1943'te Madonna var mıydı?

'Aramızda Kalmasın' programında Funda Özkalyoncuoğlu'nun Kürk Mantolu Madonna gafı, sosyal medyayı salladı.

Kürk Mantolu Madonna Sabahattin Ali'nin romanı ancak TV8'de 'Aramızda Kalmasın' programında Madonna ile karıştırınca ortalık karıştı. Şimdi size sorum şu: Bilmediğiniz konu hakkında yorum yapar mısınız? Hadi yaptınız diyelim böyle soruyu geçiştirir miydiniz? Aa Madonna var mıydı o tarihte?

1|1
22|48

En İyi Erkek Görüşü

• Çok bilmişlik ve çok yorumculuktan hoşlanmam...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah'ın cahili ya, az bir genel kültür bilgisi olan şu kitabın kapağından tanır edebi bir kitap olduğunu. Tam rezillik!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Madonna 58 yaşında olduğuna göre 1958 doğumlu..
    Yani 1943 de yoktu : )

Programı izlemedim o yüzden bir fikrim yok. Show programı da olduğunu unutmayalım..

Bilmiyorsam susarım..

1|0
    0|0
  • toplum olarak günlük yapılan eylemlerden biri budur. şimdi itiraz edende çok olur ben kimsenin şahsına sen öylesin demiyorum toplum olarak biz sorgulamıyoruz araştırmıyoruz bilgi edinmek kendimizi güncellemek isteğimiz yok tembeliz asla kitap okumayız spor yapmayız. sayacak daha çok şey var.
    basit bir kanıt olarak şuna bakın
    https://youtu.be/wmZoJd0M0fw

1|0
    0|0
  • Biliyorsan konuş ilim alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar

1|0
    0|0
  • Madem bilmiyorsun susmayı öğreneceksin. Böyle gereksiz konuşursan tüm Türkiye'nin gözünde aptal biri olarak görünürsün. İnsan bazen susmayı bilmeli. Bilmediğin konular hakkında konuşmamalı. Eğer bu kadında konuşmamış olsaydı şu an da böyle şeyler olmayacaktı ama o egosuna yenik düştü.
    Gereksiz bilgiçlik taslamak bir yere kadardır; bir yerden sonra mutlaka patlak verir.
    Şimdi herkes cahilliğini konuşuyor. Madem bilmiyorsun Neden hala gereksiz yere konuşmaya yelteniyorsun ki?

Kitap hakkında hiçbir şey bilmiyor ama boş boş konuşmaya devam ediyor, bu durum da oldukça saçma geldi bana. Iyice saçmaladı resmen.

0|0
    0|0
  • Arkadan yaklaşıp pardon beyin düşmüş sizin mi diye sorsam yok benim değil ben zaten kullanmıyorum. Diyecek kişiler tvde siyasette mecliste parayı götürüyorlar. Daha ben ne diyeyim

2|0
    0|1
  • Ülke cehaletten geçilmiyo ki

1|0
    0|0
  • onu bunu bilmem kitap çok güzeldi

1|0
    0|0
  • Bir de diyo ki okudum falan bunu nasıl yapacaklar güzel değil falan diyo , tamamen cahıller bunlar gibi olanları ekrana adam diye çıkarıyorlar , benim bugüne kadar en çok etkilendiğim kitap bu , müthiş bir kitap mükemmel

0|0
    0|0
  • Yahu hadi onları anladık bilmeden okumadan cahilce konuştular tartıştılar. Size de mi laf düştü neyse ne işte olan olmuş bunun için polemiğe neden giriyorsunuz

0|0
    0|0
  • bence..
    daha edebiyat tarihimizden bihaber birisini çıkarmak
    ekrana büyük aptallık..

0|0
    0|0
  • Artık televizyonda cahiller yer alıyor.

0|0
    0|0
  • haçlı seferinde de maddona vardı :D

1|0
    0|0
  • Ben de ilk başta öyle sanmıştım heueueuh
    Ama salak değilim ya 2 sn sonra öğrendim doğrusunu hayır beyin bedava genşler 😂

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Okumayınca kitabı böyle oluyor

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Kaçıncı soru oldu bu ya, yeter anladık

0|0
    0|0
  • Michael Jackson için de estetik oldu kendi çukurunu kazdı demişlerdi bu kadar saçma bir program olamaz

0|0
    0|0
  • Yoktu

0|0
    0|0
  • Hayır yoktu

0|0
    0|0
  • Olabilir :)

0|0
    0|0
  • Yapmam 😃😃

0|0
    0|0
  • televizyon denen o kutu artık kutu da değil dikdörtgen böyle aptallarla genel kültür yoksunlarıyla dolu çok normal şaşırmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum demekten cekinmem

0|0
    0|0
  • Cahil insanlar her konu hakkinda yorum yapiyorlar iste.

0|0
    0|0
  • Konuşmak zorunda diyedir

0|0
    0|0
  • Madonna who?

0|0
    0|0
  • Madonna'yı falan boşverin de bu köpek Atatürk'e hakaret etmişti.

0|0
    1|0
  • Bde okudum ben demıyomu. Rezillik ya 😀

0|0
    0|0
  • izleyenler de yemiştir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 21

• işte sanatı tv lerde anlatacak zeka seviyemiz bu..
    Kocaman Sebahattin Ali' nin kemiklerini sızlattırlar

1|0
    0|0
  • Kürk Mantolu MadonnaYı okumadım. Sırf popülaritesinden dolayı. Eski raflara düşene kadar da okuyacağımı düşünmüyorum.
    Konusu hakkında da hiç bir bilgim yok. Okuduğumda da öğrenmiş olurum artık.
    Bunu söylemek bu kadar mı zor?

1|0
    0|0
  • Hiç kitap okumayan bomboş bir insan demek ki..

1|0
    0|0
  • Ben kitabı hala okumadım. Ama Madonna'nın o olmadığını da biliyorum. Bir taraflarından sallamasinlar

1|0
    0|0
  • Kitabada b*k atti bide okudumda yani oyle cok sey falan diye cahillik iste kadin yerine ben utandim valla😂

1|0
    0|0
  • kitabı okuyan bilir madonna ile bir alakası yok. esmer siyah saç diyor alman ama yahudi kız diyor. böyle saçmalıklar yayınlanmamalı bile

1|0
    0|0
  • Amanda bitti bu başladı 😂

1|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Kİ ya bu haber gerçek mi :) inanamıyorum :)

1|0
    0|0
  • Hala kitabı okuduğunu söylüyor :D Bari sus

1|0
    0|0
  • Bilmedigim konuda asla konusmam, dinlerim. Bu toplumda kizdigm sey de bu herkesin hic bisi bilmeyip cok fikri olmasi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorsan susta adam sansınlar, biliyorsan söyle de ibret alsınlar. demisler...
    rezillik resmen.

1|0
    0|0
  • salak kadın çıkmadan önce bir bak bari neyin nesi

1|0
    0|0
  • Akıl işte başta olmayınca başka bir yerle kazanmak zorunda kalmış garibim.

1|0
    0|0
  • Yapmam yapanıda sevmem. Kişi kendini bilmeli her lafa bulaşıp karakterini yermemeli😓

1|0
    0|0
  • İnatla okudum diyor inatla okudum diyor...

1|0
    0|0
  • Akıl var mantık var o tarihte o kadın yaşıyor muydu be

1|0
    0|0
  • Hadi vardı, Sabahattin ali niye onu yazsın ya asjdjd

1|0
    0|0
  • İzlerken ben utandım ya kendini kurtarmaya çalışırken nasıl da zırvalamış

1|0
    0|0
  • Bir de cahil bir milletiz diyorum da kimse inanmıyor.:) :)

1|0
    0|0
  • bu hanım teyze çok dan dan konuşuyo sabah o çıkınca geriyo beni dğiştiriyorum kanalı

1|0
    0|0
  • olmuş bitmiş kaçıncı defa soruldu.. her insan yanılabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...