Kapat

Başınıza gelen '' EN LOMİK '' olay neydi :) en ilginç olanlar EİG alıcak hadi bakalım :) ?

hadi bakalım ilginç komik olayları görelim :)

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Lisedeyken bir hocam vardi derste hep burnunu karıştırırdı bigün mesajlasirken yakaladı ve mesajlarımi okudu yaptığı pisliği arkadasima anlatip dalga geciyoduk mesajlarda😄😄 telefonumu aldi tenefüste yanina çağırdı niye oyle konuştun dedi bende yok hocam valla siz degildiniz dershanedeki bir hocayi anlatiyodum dedim tabi yemedi ama ben teli kurtardim😂 (iğrenç herif)

0|1
    0|0
  • hangisini anlatsam bilemedim ki hergünum ayrı komedidir benim ve hepside çok güzeldir 😊

0|1
    0|0
    • bak sen :) en yakın zamandakini analat bakim :)

• Ahahaha yaaa kız senden daha cesur yorum yapmış yaa mihri elis helal olsun sana 👏🏻 sporcu insan zihni açık olandır devam 👍🏼

• tesekkurler 😊

• En lomik bir olay gelmedi başıma :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yolda hızla koşarken önüme araba geçti ben yola bakmıyordum soförde yola bakmıyordu :D Kafa kafaya çarpıştık. :D

0|1
    0|0
  • Birisinin sabah sabah '' EN LOMİK OLAY '' diye yazması mesela beni çok güldürdü :))
    Allah razı olsun...

0|1
    0|0
  • Eski bakanımız Taner yıldız boksör bir abiden gözümün önünde yumruk yedi normalde gülmem böyle şeylere ama o an yıkıldım Taner beyi de çok severim hal bu ki

0|1
    0|0
  • bir arkadaşa viski niyetine çay - idrar😣😣 ve -pepsi karışımını içirmiştik yaptık ama pişman değiliz 😂😂

0|1
    0|0
  • Geçen gün kapının anahtarını unutmuş arkadaş pet şişe ile açmaya çalışırken kapıyı recep ivedik filmindeki gibi kapıyı zorluyoruz gece 3 de sesten ötürü kızlar çıkmış bize bakıyordu bunlar napıyor diye orada baya bir gülmüştüm.

0|1
    0|0
  • Lomik yaIsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...