Siyasette kadın rüzgarları esiyor. Türkiye'de dekolteli kadın başbakan görebilecek miyiz gelecekte?

Dekolteli başbakan olur mu? Hillary Clinton'dan sonra Merkel de dekolte modasına uydu.

2|2
156|187

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 186

• memelektı yonetecek adam istyoruz kcını açaçak bırını değil :)

2|2
    0|0
  • İster çırılçıplak dolassin soyunsun
    Ama başkasını soymasin

3|0
    0|0
  • Ben dekolteli mekolteli bir başbakandan ziyade milliyetçi vatanını seven aklı başında dürüst merhametli ve adaletli bir başbakan isterim..
    marifet orayı burayı açmak değil milletin yolunu açmaktır engelleri kaldırmaktır..

5|1
    0|0
  • Ondan önce beyin dekoltesi gerekir. Bir yöneticinin fikirleri çok önemli. Fikirleri ve icraatları tahrik etmiyorsa isterse toptan soyunsun, bu şekilde ancak küfür söyleyenlerin ek olarak zihinlerinde görsel izlenim bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Tek faydası bu olur, o da küfürbazlara.

0|2
    0|0
  • uslu bır cocuk olursan sırınlerı bıle gorursun kanks

4|0
    0|0
  • Kadının hamileyken dışarı çıkması doğru olmaz diyen amiplerin fazla olduğu ülkede yaşıyoruz. Bırak dekolteliyi kadına oy verilmez bu ülkede.

1|1
    1|0
  • merkelin her tarafı dekolte olsa ne olur

4|1
    1|0
  • Bunlar siyaset mi yapıyor başka birşey mi?
    Çözemedim..

Allah bize bunu yaşatmasın..

#Vesselam

3|0
    3|1
    • 1ay

kardeş kafaya türban takınca is cozulmuyor benim bildigim kafadan degil alttan yapıyorlar. bilmem anlatabildim mi

• 1ay

ne alaka kardeşim? Ben de Türküm gelenek görenek biliyorum. her yerini kapatan bakanları da görüyoruz " Kocami arkadaşıma tavsiye ettim " , " bir kereden birşey olmaz vakıf kapanmasına engel değildir ". "Türkiyenin rengi Siyah kirmizidir ". Geçin artık bu işleri açıp kapama ile zeka olculmez

• 1ay

@anyela1903 bu lafların hiçbiri benim düşüncemi yansıtmıyor..
      Efendi gibi giyinsin kendini teşhir etmesin kimse..
      Konuyu saptırmakta üstüne yok tebrik ederim 👏👏

• nerde? "kadın gece vakti dışarı çıkıyorsa tecavüzü hakediyordur" diyen bir güruh var, kendinize gelin.. türkiyede hiç bir zaman gerçekleşmeyecek birşeyden bahsediyoruz ve her geçen gün ortadoğunun bataklığına adım adım gidiyoruz..

0|0
    0|0
  • Bizim teyzelerimiz basbakan olursa gogus dekoltesini dizden vermeleri gerekiyor. Malum sarkiklik assdf.

2|1
    3|0
  • Mk balkona asılmış halı gibi her yanı dekolte olsa nolur:/

2|2
    1|0
  • Yakışsa içim yanmaz. Kadın öldü ölecek. Kulağından nefes alıyor, gelmiş dekolte takılıyor :) Bizde olmasını hiç istemem.

1|0
    0|0
  • Biz de zor be kardeş. Biz de daha şort giyen ile başörtüsü takan bayana saygı yok ki bir de oy verecekler... Ohooo... Bizim önce bazı önyargılardan kurtulmamız gerekiyor. Mesela herkesin özgür olduğu kavramını iştirak etmemiz gerekiyor..

0|0
    0|0
  • 50 60 yasi daki teyzelerin memelerine gerek yok

2|1
    0|0
  • Türkiyede Olacak olsa Meral Akşener olurdu, dekolte giyinmezdi ama önünü kapadılar zaten

1|0
    0|0
  • Midem bulandı... Birde kendilerini aydın görür Avrupanın yobazları...

3|0
    1|0
  • iğrenç duruyor türkiyenin meclisi öyle değil resmiyet hep olucak serbestlik olmasın zaten secerek gönderiyor onları oraya halk ukalalar kendini bilmez tavır sergilemelri için değil özel olduklarını hisstmeelri lazım

1|0
    0|0
  • Görsek ne değişecek. Bize meme değil beğin lazım

4|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Merkel keşke modaya uymasaymış , gözlerim kanadı. Ayrıca ülkemizde muhafazakar kesim çoğunlukta olduğundan dolayı böyle birşey muhtemelen hiçbir zaman olmayacak , olmasında.

1|0
    0|0
  • Neden görelim ki? Bu ülkede dini ilkeleri göz ardı eden hiç bir hükümet çok partili yaşama geçtikten sonra, tek başına iktidara gelemedi. Bundan sonra da gelemez. Önce Allah Allah, sonra yallah yallah diyeceksin, iktidar olabilmek için.

0|0
    0|0
  • Ne dekoltesi. yakında şeriat gelir buralara kadın göremezsin.

2|1
    0|0
  • bunlar mümkünse dekolte giymesinler mk :)

0|0
    0|0
  • bunu görmektense hiç olmasın.

4|0
    1|0
  • dekolte giyince adam mı olmuş olacak ya da ülke refaha mı kavuşacak işimiz gücümüz bitti ne zaman dekolteli başbakanımız olacak diye mi tartışacağız

0|1
    0|0
  • Bravo kardeşim. Güzel dekoltesi varsa onu mu seçelim yani? Siyasetçinin iyisini bulduk da tek derdimiz dekolte mi kaldı? İlginçsiniz.

0|1
    0|0
  • Mide bulandırıyoe bunaklar

0|1
    0|0
  • din kullanmak lazım nasıl açık giyinsin şimdi : D

1|0
    0|0
  • Midem kalktı...
    Dekolte güzel bayanlara yakışıyor...

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    156

Kızlar Ne Diyor 156

• Beni seçerseniz dekoltesiz grup toplantısı yapmam, mitinglerde açılışlarda resmi törenlerde en derininden iki dekolte. Bacınızı başbakan yapıcak mısınıııız :D :P

0|3
    0|0
  • bu fazla olmuş daha üsluplu ve kibar olsaydı hoş olmuş diyebilirdim. türkiyede oalcağını sanmıorum ülkeye zaten şeriatı getirmeye yer arıyorlar ama olursa da umrumda olmaz

0|1
    0|0
  • Siyasette eğitimde sağlıkta yani kısaca ciddiyet gerektiren işlerde dekolte mini tarzı şeyleri doğru bulmuyorum. Dikkati dağıtmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • İlk defa bir kadın da dekoltenin berbat durduğunu gördüm. Ayrıca bu tür şeyleri hoş bulmuyorum resmi ve ciddi ortamlarda resmi ve ciddi giyinilmeli gece kulübüne mi gidiyorlar sanki. Siyasette moda olmaz

0|2
    0|0
  • Bence gorecegizz:)

0|1
    0|0
  • keske uymasaymis merkel teyze.

1|0
    1|0
  • Beni yapın. D göstereyım dekolt eneymıs

0|2
    0|0
  • Dekolteli veya değil bizim ülkede zor o iş ya...

0|0
    0|0
  • Erjek dekolte verince kro olur.
    Hoş bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Hic yakıştıramadım

0|0
    0|0
  • Merkel'ime yavruma gitmemiş ama yav.

0|0
    0|0
  • gerçekten bu mudur görmek istediğin?

1|0
    0|0
  • Merkelden beklemezdim:) şahsi fikrim siyasetin içinde olan kadın olsun erkek olsun, kıyafetınde dahı ciddiyetı koruması gerekir. Özellikle İngilterenin siyasi konumundaki asaletine hayranlık duyuyorum. Ayrıca bu ülke tansu çiller örneğinden sonra kadın bir başbakan cıkarmaz.

0|1
    0|0
  • Ben başbakan olucam dekolte giyicem gotik gibi giyinip meclise giricem 😂😂😂

0|0
    0|1
  • Bence dekolte zaten olmamalı. Hele başbakansa hiç hiç olmamalı. Ben uygun görmüyorum.

1|0
    0|0
  • İster dekolte giyer ister kapanır her türden görüşe saygı duyan duyabilen ülkeler gelişir

0|1
    0|0
  • Dekolteyi hic bir bayana yakistirmiyorum nedense.

0|0
    1|0
  • Bizde dekolteli kadın siyasetçi olsa hoş karşılamaz toplum. Herkesin kendi tercihi tabi ama siyasetçilerin dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum kılık kıyafete. Dekolte, mini vs bunlar siyasetçi için bizim toplumumuzda hoş şeyler değil.

1|0
    0|0
  • Görmek umuduyla yasiyorum 😄

0|1
    0|0
  • Böyle bir şeye ne gerek var? Neden erkekler için değil de kadınlar için dekolte var? Biseksuel bir olay olmadığına göre kadınları objeleştirilmesinden dolayı böyle gereksiz hareketler.

1|1
    2|0
  • Ahi gitmiş bahi kalmış kadının dedikodusu kötüdür :))

1|0
    0|0
  • Cok beklersiniz allah korusun 😃

0|1
    0|0
  • Ahi gitmiş vahi kalmış anası agliyo babası kalk gidelim diyo. Gelmissin 70 yaşına dekolten olsan nlur olmasa nlur..

0|0
    0|0
  • Niye olmasın canım. Erkeklerden başbakan oluyorsa kadınlardan hayli hayli olur. Daha güzel yönetiriz evelallah :)

0|1
    0|0
  • Dekolteyle siyasetin alakasi mi var ama carsafli gorruz belki cop poseti sanmazsak

1|0
    1|0
  • Merkel malı çıkarmış arkadaşlar

2|1
    0|0
  • müslüman ülkenin başıma müslüman biri geçmeli

2|1
    0|1
  • Dekolte yle değil beyin le yürür bu isler

0|3
    0|0
  • istediğini giysin başbakanlığın hakkından geliyorsa (istedigini derken onunda sınırı var anladınız siz😅)

0|1
    0|0
  • Hoş birşey değil.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    126
Yükleniyor...