Ülkede ünlü olan neden ego patlaması yaşıyor?

İsmail abinin düşüncelerine aynen katılıyorum.

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• birinisi kız ergen :)
    tam cof coflu zamanı :D
    2 :) para kazanıyor herkes tarafından tanınıyor etrafında boş insanlar :D
    2 gün sonra havası iner bunun ;)
    inmese bile indiren çıkar :D çünkü çok sanatçı var nota bilmeyen bir kız ergen 40 yıllık sanatçıdan daha çok satış yaparsa o 40 yıllık sanatçı o kızın ayağına taş bağlar denize atar ;)
    birde 100lerce şarkıcı varsa sen hayal et bunu :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben bu kıza çok hak veriyorum aslında. Çünkü bak benimde böyle küçüklüğümden beri hep ışığı olan bir kız oldum. İsmime fake hesaplar açılırdı herkes benimle konuşmak isterdi. Bu hala da böyledir. Bir ortama girdiğim zaman böyle bir herkes bakar bana. Bu ego değil gerçek bir şey. Bende yarın öbür gün bir yarışmaya ve ya başka bir şeye katılsam çevremdeki bu insanların sayısı artıcak sadece, zaten alışığım buna.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bizim milletin tuhaf bir özelliği var ilk önce birini alıyoruz göklere çıkarıyoruz sonra birden bire bir bırakıyoruz yere çakılırken keyifle izliyoruz :D

0|1
    0|0
  • 16 yaşında biri ne kadar olgun olabilir ki? Niye bu kadar büyük beklenti içine girdik bu kız için ülkece anlamadım :D

0|0
    0|0
    • Bunun olgunlukla alakasi yok ki mütevazilik yaş gerektirecek bir durum degil. Fazla abartmis bence ki bizim ülkede olaylari abartma konusunda zaten master yapmis o yuzden elestiri yapmak haklari 😄

• Ya zaten bu nası ünlü oldu ki? Pat diye bir bok anlamadım açıkçası

0|0
    0|0
  • ego dediğin ne ki eşeğin osuruğudur

0|0
    0|0
  • Küçücük çocuğu star yapmaya kalkarsan olacağı bu

0|1
    0|0
  • Önceleri ezik oldukları için..

1|1
    0|0
  • g. tü boklu olunca böyle oluyor işte :) :) birinci sınıfa giderken fanları varmış ahahahahaha

0|1
    0|0
  • bu kızın çok üstüne geldiler herhalde yaşı itibarı ile ondan çok alınmış ve saldırıyor

0|0
    0|0
    • Üzerinden atamadığı bir çocukluk var :$

• ama öylede şimdi 16 yaşında sana böyle yapsalar sen ne yaprdın hakikaten psikolojisi bozulmuş ama yinede bu camiada bu kadar saldırgan olmamalı ben psikolojisine veriyorum

• aynenn

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • p*rnosunu izlemeyen kaldı mı :D :D

0|1
    0|0
  • Anlayamazsınız geldi aklima bir an 😂

0|0
    0|0
  • poponu kaldırırlarsa böyle olur. ne olacaktı ki? anormal mi? hayır.

0|0
    0|0
  • Paraşüt verin düşerken çakilmasin popicik

0|0
    0|0
  • Kıskanmayın kızı kıskançlar

0|0
    1|1
  • bu işler böyle parayı gördünmü şaşırıyorsun

0|0
    0|0
  • bir tarafı kalkıyor vazgeçilmez sanıyor mal kendini 😊

0|0
    0|0
  • Siz kaldırıyorsunuz bir taraflarını. Şimdi genç kızların yarısı Burak özçivit İ görünce titremeye başlıyor.

0|1
    1|0
    • Adam yakışikli sonucta... taş gibi bee.😊😉

• Kiskanma kiskanma...😉

• Maymun iştahlı bir abazayı mı kıskancam😁 Komik şey😊 Senden çok var

Kızlar Ne Diyor 8

• senin gibiler yüzünden, sürekli reklamini yapiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Eğitimsizlik ve görgüsüzlükten. Kekonun tekini alıp şarkı söyletmişler, birden bire eline para geçmiş. Kültür diye bir şey yok. Ağır bir duruş asalet yok. Her 16 yaşındaki de böyle değil bu arada. Tamamen yetiştiği aile ile alakalı bir durum. O aileler de çocuklarının kulüp şarkısı kliplerinde gt göbek açmasına izin vermeyeceği için bu ailelerin çocukları ünlü oluyor, ortaya böyle cins bir ünlü tabakası çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Her programda aynı cümleleri vurguluyor, bunun eline kağıt veriyorlar ezberletiyorlar işte 3-4 sene söner gider

0|0
    0|0
  • Bu kıza güzel diyorlardı bumuymuş tilki aleyna?
    Biz be ünlüler gördük yere çakılan 😂😂

0|0
    0|0
  • olabilir tabi yabancılara özenmekten geçiyor hep bunlar.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • ulkecek insanları çok güzel bir bok oldun moduna sokuyoruz çünkü

0|1
    0|0
  • 😂 he he öyledir canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...