Aleyna Tilki ergeni fazla abartılmadı mı?

Kız güzel değil birkere her sarışın olan güzel olmuyor. Sesi güzel o da bir zahmet şarkıcı olmak istiyorsa. Demişki küçükkende takıntılı hayranlarım vardı peşimden geliyorlardı şimdide değişen bişey yok
bu kadarda küçümsemek olmaz yani resmen biz onun peşinden koşuyomuşuz bunu demek istemiş

2|5
21|40

En İyi Erkek Görüşü

• Daha cocuk. Ve yaptigi roportajlarda mantikli cevap aramak, bunun ustune ciddi ciddi yorum yapmak sacma olur.
    Kizcagiz eglensin firsatini bulmusken, karaduman denen hiyarla birlikte olsun keyfini sursun, umarim kendini fazla kaptirip yildiz tilbe gibi bagimli olup cocuklugunu yasayamadan curumez.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bu işine baksın, okusun yani. Mümkünse de artık konuşulmasın. Yeteneği zaten yok, bu fazlaca kendini beğenmişliği, bizim milletin çoğunun görmemiş ve zevksiz olması sonucu bu kızı beğenip abartmaları yüzünden.
    Ayrıca ne güzeli, şu fotoğrafında bile ruh hastası gibi bakıyor. Çirkin değil, güzel de değil.
    Hayranları varmış, şu yaşta girdiği kafaya bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• 15 yaşında bir kız çocuğundan çok şey bekliyorsunuz be :D

Bana kalırsa geri zekalının teki. Biri bunun elinden tutmasaydı en fazla okulda sınıfında arkadaşları tarafından sesi güzel olan biri olarak nitelendirilecek ve her fırsatta şarkı söylemesi için tahtaya çıkartılacaktı. :D

2|0
    0|0
  • Selam Tilkileri Tiken kız,

Kardeş, bir FALIM çiğne, senin de olur.. Diyenlere bakma sen...

Neyse, bizene elin kızından kardeş, herkes kendi işine baksın.
    Bu kadar paparazici olmayın

0|0
    0|0
  • küçük çocuğa yıldız muamelesi yaparsan olacağı bu , belki okuduğu okula cep telefonu bile sokamayan kızı medya ve sosyal medya pompaladı

2|0
    0|0
  • büyük insan olman için egolarından arınman gerek bu kız böyle devam ederse sadece şarkıcı olarak anılır

0|0
    0|0
  • Bu kızda herhalde yeni 'çakma zırt sarılıkla Tr'de sons of anarsi tarzıyla ne kadar ileri gidebilirim' projesi.

0|0
    0|0
  • Ses güzel olsaydı kasaya bu kadar özen gösterilmezdi :) birde çokta fifi onun gibiler o gibiler işte anladın sen onu ;)

2|0
    0|0
    • 1ay

16 yaşındaki bir kıza o diyorsan oda seni yetiştirenin hatası senin bir suçun yok 😊 Ayrıca kasa açmak nedir? Yabancı ünlüler yapınca o olmuyor bu kız istediği gibi göbeğini açtığı için mi sıkıntı? Sanane isteyen istediği gibi giyinir gerçi diyorum ya suç sendede değil toplumda ailede

• 1ay

Allah ta beni güldürsün o Zaman 😎

• Şan ve şöhret nekadar istersen iste hiçbir zaman yetmez. bir anda parlayıp. bir anda düşebilirsin bulunduğun yerden.

1|0
    0|0
  • tanimiyom bile

0|0
    0|0
  • Abartıldi

0|0
    0|0
  • Surda soru acarak bile gundemde tutan sizsiniz

0|0
    0|0
  • ergenlerin yeni gözdesi..

0|0
    0|0
  • G. tunu kaldırdınız simdi de toparlayın asd

0|0
    0|0
  • Hande erçelden sonra görmekten bıktığım bir ergen.

0|0
    0|0
  • Bu kızın göbeği evrenimize bir güneş gibi doğdu -_-

0|0
    0|0
  • Ülkeninde tek sorunu buydu mk malları sizi

0|0
    0|0
  • Ego tavan yapmis

0|0
    0|0
  • sizde kerimcan topunu abarttınız baya bide bizle kıyasladınız lan. kıskanmayın dediniz

0|0
    0|0
  • 12-13 yaşlarındakı ergenlerı hatırlatıyor bana :D

1|0
    0|0
  • Bir ara dediniz hande simdi de bumu

1|0
    0|0
  • Yürür gider bu kiz bence

0|0
    0|0
  • İşte bizim mal erkeklerin eseri

0|0
    0|0
  • p*rnosunu izlemeyen kaldı mı :D :D

0|0
    0|0
  • Justün için ağlayıp zırlayanların söylediklerine bakın hele 😆😆

1|0
    1|0
  • medya tarafından şişirilmiş KOCAMAN BİR BALON

0|0
    0|0
  • Şu kızdaki güzellik sende var mı Allah aşkına bir de konuşuyorsun

0|0
    1|1
    • 1ay

her sarışın olan güzel olmuyor canım. Ben saçimi sarı yapsam şu önce şişirilmiş sonra patlatılmış balondan güzel olurum

• 1ay

Ulen çirkin olmasan kıskanmaz sın şu kızı 😅

• 1ay

Kızı kıskandığım yok götü yükseklerde küçüklük halinide gördük real sarışın bile değil. Hem de yalancı

• Sadece fiziği iyi :)

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuğu bırakın ya

0|0
    0|0
  • Hak ediyor

0|0
    0|0
  • yokkkkkk

0|0
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz. :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 20

• Yok güzelmiş de bilmem ne... 16 yaşında bile göstermiyor kız. Neresi güzel?

0|0
    0|0
  • Çirkin bir yüzü yok. Fiziği ise gayet düzgün, güzel. Seside güzel. Lakin egosundan dolayı itici oluyor.

0|0
    0|0
  • Aslında abartılanın 17 yaşında yalnızca bu kızın böyle olması gibi görüyorum o yaşlardaki kızları ne zaman dışarı çıksam Asi havalar özgüven patlaması ful makyaj kadınsı giyim. Bu kız gündem olduğu için abartılıyor bu kadar sokaklar caddeler daha fazla dolu bunlardan

0|0
    0|0
  • Bir şarkı söyledi ego patlaması yaşadı

0|0
    0|0
  • evet abartıldı ama şimdi allah var yukarda güzelliğine bşy diyemem yüzü gayet gzlll seside öyle ama evet fazla abartıldı

0|0
    0|0
  • Aman canım boyle sorular sormayin. Kafaya takip kiskandiginizi dusuncek erkekler

0|0
    0|0
  • Programdaki konuşmalarını duydum. Çok boş bir egosu var. Birinci sınıfta ne fanlığı? Sınıfta ilk faber casteli omu almış? Hareketleriyle sesini örtüyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama şöyle birşeyde var ego olmadan birşeyde olmaz insan kendine güvenmesi lazım

• 1ay

ÖZgüven iyidir evet. Ama bana herkes aşık herkes benim fanım modları hoş değil? Haksızmıyım?

• 1ay

@mrvarsay haklısın yapcak birşey yok :D

• Bence çok güzel bir kız

0|0
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • Ya asil siz çok taktiniz kiza birakin bir ya aa 😄

0|0
    0|0
  • Fizik güzel gerisi fasafiso

0|0
    0|0
  • Kız " benim fanlarım birinci sınıftan beri var demiş " ne beklersiniz

0|0
    0|0
  • Herkes mal

0|0
    0|0
  • aman ya ergen ergen tavirlar

0|0
    0|0
  • Baya ergen. ayrica sarkisi da aptalca

0|0
    0|0
  • kızı hiç sevmiyorum ayrıca çok sarısın değil

0|0
    0|0
  • Bencede önce hande erçel sonra bu

0|0
    0|0
  • Herkesi bilmem ama, sen koşuyorsun! Her hata yapan eleştirlmiyor neden her bir yaptığını abartıyorsunuz? Daha 16 yaşında. Ve emin olun onun birden bire ünlü olmasını sağlayan sizsiniz. Konusunu açarak, eleştirerek vb. Bunu başka bir kız dese umursamazdınız. Böyle böyle ünlü yapıyorsunuz işte.

0|0
    0|0
  • Yaptığı açıklamalar çok saçma yok semtten geçerken bile parmakla gösteriyorlardı bana bu hep böyleydi demiş. Ya sen gel ben kendimi beğeniyorum havalıyım totom kalkık deseydi daha mütevazi olurdu 😂 yok sahnede 45 dk dan fazla kalamıyormuş sen kimsin ya? Tarkan Ajda Pekkan gibi megastarlar dese neysede senin neyine sahneye çıkmamak 😂😂 afedersiniz bir şarkıyla bir b. ok olduğunu sanıyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Egolu velet

0|0
    0|0
Yükleniyor...