Kapat

Aleyna Tilki Naz Öçal kıyaslaması, sizce de doğru mudur?

Ben çok haklı buldum...

Güncellemeler:
Aleyna tilki paylaşımı görmekten midesi bulananlar yorum yapmasın? zorlama yok engelleyebilir de.

2|0
20|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aleyna kadar güzel olup olmaması mühim değil. Güzellik göreceli. Ama aleyna gibi gidip boşbeleş işlerle uğraşmıyor. Bu ülkede hülya avşar dötünü sallayarak meşhur oldu. Bu ülkede nobel ödülü alan adamın yüzüne bakmıyorlar. Aziz Sancar, Türktür.. canan dağdeviren Türktür.. Ama nerede bunlar? Türkiye'de değilleri.
    Ülkemizde insanlar, aptaldır. Kendilerini geliştirecek herşeyden uzakta yaşarlar.
    Ülkemizde reytingi, beyin değil döt alır.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklida bu kiz popcu degilki televzyonlarda klibi oynamadi yani konusulmamasi bu yuzden ve onun gibi amator bircok 16 17 yaslarinda kizlar var zaten

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Gereksiz işlerle uğraşan bir millet olduk

3|1
    0|0
  • Avrupada sanatı ile veya fizigi ile önce çıkan genç sanatçılar var
    bu ülkede bu konu sadece fazla abartıldıgını düşünüyorm
    Ama öte yandan o genç kızımısın. biraz daha egitimine odaklanıp gündemden çekilmesinin dogru olacagına inaniyorum

1|0
    0|0
  • Aleyna bana göre güzel değil. Naz da çirkin bir kız değil, Aleyna kadar orta halde güzel bir kızımız. Aleyna'nın yaptığı saçma sapan açıklamalarından dolayı ünlü oldu ve amacına ulaştı. Bence de Naz sanatını icra ettiği için daha başarılı buluyorum.

3|0
    0|0
  • Çünkü göbeğini açıp erotik pozlar vermemiş bu kız. Bu kız müzik kariyeri yapar. aleyna tilkide biyerlere gelir belki ama üstünde hep bir sibel can havası kalır.

2|0
    0|0
  • Aleyna güzel değil sadece bir taraflarını fazla açmış, bizim insanımız kaliteden anlamadıkları için ota boka hayran olurlar. Bu kız, onu 10 kere ezer.

1|1
    0|0
  • Kimse Aleynama laf söyleyemez o kadar 😂

1|0
    2|1
  • aleyna vermeyi sevenlerden

3|0
    1|0
  • Aleynadan daha guzel bir kiz bence. Masum bir yuzu efendi bir kisiligi var. Tercihim naz..

2|0
    0|1
  • ya artık suyu çıktı şu aleynamıdır nedir seven sever sevmeyen sevmez bu kdar konuşulacak neyi var anlamıyorumki sanki memleket meselesi

1|1
    0|0
  • Aleyna egoistin teki. Bence bu primsiz egosuz kız hakediyor zirveleri

2|0
    0|0
  • Diger kıs oyuncu mu nedir

1|0
    0|0
  • kapak böyle oluyor sanırım..
    mükemmel olmuş..

0|0
    0|0
  • Haklı tabi Zeynep

0|0
    0|0
  • Aleyna'da güzel değil.

1|0
    0|0
  • naz.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Göthünü başını ne kadar açarsan o kadar prim yaparsın bizim gibi ülkede. tilki mi kurt mu her neyde o medya şebeği de öyle

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 19

• Bencede daha yetenekli aleynayi guzel bulmuyorum ben

1|0
    0|0
  • Doğrudur herhalde 😂

1|0
    0|0
  • Çok haklı bence 👏

1|0
    0|0
  • Doğru

1|1
    0|0
  • Şahsen Aleyna Tilkinin o kadar güzel olduğunu düşünmüyorum ama Naz Ölçalın sesi gerçekten iyi

1|1
    0|0
    • vücudunu çok ifşa ediyor bence, bu kadar konuşulmasının nedeni bu

• yazı haklı

1|1
    0|0
  • Aleyna bayaa abartıldı

1|0
    0|0
  • Aleyna nedir ya bu kız basar ona

2|0
    0|0
  • Aleyna kadar "güzel" değildi mi? Ahaha! Pabucumun güzelidir o!

0|1
    0|0
  • Bence aleynadan daha iyi en azından masum birisi

1|1
    0|0
  • kalite kendini belli ediyor

1|1
    0|0
  • Bencede

1|2
    0|0
  • Ve bu kızın egosu yoktu, adam haklı.

1|0
    0|0
  • yeni gördüm..

0|0
    0|0
  • Aleyna güzel değil çok itici geliyor bana sarkisi da basit Türkçe pop özellikle o ego nedir parmakla gosteriliyomus 😂

0|0
    0|0
  • Doğru..

0|0
    0|0
  • haklıı

0|0
    0|0
  • Aradaki fark aleynanın vücudunu sergilemesi o nedenle ünlendi

0|0
    0|0
  • Ilk defa aleyna tilkiyle alakali soruya cevap veriyorum 😄 kiz itici onu kiskanip 1000% 1 olamayan, surekli soranlar ×100 kati itici 😄 soruna gelirsek konservatuar egitimli birinin tipi yoksa muzik sektorunde sansi cok az. Aleynanin yildizi da Kesha kadar cabuk soner 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...