Halkımız niye aksiyon dizilerini o kadar çok sever?

Fark ettim ki reyting en çok aksiyon dizileri kırıyor ülkemizde. Kurtlar Vadisi, Ezel, Karadayı, İçerde...
Silahlar, dövüşen herifler, saldırılar... Bunları sevmeyen bir tek ben miyim yahu? Yoksa televizyonu sadece erkekler mi izler?

Bence çok boş bu aksiyon dizileri. Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizileri muhteşem ve reytingler buna ispat. Ama dramları herkes sever, hem erkekler hem kadınlar. Peki aksiyonlar? Kadınlar sevmez ki... Niye reyting o kadar yüksek bu tür dizilerin o zaman?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatı monpton olan insaların aksiyon macera konularına ilgi duymasının neresi garip ki? İnsanların hayatları iş ve ev arasında mekik dokumak. Pek macera ve aksiyon heyecan yok. Normalin dışı bir hayat herkesin hayalidir bunu elde etmek pek mümkün değil. Kitap okuma gibi alışkanlığımız yok olsaydı çok daha güzel dünyalara yelken açılacağını bilirdik bilmediğimiz için Tv deki aksiyonla yetiniyoruz. Sadece yerli diziler fikmler benim ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bir çakmak yüzünden 16 kişi kavga edip yaralanan ülkede nesine şaşırıyorsun www.cumhuriyet.com.tr/.../...vgasi__16_yarali.html

0|0
    0|0
  • hiçbir dizi güzel değil. komedi dizleri bile berabt.
    duygusal diziler ise en boş dizi onlar. kız ve erkeği iyilik meleği gibi gösteriyorlar. neredeyse kanatlanıp havaya uçacaklar

0|0
    0|0
  • Ülke dizi manyağılar

0|0
    0|0
  • Biz turkuz turk demek aksiyon demek aksiyon demek turk demek belki yabancilar aksiyon filmlerini iyi cekiyorlar ama biz turkler su gune kadar hic umursamadik zaten hayatimiz aksiyon bizim

0|0
    0|0
  • Aslında turkiyenin kendi aksiyon ne gerek var filmlere

0|0
    0|0
  • çok atıp tutuyoruz ondan

0|0
    0|0
  • bizim ecdadımızdan gelen bir şey

0|0
    0|0
  • Tam sana katılacaktım ki muhteşem dediğin dizileri gördüm..

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen hangi dizileri seviyorsun peki?

• 1ay

Tipik, aynı, başı sonu belli olduğu için Türk dizilerini sevmiyorum. Yabancı duymak istersen söyliyim..

• aynen zi

0|0
    0|0
  • Şiddeti seviyoruz

0|0
    0|0
  • dramıda çoğu kişi sevmez

0|0
    0|0
  • Eğlenceli.

0|0
    0|0
  • tüm türk dizileri boş gelmiş geçmiş bence 2 tane dizi var 1. avrupa yakası 2. en son babalar duyar

0|0
    0|1
  • aksiyon filmlerini sadece erkeklerin izlediğini sanan müptezel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vurmaya kırmaya öldürmeye bayılıyoruz 😂😂

0|0
    0|0
  • Türk dizilerindeki mıymıntı aşk sahnelerini mi sevelim? Bööh!

0|0
    0|0
    • 1ay

Dram sahnelerini..
      Sen de mi seviyorsun aksiyonu? Silahlar falan? Hayatta böyle bir şey yok ki..

• Vıcık vıcık aşk dizilerini erkekler pek sevmez, doğal olarak bunlara ağırlık veriliyor şahsen bende izliyorum aksiyon dizilerini daha güzel

0|0
    0|0
    • 1ay

Bazen çok saçma oluyorlar. Öyle Bir Geçer Zaman ki 3. Sezonu mesela.. Ne kadar saçma bir sezondu, silahlar bozdu o diziyi.

• 1ay

Evet bak orası öyle bir anda başka bir dizi gibi olmuştu

• Kumandayi babalar alir o yuzden sjdn

0|0
    0|0
  • seven kadinlarda var

0|0
    0|0
  • Yoo gayet seviyorum kendi adına konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...