Popstar Bayhan'ın, evlenmeye çalışan Hanife'ye talip olduğu bir ülkede evlilik birliğinin kalitesine ne diyorsunuz?

Hadi milleti birbirleriyle baş göz ediyorlar diye bakıyorduk, izliyorduk, eğleniyorduk. Ama bu sene işler biraz azıttı. Ünlü isimleri de talip olarak programlarına çıkartıyorlar. En son bomba, bir türlü evlenemeyen Hanife'ye talip gelen Bayhan oldu. Ne dersiniz? İnsanların aklıyla dalga geçmiyorlar mı sizce de?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aha olaya bak. harbiden mi. nasil gormedim ben bunu yaa.

tabi gormem cunku suriye meselesi, pkk meselesi, fetö operasyonlari, bulunan savas ucaklari, patlayan canli bombalar, issiz gencler vs derken biz hanifeyi cok bosladik bu aralar. o da tabi bayhana gitti

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu programlar kaldırılmalı. Boş insanlar şunları izler.
    Bayhan ile program kesin anlaşmıştır. İki taraf birbirlerini kullanıyor. Onlar reytig peşinde, Bayhan ise kendini hatırlatma, gündeme gelme peşinde.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 72

• ben insanların akıllarıyla dalga geçtiklerini düşünmüyorum. kitle belli zaten. akıl yok izleyenlerde dalga geçebilsinler.

1|0
    0|0
  • Evleneceklerdir. Tarkan hayranı ile evlenmedi mi? Sanatçı diye evlenemiyor mu normal insanlarla, kendileri anormal mi? Gayette olabilir. Umarım evlenir Hanife de bu kişiyle...

0|0
    0|0
  • Tiyatro değil diyene akli yok derim zaten.

Ama bak dinim imanim üstüne yemin ederim. Şu habifeye öyle sinir oluyorum ki bacaklarından asardim saatlerce onu valla izin onay verseler.

Dünyada tek o kalsa birde ben azginliktan el sürersem Allah bin belami versin. Bu kadina o kadar uyuz oluyorum işte vallaha.

0|0
    0|0
  • O kızı tarattım ve Maria Hanım diye birini gördüm. Öyle kızın oraya çıkmasının tek nedeni var o da programın işleyişi için onlara para vermesi.

2|0
    0|0
  • oradaki evlenmeyi bekleyenler para alıyorlar , bu sebepten tatlı geliyor hep brşeyi bahane ediyorlar.
    o yüzden tamamen oyun

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun Bayhan.. Sen benim ufakken okulda taklidini yaptığım adamdın, az SMS yollamadım sana, şu paçavra karıya talip oldun ya, benim için öldün..

0|0
    0|0
  • Bu evlenme programlarının çoğu cast ajanslarından gönderilen kişiler üzerinden pazarlanıyor. Yani ortada evlilik dışında her türlü fuzili işi ve muhabbet dönüyor. O yüzden çok itibar etmeyin.

0|0
    0|0
  • Böyle programlar yüzünden gençlerimiz evliliği evcilik oyununa dönüştürdüler bugün evleniyorlar yarın boşanıyorlar...

0|1
    0|0
  • ucuz bir kadınla (hal ve hareketleri) yeniden popüler olmaya çalışan bir şarkıcı..
    ne yazık ki her geçen gün evlilik kurumu derin yaralar alıyor..
    oradan evlenen insanları da oraya evlenmek için gidenleri de o programı yapanları da o programı izleyip prim yaptıranları da anlamıyorum..
    gerçekten yazık..

0|0
    0|0
  • Attığım oylar haram olsun 😁

1|1
    0|0
  • Rtük bu ülkede ne s**kime yarıyor anlamıyorum kahr olsun türk medyası kahr olsunki cahiller topluluğu bunları izliyor!!!

0|0
    0|0
  • bu işin bir reklam üzre oldugunu düşünüyorum ben
    programlara izleyici oranını artırmak

0|0
    0|0
  • sktret şimdi evliliği falan reytingler ne alemde

0|0
    0|0
  • Bu ülkede insanların aklıyla dalga geçmek başarıyı getirir. Bunlar satar.

0|0
    0|0
  • Bayhan'ın bakışı tam capslik :D

1|0
    0|0
  • para karşılıgı programa cıktıklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • seyirciyede para veriyolar kardeşim her gün aynı karılar konuşuyo

• Bunlar bizi ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Bayhan ın tipi düzelmiş

0|1
    0|0
  • sesi berbat tarzı berbat ayrıca kendi amcaoğlunu öldüren bir katil bu bile star sayılıyor, katiller ne zaman star oldu

0|0
    0|0
  • hanife bu saatten sonra evlenmez. fenomen oldu anasını satim.. istemediğim her yerde karşıma çıkıyor...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 48

• Hadi bu programlar sahte falan da, gerçek hayattaki evlilik kurumuna ne demeli? Kim kime dum duma olmuş ortalık.

0|1
    0|0
  • Bu bir evlilik programı değil şunu bir öğrenelim artık. Orda oturan insanlar resmen bu işten artık para kazanıyor. Vah benim yerin yedi kat altında çalışan emekçilerime.

0|2
    0|0
  • bunlarla evlilik ölçülmemeli. bu danışıklı dövüş pek gerçek gibi değil

0|1
    0|0
  • Şu hanife denen süslümandan iğreniyorum 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bu kadını kac kere pazarladılar... Yazıkk

1|1
    0|0
  • Bu kadına sinir oluyorum.

0|2
    0|0
  • RTÜK ne işe yarıyor acaba bu ülkede

0|0
    0|0
    • RTÜK kime bağlı kimin adamı.. bunların hepsi sizi gerçek dünyadan uzaklaştırıp gündemde olup bitenden habersiz bırakmak için. şu an net olarak kaç şehit var, ne tür anlaşmalar var ne tür oyunlar oynanıyor kimin haberi var. bu ülkede şehit haberi artık sıradan gelmeye başladı kimse üzülmüyo bile amaaan diyip kanal değiştirip bu tür saçmalıklara bakılıyor

• Zuhal topalin programiysa yalan dolu gercekligi yok

0|0
    0|0
  • Bir program sirf reyting icin goz gore gore daha ne kadar alcalabilir onu goruyoruz. Kalitesizligin bu kadari pes.

0|0
    0|0
  • Hayırlı iş yapıyoruz adı altında insan pazarlama yöntemleri... İzlemeyin şunları hepsi batsın.

0|1
    0|0
  • Hiç inandırıcı değil :)

0|0
    0|0
  • Bayhan bu kadar düşemez ya ilginc

0|0
    0|0
  • Hanife iyi yere kapak attı oturdu kalkmiyor iyi para yiyor belli

1|1
    0|0
  • Ne evlilik birligi yahu? Tiyarto orasi tiyatro. Bayhan iyi bir para aldigi gibi kendini de yeniden hatirlatti. Olan bu :)

0|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar

0|0
    0|0
  • Zuhal topalı çok severim neden böyle kalitesiz işler yapıyo anlamıyorum

1|1
    0|0
  • bayhan tekrar star olmaya calisiyor hanife ise boylelikle daha fazla takipci alacak iste

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye.
    Herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • Zaten saçma buluyorum o programları

0|0
    0|0
  • Ya neden dalga olsun ki? Sizde her şeyin altında bir kaka arıyorsunuz olmuyor böyle.

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    28
Yükleniyor...