Tarkan'dan bile yengeye sosyal medya yasağı gelmiş. Eşinizin sosyal hesaplarına karışır mısınız?

Geçtiğimiz aylarda evlenen ve hayranlarını ikiye ayıran Tarkan'dan, şaşırtan bir hareket daha geldi. Hayranlarının ısrarına rağmen önce eşine İnstagram hesabı açtırmayıp, şimdi de eşinin facebook hesabını kapattırmış.
Tarkan'dan bile yengeye sosyal medya yasağı gelmiş. Eşinizin sosyal hesaplarına karışır mısınız?Megastar'ın bu baskıcı tavrının sebebi ne olabilir? Hayranlarının tepkilerinden çekiniyor olabilir mi? Peki siz olsaydınız eşinizin medya hesaplarına karışır ya da kapattırır mıydınız?

1|2
112|111

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle Türkiye'de sosyal medya üzerinden bu tip insanlar ağır yıpratılabiliyor. Adam karısının suratı sivilceli ergenlerin saçma sapan laflarıyla muhattap olmasını istememiştir.

Tarkan bildim bileli kendi halinde, işi dışı bir olayla gündeme mümkün mertebe gelmemeye çalışan, seviyesini falan koruyan bir adam.

Bunun kendisinin prensipleriyle alakası var bana sorarsanız.

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yeterince göz önünde birisi zaten birde üstüne paylaşımlarla anılmak istememesini doğal buluyorum. Bir insan evlilik hayatında yaptıklarını, eşiyle anılarını herkesle paylaşmak zorunda değil. Ünlü olmaları her şeyi paylaşacakları anlamına gelmiyor doğru bir karar vermiş. İlişkiler göz önünde olunca hep anlamsız sorunlar çıkabiliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 110

• Tarkan özelinde şunu belirtmek isterim. Farklı bir adam duygusal bir adam. Gerçekten Türkiye'de pop müziğin yukarılara çekilmesinde büyük emeği var. Şu son şarkısını saymasak tabiki.

Buradan aslında çıkarmamız gereken sonuç. Tarkan gibi bir yakışıklı megastar , standart güzelliğe sahip bir kızla evlendi. Demek ki herşey salt güzellik değil, insan aşık olunca, heybesinde bir şeyler biriktirince Tarkan'ı bile nikah masasına oturtuyor. Hatta kendisini sahiplendirtiyor , kıskandırıyor. Bence asıl alınması gereken mesaj bu birliktelikten bu olmalı.

1|0
    0|0
    • 1ay

çok doğru bir bakış açısı

• 1ay

Tarkan farklı bir adam evet, onun kadar alçak gönüllü bir ünlü olduğunu hiç sanmıyorum.
      Sohbet ederken sanki hiç ünü yokmuş gibi bir yakın arkadaşınızmış gibi hissedersiniz.
      Müziğe gelince kesinlikle katılıyorum, şu Sezen Aksu'nun yazdığı saçma sapan cuppa şarkısını Tarkan'ın söylemesine inanamadım.

• dun kendi kendime ünlüler severmi diye soruyordum ve cevabi tarkan vermis oldu. ama. yinede sorucam. kimse. sormazsa 😂
    yani cok gereksiz bir yer sonucta.. insanda kendini buradan haz ederek yasamamali.
    fotoyu at esege benzesen 20 kisi begenir yorum atar.
    demekki tarkanda abazalarin coklugundan cani skilmiski boyle bir karara imza atmis.
    erkek adam sever kiskanir sahip cikar.

0|0
    0|0
  • herkesin özel hayatına kimse karışamaz

0|2
    0|0
  • Ya ben Tarkan ı severim dinlerim de bu adam yıllar önce erkeklerle el ele tutuşup benim tercihim demedi mi? Hayır ne ara tercih değiştirebildi? Erkek sevmek bırakmak kolay birşeyse sırrını söylesin millette yararlansın. Şimdi taşfırın erkeği gibi kurallar koyuyor. Aklım almadı düşündükçe nasıl diye sorguluyorum

0|0
    0|0
  • Baskıcı tavırla alakası yok. Adam yıllardır sektörün içinde, haliyle kimin nasıl bir göt lalesi olduğunu adı gibi biliyor. Evlilik haberleri ayyuka çıktığında dahi kıskanç tipler, hatta hayatında belki de Tarkan'ı rüyasından öte göremeyecek kenefir gözlüler demedik şey bırakmadı eşi hakkında. Halbuki basit bir tebrik mesajı yazmak bile bazılarının gururuna çetin gitti. Adam şimdi eşinin psikolojisini sanal ortamdaki kurda kuşa, leş yiyicilere yem mi etsin? Son derece haklı kararında. Ben de yerinde olsam, ben de aynı kararı verirdim. Burada kısıtlama yok, aksine eşine ve birlikteliğine karşı bir sahiplenme söz konusu. (ulan Tarkan'ı da 2 lafın arasında amma savunduk haa şimdi durduk yere niye öyle oldu ki? -.-)

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya sorma nefret ediyorum bu insanların kıskançlığından fesatlıgından özellikle kızlarda görülen bir durum tv de hemen bir kıyafet programı aç mesela kız dünyanın en güzel kıyafetini giysin yine yaranamaz karşısındaki ay çok kötü diycek çünkü pislikler ya

• 1ay

iğrençler ya

• Gayet de isabetli olmuş.
    Baskıcı bir tavır falan da yok ortada.
    Adam evliliğini kurtarmanin ve uzun soluklu yürümenin derdinde. Obama'nın bile; "... en çok facebook'tan korkuyorum çocuklarim için" dediği bir durumda, Tarkan'ın tavrını baskıcı bulmak... Sadece akıl tutulması olur.

2|0
    1|0
  • bu zamana kadar gariban halkın kandirip kızlarıni erkeklerini. ver aşkı ver coşkuyu sal sokaga hangi çağda yaşıyoruz diye. kendileri de kadinlarini cocuklarini saklasin korusun. demek ki namus her yerde namustur.. Her zaman derin ustekiler ahlak bakımında daha titizler.. bunlar hep duygularinizi somurup para kazaniyorlar.

1|0
    0|0
  • Sosyal medya hesaplarına karışmam kullansın.
    Ama konuşmalarına ve görüşlerine dikkat etmeli.
    Bazı akrabalara uyupta yanlış konuşmalar yapmamalı.
    Ben eşim olursa sosyal medya hesabında erkek akraba bulundurmayı düşnümüyorum açıkçası. Ne gelirse akrabadan gelir

1|0
    1|0
  • Abuk subuk mesajlar geliyordur, en doğrusunu yapmış. Göz önündeki insanlara bu kadar kolay ulaşılmamalı, ağzı olan konuşuyor.

1|1
    0|0
  • bizim ofisteki tip olarak iğrenç olan.
    evli barkli sekreterimize faceden sen dünyanın 8. harikasimisin diye mesaj atmis abazanin teki :)))
    o olaydan sonra karışma karari aldim ilerisi icin

0|1
    0|0
  • Mantıklı kullanırsa problem olmaz ama kullanmazsa çok sinirlenirim ve yasaklarım. Her gün fotoğraf paylaşmamalı. Yediği yemeğin fotoğrafını içtiği kahvenin fotoğrafını paylaşmamalı. Check in se kesinlikle yapmamalı..

0|0
    0|0
  • erkeklik damarları sebebi

0|0
    0|0
  • tarkan olsam tabi karışırım. asılanından tut hakaret içerikli mesajlara kadar neler nelerle karşılaşıyorlar hatta tarkan bile sosyal medya uzmanları ile çalışıyor kendi ilgilenmiyor. yoksa 4 5 milyonluk hesaplarla baş edilemez.

0|1
    0|0
  • Esimle daha tanistigimizda yasak koydum ve ne benim nede esimin sosyal hesabi mevcut degil. Benim kullandigim tek sosyal medya burasi...

0|0
    1|1
  • karısırım tabi

1|0
    0|0
  • Evlenen kız ve erkek anlaşmalı olarak sosyal medyayı tamamen bırakmalı yoksa güvensizlik olur..

1|0
    0|0
  • Beraber kapatırdık ne olacak yani...

1|1
    0|0
  • Tarkana yıllarca gay dediniz adamın günahına girdiniz vebalini nasıl ödeyeceksiniz adam maço çıktı mk :D :D

0|0
    0|0
  • Ampır ampır kafasını telefondan kaldırmıyorsa karışırım

0|0
    1|1
  • Çok iyi olmuş güzel olmuş hoş olmuş

0|0
    0|0
  • Aslında yararına olmuş, sosyal medyanın ne faydası var ki

0|0
    0|0
  • Ne guzel

1|0
    0|0
  • Adam haklı. Ortalık sapık dolu bende esimin fotograflarinin begenilmesini istemezdimz

1|0
    1|0
  • Yobaz olmuş çıkmış

1|0
    0|0
  • Benim yasağımla bir şey yapacaksa hiç yapmasın daha iyi

0|1
    0|0
  • Yasaklar itina ile delinir..

1|1
    0|0
  • Karışırdım ama kapattırmazdım

0|0
    0|1
  • evet kapattırırdım
    sonuçta özel hayat

1|0
    1|1
    • 1ay

Sosyal medya özel hayat değil yalnız.

• 1ay

@Ragnar_Lodbrok
      bu sadece sosyal medya değil
      eşini kapattırma
      bir işte çalışmasını engelleme
      sonuçta evlilik için erkeğin emrine girmeli
      ama tabi kadını bunaltmaya hakkımız yok
      tarkanın durumu çok popüler olması
      dedikoduyla uğraşmak istememesidir tahminimce

• 1ay

Ne alakası var lan? Hangi devirde yaşıyorsun? Bu zihniyette biriyle ancak özsaygısı olmayan, vasıfsız ve cahil biri evlilik düşünür.

Tarkan konusunda hemfikiriz, adam 20 yıldır ülkenin en ünlü sanatçılarından, ben daha böyle magazinin diline düşeceği bir harekette bulunduğunu falan görmedim, hiç öyle tripleri yok

• Sosyal medya kullanamaz.

1|0
    2|0
  • toplumun değişik düşüncelerinden olabilir bu tutumu yoksa sen tarkansin la hayirdir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    80

Kızlar Ne Diyor 111

• Tarkan'ın bu tavrına anlam veremedim şaşırdım ilk ama büyük ihtimal eşine gelen saçma sapan yorumlardan rahatsız olmuştur.
    Tarkan öyle baskıcı bir insan değil. Eşine verdiği emirle kapattırmamıştır, görüşünü belirtmiştir eşi de isteyerek kapatmıştır.
    Ayrıca öyle birinlerinden çekinip hareket eden biri de değil.
    Rahatsızlık duyduğu bir durum olmuştur kesin. Meselenin kıskançlık olduğunu düşünmüyorum. Baskı yaptığını hiç düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • ya bence kendi sıradan hayatımıza göre değerlendirmek mantıksız. sonuçta bu insanlar milyonlar tarafından meraklı gözlerle izleniyolar. bunu herkes için söylemiyorum tabiki ama kabul edelim ki magazin seven bir milletiz bayılıyoruz o naptı bu ne giydi diye stalkerlık yapmaya direkt iyi yapmış diyemem ama vardır bir sebebi

0|0
    0|0
  • Zorbalık, gerikafalılık (daha kibarını bulamadım). Güvenmiyorsan evlenmeyecektin. Evet, sosyal medya kapattırmak resmen güvensizliktendir. Anlamıyorum bu insanlar kendilerine bu derece baskı yapılmasına nasıl izin veriyorlar, sahiden anlamıyorum...

0|0
    0|1
  • Helâl tarkana :) sosyal medya ile insanların özeli kalmadı bence evlenen insanlar kapatmalı hesaplarını

0|1
    0|0
  • Erkek dediğin böyle olur
    Okadar sapık varki kadını düşünüo hayal edecek yeri geldi küfür etcekti erkekler
    Doğru olanı yapmış takcan
    Valla seviyorsam bende kapattırım sosyal hesaplarımı

0|0
    2|0
  • Karışırım :D

0|0
    0|0
  • Yok karışmam 😂😂

0|0
    0|0
  • sosyal medya çok yararlı bir şey değil bence... ve bu karar ile en dığrusunu yapmış

0|0
    0|0
  • Karışırdım tabiki. Kullanacaksan ortak hesap kullanacağız.

0|0
    0|0
  • Bence adam haklı. O kadını rahatsız edeceklerini iyi biliyor.

0|0
    0|0
  • Zarar görecek bir kitleye sahip olduğu için kesinlikle doğru olani yapmış...

0|0
    0|0
  • Esine gelen sacma yorumlara uzulup kapatmasini istemistir muhtemelen bazi akli havada kizlarda sahiplenen erkek modeli galllllppppp demis yahu sizin sahiplenilmeye ihtiyaciniz mi var? Hayir baska turlu o sahiplenme degil kisitlanmadir zihniyete bak ya tarkan ve esinin hakli sebebleri var öbür türlüsü iki taraf icin de kabul edilemez..

0|0
    0|0
  • Karışırım

0|1
    0|0
  • Baskıcı değildir Tarkanın bir çok hayranı vardır ki kadına hakaret dolu mesaj yazacak alçaklarda oyle okuyup görmesin diye yasaklamış olabilir 😐 iyi yönden bakmaya çalışıyorum

1|1
    0|0
  • vay arkadaş tarkana bak sen :) öyle bir şey yapmam :)

0|1
    0|0
  • Hayir karismam hicte hoslanmam hele sifre ver al isleri bir o kadar sacma. Yok askim onu begenmissin yok bunu takip etmissin. Bu bir iliski degil

0|0
    0|0
  • kizda ki de ne sans ya vallahi.

3|0
    0|0
  • Karıştırırım yalan olmasın :)

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra tek hesapta birleşmek mantikli olur , ama tarkan halka mal olmus biri onun yapmasi sacma olmus

0|0
    0|0
  • Huzurları için olmaması daha iyi.

0|0
    0|0
  • Hakli adam

0|0
    0|0
  • Karışırım

0|0
    0|0
  • Tarakn niye kısknıyor ki

0|0
    1|0
  • Vayy bundan öyle bir baskı beklemezdimm :D

0|0
    1|0
  • Ne ben karışırım ne de bana karışılmasına izin veririm. Güvenmiyorsan evlrenmeyeceksin arkadaş. Ha evlendiysen de adam olucaksın. Kimse kimsenin malı değil ki bişeyleri yasaklayasın.

0|0
    0|0
  • Terazi burcu erkeği naparsın :)

0|1
    1|0
    • 1ay

Sana buradan bir paket teessüf ikram ediyorum.

• 1ay

@cakanli valla benim hoşuma gittipi için söylediö. Terazi erkekleri sevdiği zaman çok tatlı bir kısıtlamada bulunabiliyorlar :)

• 1ay

Hımm gönül alındı, mesele yok o zaman :)

• bu kadar ünlü biri olsam bende izin vermezdim hiç tanımadığın insanlar o kadar ahlaksızca seyler yazabiliyor ki adam haklı

0|0
    0|0
  • Kiskaniyordur ne bielyim erkekleri anlamadim gitti ben erkek olsam bende kapattirirdim fakat ona kapattirirp kendimde kullanmam yani

0|0
    1|0
  • Aslına bakarsan karışmak yanlış ve hoş değil bence ama malesef ki erkeklere güven olmuyor bir suçu varsa muhakkak sosyal medyadan açık veriyor hatta erkeğin karakterini bile ölçebiliyorsun

0|0
    0|1
  • Tarkan'a bir kez daha aşık oldum 🤗🤗 bize gelmez ki böyle sahiplenen megastar 😶

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    81
Yükleniyor...