Siz de Aleyna'yı parmakla gösteriyor musunuz?

Siz de Aleyna'yı parmakla gösteriyor musunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar uğraşmaya meraklısınız yahu... O daha çocuk sayılır, ne dediğini biliyor mu? Büyük birisi dese bunu, tamam egolu deriz. Ama kız canlı yayında, heyecan falan, farkında değil cümlenin nasıl anlaşılacağının... Yani hep üstüne gitmek amaç. 16 yaşında, hatta öncesi de var yarışmalara katıldığı zamanlar, bizler neler yaptık? Bunları yapabilir miydik? Yapsanıza siz de kolaysa bu yaşlarda... Biz atıp tutmayı severiz Türk halkı olarak. Kıskanırız bir de genelde bunları ki, delirir habire bir şeyler söyleriz. Hep bir açığını ararız...

0|0
    0|0
    • Olayı kıskançlık olarak algılamayı kesip daha karakteri bile tam olarak oturmamış bu kızın nasıl kullanıldığının farkına varın. Olgun bir şekilde konuşmayı başaramayıp kendine ezberletilen cümleleri söyleyen egoist bir kız.
      Ki neden bu kadar ünlendiği, o kadar tıklandığı gayet açıkken kıskandığımı idda etmen saçmalık..

En İyi Kız Görüşü

• kızın üstüne bu kadar çok gidilmesini saçma ve kıskançlık belirtisi olarak görüyorum. Kız sarışın, fiziği iyi türk toplumunda özellikle sarışın kız çocukları küçükken daha sevimli gelebiliyor. Çocukluğundan itibaren dikkat çekerek büyümüş olabilir. Benim bir erkek arkadaşım türktü ailesinde göçmende yok ama liseye geçmesine rağmen sapsarı teni ve boyatmış gibi duran sarı saçları vardı. Çocuğu yurt dışından geldi sanıp gelen geçen bakardı. Herkesin dikkatini çekiyordu. Bir erkek çocuğu böyle olabiliyorsa bir kız çocuğuda çok daha fazla dikkat çekip çevresi tarafından sevilebilir.
    Liselerde hiç mi popüler kız çocukları olmuyor?
    çevrenizde hiç mi duymadınız dikkat çeken tipleri.
    Kızın açıklaması belki farklı gelmiş olabilir ama doğru. Eskiden renkli gözlü çocuk sayısı azdı bir mahellede renkli gözlü çocuk olsa herkesin sevgisini ilgisini çekerdi buda buna benzer.
    Abartmayın bu kadar kaç yaşındasınız siz 16 yaşındaki bir kız çocuğunun sözlerini bu kadar önemsediğinize göre aynı seviyedesiniz demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Fotosunu duvar kağıdı yapsam yolda gördüğümde yine hatırlamam çok sıradan bir yüzü var

0|0
    0|0
  • Kizi niye kizsaniyosunuz 16 yasinda populer olamadin diyemi

1|0
    1|0
    • Sorma knk çok kıskanıyoruz

• Koca Tayyip Erdoğan.. Onu bu işe karıştırmayın..

0|0
    0|0
  • Ya zaten başka işim gücüm yok ben ve çwvresindeki herkes hatta tüm Türkiye aleynayı düşünüyor ona kafa yoruyoruz

0|0
    0|0
  • Şeyimle gösteriyorum

0|0
    0|0
  • Göstermiyorum

0|0
    0|0
  • kız dümdüz aklıyla gündeme girmek için kendini övdü, sizde bu basit numarasının işe yaramasını sağlayıp kendisini daha da üstün görmesine neden oluyorsunuz. Niye konu açıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Orta parmağımı gösteririm ona sadece

0|0
    0|0
  • Ben yolda görsem tanımam

0|0
    0|0
  • Aleynayı görünce parmaklarım birbirine dolanıyordu hepsi ben göstereceğim diyip duruyordu

0|0
    0|0
  • sarışın fiziği standart hiçbir özelliği olmayan bir kız.. ülkedeki abaza sayısı milyonları aştığı için malum kızda kendini bir b. k sanıyor

0|0
    0|0
  • ya kezbanı, biraz g*tü kalkınca damarı çıktı hemen. senin ananın babanın ya ki, senin ünlü olucam diye elin adamıyla sevişip yatmana, s*ik kadar yaşınla bar, bar dolaşıp g*t baş açmana izin veriyo.

0|0
    0|0
  • reis öyle şey yapmaz

0|0
    0|0
  • Parmağımı kaldırmaya üşenirim 😂😂😎😎

0|0
    0|0
  • yazık, kafa gidince..

0|0
    0|0
  • Kezban.

0|0
    0|0
  • Cıks

0|0
    0|0
  • görsek başka bir şeyler de gösteririz :D

0|0
    0|0
  • Her gördüğüm kıza
    Aleyna geçiyor diyoruz bizde :D

0|0
    0|0
  • Ikisininde ya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 18

• Gercekten tamam çıksın istedigi yapsında abi milletde hakli yani bunda bu ego tavanken tabiki millet sataşır. Kendini bu yaşta vazgecilmez hatta tek populer insanmis gibi zannediyor. Birisi suna çimdik atsin acaba o insanlar o parmakla neresini gosteriyor bir düşünsün😕

0|0
    0|0
  • kıyamıyorum bakmaya. bir de parmakla mı göstercem

0|1
    0|0
  • Ben sevdimo kızı. Egosu olsada güzel ve tatlı. :D Gösteririm valla. :)

0|1
    0|0
  • Yoo. 😐 ego tavan maasallah👎

0|0
    0|0
  • Nolur sitede Aleyna tilki kategorisi olsun yalvariyorum

0|0
    0|0
  • Parmakla gösterilmeyi acilen bırakması lazım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bu aleyna bu kadar ego kasmayı nerden öğrendi

0|0
    0|0
  • Selam Lana fanı. 😺

0|0
    0|0
  • Evet orta parmağımla

0|0
    0|0
  • 😂 😂 😂 Kesinlikle

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • :D Çok gereksiz bir kız

0|0
    0|0
  • Görsem tanımam bile bebelikler ya 😂😂

0|0
    0|0
  • sağol hiç gülecek halim yokken gülümsettin.

0|0
    0|0
  • 😂😂😂hey allahım ya

0|0
    0|0
  • Hangi parmakla acaba!

0|0
    0|0
  • o kim ki sanki ahahah :D

0|0
    0|0
  • O ego ve o kaşlar beni benden aldı.