Avatar Atakan'ın Türk halkına oggalı küfür etmesinin psikolojik alt yapısı ne olabilir?

Türk halkına ne demek istersin sorusuna, hepsinin a**k** gibi oggalı bir küfür eden bu arkadaşa ne diyorsunuz? Çok efendi tiplerin alttan alta böyle cümleler kurmasına ne diyorsunuz?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• "Bu millettin a. na koyacağız" diyen bir adam daha vardı, önce bir onu halledeydik keşke?

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oynamışlar sesiyle. O ki Türk bayrağımızı dünyada temsil ediyor sizce bu mümkün mü. Kendisi yaptığı açıklamaya göre ''''An itibarıyla sanal alemde adi, şahsiyetsiz, şeref yoksunu bir şahsın aleyhimde yaymış olduğu bir videoya denk geldim. Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçse sayan bu aşağılık mahlukata sadece yazıklar olsun diyorum. Ben ki, sadece bayrağımız için dünyanın dört bir yanında savaşmış bir adamım. Bu yapılan karalamalar beni ve ülkesini seven herkes için yalnızca bir masal niteliğindedir. Bu şahış ve yayan fake hesaplar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. En kısa zamanda adalet yerini bulacaktır. Her zaman dediğim gibi 'allah var sıkıntı yok" '''

Bu da demek ki öyle bir şey gerçekte yok, o yüzden adamın günahını almayın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Arda Turan'ı sevmem, ama en iyi örnek kendisi, yaşı 23 iken komple memlekete küfrederek gitmişti İspanya'ya.

Türk halkına ekseriyetle küfreden çok fazla türk var. Nesine şaşırıyorsunuz?

Bu adamı da tanımam etmem, kimse kim artık. Videoyu bile izlemedim.

0|1
    0|0
  • Montaj bence. Kulaklık var kulağında. Atakan başka konuda küfür ediyor olabilir. Adamın sorusu ona başka gelmiştir, başka konuda hepsinin a. k demiş olabilir. Türk halkını seviyor o, boşa oynamaz televizyonda... İyi adam, büyüdüğü yetiştiği yer fakir muhit. Zengin çocuğu, şımarık değil. Zor yerlerden geldi buralara kadar. O iyi bilir insanlığı...

0|0
    0|0
  • Atakanla aynı yerde Spor yaptığımız bile oldu. Atakan benim kardeşimdir. Gerçek vatan sevendir. Bunla ilgili paylaşımı var.

1|0
    0|0
    • bir videoya denk geldim bir kac yil oncesine ait olan bu videoda muzik dinlerken sanki halkima kufrediyormus gibi soyleneni farkli sekilde algilatarak bizi ve degerlerimizi hice sayan bu assaglik mahlukata sadece yaziklar olsun diyorum ben ki yillarca bayragimiz icin dunyanin 4 bir yaninda savasmis bir adamim bu yapilan karalamalar beni ve ulkesini seven herkes icin yalnizca bir masal niteligindedir... bu sahis ve yayan fake hesaplar hakkinda yasal islemler baslatilmistir. Diye açıklaması vardır. Bilmeden yorum yapma

• Laf arasında espri amaçlı söylenmiş birşey yüzünden adamı linç etmeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • sanki içmiş gibi ama bence özür dilemesi gerek öylede kapatması lazım olayı günlük hayatta aslında hepimizin kullandığı kelimelerde ben atakanın milleti aşağılayacağını sanmam öyle bir düşüncesi olmadığından da eminim

madem böylebir video çıktı özür dilemesi gerek kapansın konu

survivor işi zatne tiyatro kardeşim oradaki konuşmaların ben hepsinin hazırlıklı olduğunu düşünüyorum herşey belli

0|0
    0|0
  • Bilip bilmeden adamı linç etmeye gerek yok. Bu adam ringlere Türk bayrağıyla çıkıyor. Sırf sizin desteklediğiniz yarışmacıyı ezdi diye adama iftira atamazsınız.

https://i.hizliresim.com/pEpQ1n.png

1|0
    0|1
  • Ya takılma yollu söyledi, ya da halkımıza bilendi.
    Sonuçta bizim millet de küfür yemeyi hak ediyor.

Bence küfür gideceği adreslere ulaşmıştır. :D

0|0
    0|0
  • Aslında ülkemiz küfrü hak ediyor. İyide söylemiş. Neden niye niçin gibi soruları ancak ileri görüşlü olanlar bilebilir. o yüzden detaya girmeyeceğim. kuduran kudursun, çünkü gözü bağlı ölümü bekleyen koyun gibilerdir. onlar bekledikçe kasapları bol olur.

0|0
    0|0
  • Bizim başımızda böyle bir yönetim varken bende olsam aynı küfürü ederdim

2|1
    1|0
  • Türk Halkı diye bir şey yok zaten Türk Milleti var. bize küfür edende çok yunanlısı ermenisi kürdü arabı... kısaca dün tek başımıza topunu yendiğimiz zayıf ırklar bugün sadece bize küfür edebiliyor

0|0
    0|0
  • kendisi türk değil miymiş?

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum bu eleman kimdir ama
    Birileri de onun yedi ceddine koyunca kürk mantolu madonna gibi başlar ağlamaya

0|0
    0|0
  • doğru söylemiş, sizin gibi ot beyinliler işte bunları izler ve para kazandırır, beş para etmeyecek adamalr ı baş tacı ettiniz

0|0
    0|0
  • İhale buyuk yine hakkinda dava acilir cezada alir ohalde adami ottururler. Yakinda pisman oldugunuda soyler bu sahsiyet.!

0|0
    0|0
  • Hangi ülke alır ki bunu

0|0
    0|0
  • Türk halkıda onun a***ına qoysun :) en oggalısından :)

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman desteklememistim çünkü halka oynuyordu ve o küfür ettiği halk da bunu birinci yapti. ŞAMPİYON SERKAY

0|0
    0|0
  • Adam başka alemlerde dolaşıyor

0|0
    0|0
  • ben oy atmadım üstüme alınmıyorum hiç onu seçen türk halkı düşünsün

0|0
    0|0
  • Adam uçuyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 41

• türk halkı sayesinde birinci olduğunu unuttu sanırım.

2|0
    0|0
  • Cidden hiç beklemezdim, rezil.

0|0
    0|0
  • Adamdan buram buram kenar mahalle kokusu geliyor, çok efendi biri olmadığı 5 metreden belli. Asıl problem bu kişiyi neden bu kadar bağrınıza bastınız? Benim için küfür etmesi problem değil, bu kadar göklere çıkarılması zaten gereksizdi.

0|0
    0|1
    • Atakan benim Kardeşim'dir birlikte çok antreman yaptık. Adam zaten kenar mahallede büyüdüğünü inkar etmiyorki Gaziosmanpaşa'da neler var bilirsin. Burda adamın Sporcu olarak Türk milletine diğer sporcular olarak Bayrağımızı şereflendirmesi'ki bunu defalarca yapmıştır. Ayrıca sevip sevmemek sana kalmış ama bu video çarpıtmadır. Bunla alakalı açıklama yapmıştır.

• @jorge Benim de böyle videom düşse ben de yalanlar ve videonun çarpıtıldığını iddia ederim. Ne ettiği küfür ne de yaptığı açıklama umrumda değil. Dediğim zaten başka bir konu tekrar okursan dikkatini çekebilir.

• Yahu millet dedikodu için bir yerlerini yırtıyor. Her gun turkıye de yuzlerce, binlerce insan soyuna sopuna ülkeye ülkenin toprağına kadar küfür ediyor. Tanınmış biri edince olay konusu mu oluyor yani? Gülüyorum ve geçiyorum...

1|0
    0|0
  • trafikte erkeklerin yanına oturun bir bakalım ülke halkı hakkında ne yorumlar geliyor dinleyin bir :D

0|0
    0|0
  • Adam açıklama yaptı, kaç sene önceki sözlerimi montajlamış dedi. Ülkemi senelerdir destekledim diyor.

0|2
    0|0
  • Ben şoklardayım 😵😱🙀 yalandır ya? Ya da içmiştir kafasını çarpmıştır beklemem ya ondan öyle eşyler.

0|0
    0|0
  • çok komikti vallahi

0|0
    0|0
  • Tayyip neler diyoda hala ülkenin başına geçiriyolar

1|1
    1|0
  • Hiç sevmiyorum bu adamı zaten Allahın maçosu

0|0
    0|1
  • Tanımıyorum 🙊🙊

0|0
    0|0
  • Montajdır

0|0
    0|0
  • atakan onu bir şarkıda söyledi. fake bir hesapsa böyle bir soru sorup montajladı ve sosyal medyaya koydu. bilip bilmeden yargılamayn insanları

0|0
    0|0
  • Kafası güzel gibi

0|0
    0|0
  • Şunu kaf dağına çıkaranlar oldu bide en çok onlara yazık

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0
  • Vay be dedi mi

0|0
    0|0
  • Yersiz insanları baş tacı ederseniz olacağı bu!

0|0
    0|1
  • Kendi ailesine de sövmüş sayılıyor sanırım. Bence sorun yok.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...