İzdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gündüz kuşağında hemen hemen her kanalda yayınlanan izdivaç programlarını takip ediyor musunuz? Olur da bir gün evlenmek için bu tarz programlara başvurur musunuz?

Ben bugün Zuhal Topal'ın programını izledim. Oradaki Melih benim çok hoşuma gitti. Sizce ona talip olarak çıksam mı? :P 😄
Bahsettiğim Melih bu 👇
İzdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz?Herkese iyi akşamlarrr.

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu eleman kein meshur olmaya cıktı

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cik kanki arkandayim her zamanki gibi😁😁😁

1|1
    0|0
    • Bugünkü talibini reddederse haftaya çıkıyorum kanki 😄

Erkekler Ne Diyor 53

• Gerçekten samimi yürütüldüğüne inanmıyorum. Programı oturup 5 dakika bile izleseniz, ne kadar ciddiyetten uzak bir şekilde ilerlediğini anlayacaksınız. Tamamen Türk izleyici kitlesini çekme amaçlı entrika, yalan rüzgarı, aldatmalar ve sinsilikler üzerinden renklendiriyorlar. Hepsi, canlı yayınlanan pembe dizi tadında. Gereksiz bir yaşam enerjisiyle dolu, her an dans edip oynamaya hazır, ruh hali dalgalı sunucuları da çok sinir bozucu.

1|0
    0|0
  • Arada sırada denk geliyor bakıyorumizlemiyorum vakit kaybı olduğunu düşünüyorum :)
    Ve asla böyle bir programa katılmam zaten katılırsam ailem reddeder beni bir daha yüzüme bakmazlar :D
    Görüşlerinden hakkında edindiğim ana fikre göre söylüyorum bu yolla bir birliktelik ve İzdivaç kurmak senin kişiligine aykırı :D
    Diyelim katıldın isterse dünyanın en yakışıklı erkeği olsun bu programdan adam çıkmaz :)
    Yazık olur sana ;)
    Bimdeçalışan yakışıklı bir kasiyer bul kafesle emin ol bundan daha iyi olur :P en azından kankinle alışverişi daha avantajlı bir hale getirirsiniz :D

1|0
    1|0
  • Kesinlikle olumsuz düşünüyorum. Ve tiyatro. Bundan 8 9 ay önce zuhal de skandal olmuştu bir adam evlenecekti ama nikahini şoför kiymis. Adamida tehtit etmişler kimseye soylemiceksin diye. Ama adam rahat durur mu durmaz haberlere cikiduygular imla oynadilar falan dedi :)

Ve hanife var swnce o kiza o kadar yakisikli erkek ler teklif götürürler mi? :) ve hanifeye çok uyuz oluyorum dünyada ikimiz kalsak yüzüne bakmam bakarsam Allah bin belami versin o kadar sinirim ona :)

Diğer bir husus. Kesinlikle izdivaç programlarına katilmam rezil olamam. Ama tiyatro olduğu bariz belli. Arada 1 kaç kişi gerçekten evleniyor o ayri onuda şey olmasin diye anla ;)

1|0
    1|0
  • boyle sacma sapan sırf reytıng ugruna aıle degerlerını hıce saya programlarla asla vakıt harcayacak zamanım yok ve olmadıda benım vaktım bu programlardan daha onemlı ne katacak ban ne fayda verecek kanal para kazanıcak ordakıler egolarını tatmın edıcek ben napıcam mal gıbı ızlıcem yok ben almıyım benım zamanım boş ışlerlere harcıyacak kadar degersız degıl ızleyen ızlesın

1|0
    0|0
  • Pek izlemiyorum ancak absürt bir olay yaşandığında direk gündeme oturduğu için izliyor kadar oluyorum denebilir. Ha katılır mıyım ilerde hiç sanmıyorum..

Senin için de çıkmak istiyorsan çık dene kendini. :D Belki olumlu olursa sitedekilere de örnek olursun herkes çıkar. :D (ciddi olmadığının farkındayım) :D

1|0
    1|0
  • hepsi kurgudan ibaret olan milletimizin ahlakını bozmak ve evlilik gibi kutsal bir durumun şerefini kirletmekten başka birşey değil

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin o programların köpek soyları hepsi anlaşmalı kopeklerin toplum yapısını bozuyorlar

2|1
    1|0
  • Kimisi kişilik kazanmak kimisi para kazanmak kimisi tanınmak kimisi sevismek çok nadir kısmı ise saf duygular ile gidiyor. Gitmeyin izlemeyin konuşmayın.

1|0
    0|0
  • İzleyenlerde çıkanlarda boş insanlar.

1|0
    0|0
  • saçmalık

1|0
    0|0
  • Reyting kaygısı olan hiçbir programın gerçekliğine inanmam..

Rabbim düşürmesin..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Bunu bende görüyordum geçen sene :D
    Boşver çıkma :D

1|0
    1|0
    • Ben bugün gördüm, ilk görüşte aşık oldum 😂

• Ben onu adam ederim 😄

• hııı edersin :D

• Karakteri düzgün erkek kuaförü diye biliyorum anannem izlerken denk geldim.. Aman Allah korusun Allah kimseyi düşürmesin buralara.. toplumun geri kalmışlığıdır bu.. Cahilce oynanan basit sempatizanlık diye nitelendiriyorum.

1|0
    0|0
  • Melihe gitme bir kaç gün seni tanımak için oyalar sonra anlaşamadık der.. Bu süre zarfında da başka kızlara asılır :o

Önceden Esra Eroldaydı şimdi zuhale gitti :o Para insanı böyle yapıyor :s

Flash TV'ne çık orası daha iyi : )

1|0
    0|0
    • Flash Tv'de Melih gibi tatlı çocuklar var mı ki? 😄

• Vay laflara bak ya 😄

• Çok ısrar ettin kıramadım ben de seni :o

• Çık oğlan seni istemezse , oturur bir köşeye taliplerimi bekliyorum dersin. Ordan bağlanırsın Ks ye 😂😂😂

2|0
    1|0
  • antisosyal bir yaklasik grafigi ve de zuhal topala 2 arkadasim gitti. (ajans araciligi ve tiyatro oyuncusu ikiside) az gözünü aç

1|0
    1|0
  • O melih dediğin önüne gelene evet çeken sonra da istedikleri olmayınca barzoya dönen biri, ona göre çık programa.

1|0
    1|0
  • Ben bu tarz programlara çıkacak kadar düşmedim malesef çoğu bir oyun buraya çıkarsam toplumdaki saygınlığımı yitiririm

1|0
    0|0
  • İtibar etmiyorum o tür programları yapanlar kimse alınmasın ama aleviler isterseseniz araştırın. zaten bileşenlerinde sonu iyi olmuyor.

1|0
    0|0
  • o ve çocuklarını takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 24

• Ben izliyorum her gün Zuhal Topal ı 😅 çok eğleniyorum yani insanı alenen kekliyolar. Psikolojisi bozuk insanları çıkarıp dalga geçiyolar ve o loca denen yerde oturanlara teyzelerimiz ah vah diyo ama onlar deliler gibi para kazanıyo hah biz bu kadar izlemesek belki kalkar ama izliyoruz valla gülmek amaçlı bile olsa😅

1|0
    1|0
    • Ben de bugün çok eğlendim ya 😄

• Zuhak topaldakiler cok iyi oyuncular

1|0
    0|0
  • Yerli Jerry Springer showlarımız. O kadar komik de değiller neden izlerler bilemedim.

1|0
    0|0
  • Kendini göstermek için çıktıklarını düşünüyorum boş programlar

1|0
    0|0
  • Yakışıklıymış bence talip ol 😂 ama ben düşünmem çıkmayı

1|0
    1|0
  • Tiyatro izler gibi izliyorum...

1|1
    0|0
  • Tiksinç.

1|0
    0|0
  • Saçmalık, şaçmalık, saçmalık...
    Senaryo, senaryo, senaryo...

1|0
    0|0
  • Saçmalk ama eglencesine izliyorum denk geldikce

1|0
    0|0
  • Kanki hiç kaçırmadan izliyorum hepsini 😂😂 bugün Melihin talibi geldi tamam dedi de sonunu bilemicem ama sana da hayır demez ☺️😘

1|0
    1|0
    • Umarım olumsuz karar verir 😄

• Can sıkıntısına birebir

1|0
    0|0
  • Toplumu yozlaştırıyor

1|0
    1|0
  • Kaldırmamalılar. Nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Bos programlar rezillikler bunlatin yerine yemek programi koysunlar belgesel koysunlar

1|0
    0|0
  • Saçma sapan şeyler. 1 dakika bile izleyemem :/

1|0
    1|0
    • Bende bugün izledim, Zuhal fena değilmiş 😄

• Ciddi bulmuyorum

1|0
    0|0
  • Bu çok minnos ya

1|0
    0|0