Survivor birincisi Avatar Atakan nişanlandı. Ezgi Avcı ile anılan Atakan ters köşe yapmadı mı sizce?

Model ve sunucu Ezgi Avcı ile anılan Çağan Atakan Arslan, Facebook hesabından nişanlandığını duyurdu. Instagram’da paylaştığı fotoğrafla ters köşe yapmadı mı sizce?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• işte beyin nasıl yıkanıyor, gündem nasıl değiştiriliyor, insanlar nasıl yozlaştırılıyor kanlı canlı örneğisin dostum kusura bakma.. boş işler müdürüsün, kime ne, bize ne? en önemlisi sana ne? kişilerin hayatına, yaşayış biçimlerinden bize ne.. yaşının kadını ol nacizhane tavsiyem.

0|0
    0|0
  • Yapmadı

0|0
    0|0
  • Magazin takip etmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bize ne milletten shjds

0|0
    0|0
  • Cokta umrumdaydi

0|0
    0|0
  • ben ne bılım yuzunu unuttumm

0|0
    0|0
  • serap korkmazın Seksi açık fotosu yok bulamadım belki ondan ya da serap daha zengin ondan da olabilir

0|0
    0|0
  • allah mesut ne diyelim

0|0
    0|0
    • 1ay

Fotoğrafın altına: “Bir gün biri olursa açıklayacağım demiştim. İşte o gün bugün. Bütün sevenlerime, destekleyenlerime, nefret edenlere selam olsun. Allah’a çok şükür en mutlu günümde dualarıyla güzel dilekleriyle yanımızda olan herkese teşekkürler. Vakit geldi. Vay be.” yazmış.

• 1ay

anlamadim

• Soruyu soranı ters köşe yapmış

0|0
    0|0
  • bana ne ya isterlerse gebersinler, çokta fifi.

0|0
    0|0
  • banane...

0|0
    0|0
  • unlu ısı

0|0
    0|0
  • Hic umrumda degil acikcasi

0|0
    0|0
  • Resim koy

0|0
    0|0
  • Ezgi ile arasında bir şey olmadığını söylemişti zaten, ters köşelik bir durum yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• survivorda o kızı sevmedi elenmemek için öyle yaptı çünkü gördü ki bizim halkımız ask seylerine bayılıyor bende öyle yapayımda sonuna kadar giderim belki diye düşündü ve de o kızı kulandı tüm elemelerde istediği kişilerin adını yazdırdı

1|0
    0|0
  • Onlar kim?

0|0
    0|0
  • Öyle

0|0
    0|0
  • Ezgi'ye karşı bir şey hissetmediği için, evlenmesi doğal olmuş

0|0
    0|0
  • Wayy canına kim kaptı bu yakışıklı yi