Trilyoner olan Acun Ilıcalı siyah tişörtü üzerinden neden hiç çıkarmıyor?

Düşük gelirli insanlar sürekli farklı giyinmeye çalışırken Acun neden böyle?

3|1
103|126

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• acun ılıcalı yıllarca buyuk kanallarda calısmıs bırı ve '' hayatım boyunca ıs gorusmelerıne gıderken ya da ofıs ıcınde gomlek gıymekten nefret ettım '' dıye soz etmıstı. fakat daha sonra kendı kanatlarıyla ucmaya basladıgında o, bu rahatlıgın avantajınıda kulanarak bu durumu tarz ya da tarzı halıne getırmeyı basardı.
    bu soylemınıde bır tv programında seyretmıstım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 125

• Mark Zuckerberg'in dolabından ve yaptığı bir açıklamadan örnek vereyim;
    https://i.sli.mg/8dOUE6.jpg

Zuckerberg daha önceki açıklamalarından birinde, “Hayatımı gerçekten sakin yaşamak istiyorum. Bu yüzden de topluma en iyi hizmeti vermek dışında olabildiğince az karar almak zorundayım” demişti.

Adamlar zamanını kıyafet seçimiyle boşa harcamıyorlar anlayacağın! :)

0|0
    0|0
  • trilyoner falan değil çünkü. kripto fetöcünün teki. simmon cowell denen cücenin formatlarını bizim millete uyarlıyor. kendisi kara para aklayan bir paravan bence. daha dün plajlarda kadın g. tü çekip maraba televole yapan muhabir herif 3-4 yılda 100 milyon dolara kanal aldı. acun da erzurumlu fetolanın hemşosu, zengin olma tarihi tam da o zamana denk geliyor fetonun altın çağına. tipi de zaten tam bir cemaatçi. ünlü isimleri 50cent, c. aguilera vs getirip fetö içi lobicilik yaptırdığını düşünüyorm

0|0
    0|1
  • Adam genis relax adam.. sipidik terlik sort tisort devam.. aşmış adam sekil olayini :) mark zuckerberg gibi.. terlik ve sortla sempozyuma gitmisti adam.

0|0
    0|0
  • Giyim takıntılı birisi olsa şu an buralarda olmazdı zaten

1|0
    1|0
  • Üzerine yapışmış

1|0
    0|0
  • adam trilyoner :) adamın bir siyah tişörtü yarım miryal ! seen miryaal sen milyoon :D sen o paralari ne yaptın diyesi geliyor insanın :D

1|0
    0|0
  • Seçenek yok önünde sürekli farklı kıyafet giycem derdi yok. Kendi tercihi

1|0
    0|0
  • Acun adam gibi adam çünkü :)

0|0
    0|0
  • Neden hiç çıkarmıyor sence?

0|0
    0|0
  • Evet çünkü, acun yıllar önce trafik kazasında ailesi kaybettiği sırada babasının üzerinde siyah bir tişört vardı, işte bu yüzden acunun bu tişört takıntısı olduğunu biliyor muydunuz?
    Bilmiyordunuz çünkü az önce ben uydurdum

2|1
    0|0
  • Kıyafet süs vs vs gereksiz cunku mark zuckerberg ve cem yılmaz da aynı böyle araştır

0|1
    0|0
  • Sabahları ne giysem diye düşünmemek için bence adam zeki resmen aynştayn ya 😄

1|0
    0|0
  • ya cem yılmaz ve diğer komedyenlere de neden siyah tişört
    rocklarıda nedne siyah
    neden karşıyorsunuz insanların giyimine

0|0
    0|0
  • O adamın gardırobunda o tişörtten 100 tane var merak etme sen

1|1
    0|0
  • Steve Jobs, Mark Zuckerberg gibi ve daha bircok basarili kişilerde böyle giyiniyorlar. Bunun adı kapsül gardırop olarak tanımlaniyor. Mark Zuckerberg gardırobunun fotoğrafını paylaşmıştı hep gri tisort😊 cem yılmaz da öyle bu arada

2|0
    0|0
  • Beden zengin ruh fakir olunca böyle oluyor demek ki :D

1|0
    0|0
  • İnsanlar zamanını ve aklını en çok ne giyeceğim diye yorar.. Boş işlere yordukları içinde Trilyoner olamazlar :o

Acun yormadığı için Trilyoner..

0|0
    0|0
  • Sananeee

0|0
    1|0
  • odak taktiği

1|0
    0|0
  • Halkın adamı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    105

Kızlar Ne Diyor 102

• Seviyorum diyor adam sizene ya

0|0
    1|0
  • Buna zaten açıklama yapmıştı. Benim yaşlarımdakiler Samanyolu kanalını bilir orada Ayna programını sunardı Acun:Her hafta yeni bir ülke. Sanırım zaten İngilizcesi oldukça güzeldir fark eden varsa. Afrika'yı iyi tanımıştım sayesinde neyse. O programda her defasında farklı giyinmek zorunda olduğundan artık böyle daha rahat ediyorum demişti.

0|0
    0|0
  • Olabilir. Ben bunda bir tuhaflık görmüyorum. Farklı bir renk olsa neyse de hep siyah ve düz giymesi normal yani. Öyle sevip yakıştırıyor demek.
    Zenginlik illa farklı ya da dikkat çekici giyinmeyi gerektirmiyor.

0|0
    0|0
  • Umrumda değil açıkcası

0|1
    1|0
  • O siyah tişörtlerde var bir iş demedi demeyin.

1|0
    0|0
  • sürekli ne giyecegim diye düsünmemek icin.

1|0
    0|0
  • Ya o da degistiriyodur. Eskiden pazardan aliyosa şimdi Tommy Hilfiger dan filan alıyordur. Ama yne siyah tabi. O degismez 😁😁😂

1|0
    0|0
  • Düşük gelirliler farklı giyinerek bir şeyler ispatlamak peşinde bence ya da düşük gelirli değilse bile bir giydigini bir daha giymeyenler adamın böyle bir derdi yok 😂

0|0
    0|0
  • zeki insanlar aynı tip kıyafet giymeyi severlermiş zuckerberg bunu bin kere satın alır o da böyle

0|0
    0|0
  • Yaşasın minimalizm

0|0
    0|0
  • Siyah zayıf gösterir derler..

1|0
    0|0
  • farklı sıyah tısortler gıyıyo aynısı degıl ya. tarzı oyle sızde kıme karıscanızı sasırttınız

0|0
    0|0
  • Çünkü fakir

0|0
    0|0
  • Adam tişört giye giye zengin oldu ayıp hakkında konuşmayalım şimdi tişört ve eşofmanla zengin oldu o adam bazen gömlek giyince gözlerim zor alışıyor

0|1
    0|0
  • cem yılmazı özeniyor olabilir.

1|0
    0|0
  • Adam seviyo sizene ki

0|0
    1|0
  • ahahahh seviyor

0|0
    0|0
  • Ay takildiniz sey ne ya 😂