan anlamadım

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aptalın teki ya türkiyede ne sesler var işte medyanın gücü ne diyeyim kendini bir halt sanıyor. Sadece kızlar değil ben bile snir oluyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• sübyan misin cocugum.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/NkQLXL.png

Beğeniyordum ben onu ama kız kendi pimini çekti.

0|1
    0|0
    • Yook kız doğru söylemiş. bir günde güzel olmadıya bu, yaşadığı bölgedede, okuldada insanların ilgisini hissediyordum Demiş ki türk erkeğide harbi hissettirir yani :)

• Ben öğğğ falan yapmıyorum bu bir, ikincisi de bu kadar ego iyi bir şey degil. Türk milleti bu, bir anda göklere çıkardığı gibi yerle bir etmesini bilir. Herkes dalga geçiyor şu an onunla. Kendini komik duruma düşürdü.

• Onun Aklıyla ilgilenen kim bacım :) biz şarkısı ve fiziğine tavız

• Kiz egoist ya

0|0
    0|0
  • ben sacimi turuncuya boyasam desem dogal sen beni sever misin ben desem çok popülerdim herkes bana hayran sevecen mi beni bele seveceksen bizde onu sevelim

0|0
    0|0
    • Elinde silah ortada dolaşan mafya tiplemesi kıvança bayılırken siz sorun yok, biz poponu sallayan aleynaya bakınca sorun var öylemi

• +
      düşlediğin ama hiç bir yerde yaşanmayan yaşamın peşinden git gülom. ne ben aleynaya kaşarına ne sen o ite ulaşamayacaksın

• Tabiki bayilcaniz, o birinci siniftan beri popüler, herkes ona asik, herkes"baba bak aleyna"diye gösterir onu, taami, sevin sevin

0|0
    0|0
  • niye kıskanalım ya bizi de 1. sınıftan beri herkes parmağıyla gösterirdi

0|1
    0|0
  • Boş boş muhabbetler

1|0
    0|0
  • 17 yaşında hangi kız kıskanır be 😅

0|0
    0|0
  • 15 16 yaşındaki çocuk ya kıskananlar salak bence

0|0
    0|0
    • 16 ama mihrap yerinde. Bizde 13/15 liklerle evlenmek peygamber sünneti juanem.. uyandırayım

• Yoo gitmedi :D

0|0
    0|0
  • Zoruna girmek değil kızın poponu öyle bir kaldırmışlar ki kendini bişey sanıyo simdiden girmiş triplere hareketleri çok saçma

0|0
    0|0
  • Genel olarak egolu insanları sevmem bu kızı sadece kızlar mı kötülüyor Allah aşkına erkeklerin yorumlarına bak çoğu ne demiş. Kız erkek meselesi değil bu. Aleyna ilk çıktığında takdir etmiştim bu yaşta adını duyurabilmiş olduğundan mütevellit ama kız konuşmalarıyla soğuttu kendini

0|0
    0|0
  • egosuyla dalga geçiyorlar yoksa herkes çok seviyor şarkısını çocuk zaten daha olur öyle gaflar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Onun ya :D :D kızın egosu dünyayı yıkar. sker atar am*na bile kor o egoyla fazla durmaz o görün bakın bir kaç seneye indirirler onu

0|0
    0|0
  • Hiçte bayilmadim el kadar çocuk lan isterse manken olsun

0|0
    0|0
  • Cık kanka ben erkek olarak beğenmiyorum o şahsiyeti

0|0
    0|0
  • Çocuk o ya ne alakası var ki :).

0|0
    0|0
  • Abi kız ibrahimovicin y kromozomu olmayan ikizi yürüyen ego :D

0|0
    0|0
  • kızda boy var pos var neyın kafasını yasıyorlar aılesı ızın vermıs olay tamamdr

0|0
    0|0
  • 2 yıldır facede yazışıyoruz gayet masum çalışkan kız da kızlar kıskandıkları için

0|0
    0|0
    • Ağzına sağlık kardeşim. Kız türküde söylüyo popta

• aynen takdir etmek lazım başarılı her kardeşimizi kız ya da erkek

• Kız güzel arkadaşım... Diyoki "beni hep beğeniyolardı zaten" Vatandaşın zoruna gidiyo... olm kız bir günde güzel olmadıya. zaten güzeldi ve hep bir hayran kitlesi vardı mahalleselde olsa

• soyadından dolayıdır o ismi duyunca aklıma andrei tykin geliyor herkestede öyledir eminim

0|0
    0|0
Yükleniyor...