Miss Turkey veya Best Model yarışmaları, kadınların sergilendiği yarışmalar mı?

Bu tarz yarışmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben gercekten kadınların insanlara bir mal gibi sergilendiğini düşünüyor ve görüyorum. Eskiden kadınlar pazarlarda satılırdı şimdi (teknoloji sayesinde) televizyonlarda satılıyor.

1|4
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• o yarışmalar modernlik anlayışı çerçevesinde milletimize yediriliyor. halbuki kadın ticaretinden farksız bir şey.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kadin vardi victoria secrete büyük gayretler sonucu kazanarak alinmisti ilk podyumda victoria show unda yürüdükten sonra
    Secret mankenliginden cekilmis
    Nedeni de suydu
    "Kendimi bir et parcasi gibi hissettim "
    Yani amac zaten kadin vücuduyla bisey pazarlamak
    Hemde niyese kadin ic camasiri satiliyor ama erkeklerin dikkati cekiliyor hayret verici cidden

1|0
    0|0
    • 1ay

Bingo. Bunu o hayatin içinden geçen bir kadından duymak ne kadar hakli olduğumuzu kanitlamaya alasiyla yeter.

Erkekler Ne Diyor 20

• Koymuşlar oraya cirki jurileri en guzeli de degil en cirkinini secmek icin ugrasiyolar.. bir kere guzellik gorecelidir sana cirkin gelen belki bana cok guzel gelicek veya tam tersi.. sacmalik..

1|0
    0|0
  • Bence çok gereksiz ne oluyo yani en güzel olunca onu bile aldatıyorlar dedigin gibi kurban pazarı gibi sergileniyorlar belki perde arkası daha berbat

1|0
    0|0
  • he ya. begendıgını alıyosun burdan. sipariş edion gönderiolar. ben stok bekliom. daha 17 yasındaymıs seneye göndercekler.
    Erken aldım ucuza geldi.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle, adını medeniyet koyup kadını satış pazarlamaya gönderiyorlar

1|0
    0|0
  • Evet oyle

1|0
    0|0
  • Hayat pazarlama.

1|0
    0|0
  • Keşke o dediğin kadarı olsaydı. Eğer başım belaya girmeyecek olsa sana çok önemli kişilerin ne haltlar yediğini göstermek isterdim şok olur belki üzülürdün. Çoğu haysiyetini şerefini onurunu namusunu ünlü olmak için terkediyor. O tvdeki neşeli canlı lüks hayatların birde karanlık yüzü var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Görmemiş olabiliriz ama tahmin etmek de zor değil, belki aklimizin dahi almayacagi şeyler oluyor bilemeyiz ama bunu kendine yakıştıran bir kadina ben dehsetle bakiyorum.

• 1ay

Onlar gibi olmadığımız için zor

• 1ay

onlar gibi olamazsın bunun çok ağır şartları var. Bu sadece bildiğimiz.
      https://www.youtube.com/watch?v=nZcC94i-HPI

• Erkekler de satılıyo. Madalyonun öteki yüzünü görmezden gelme. Biscolata erkeği o erkeği bu erkeği diye eriyip bittikleriniz ne?

0|0
    0|0
    • 1ay

Erkektir yapar, Erkek o ona birşey olmaz, yiğidin mali meydandadır diyen sizler degilmiydiniz 😄😄 Satilmak hoşunuza gidiyo ve bunu olağan gosteren sizsiniz. Ne o isinize mi gelmedi😂😂

• 1ay

Bence sen yeterince durumunu belli ettin :D Durduk yere başkasına sataşacak kadar düşmedim iyiki. Daha fazla da senle zaman öldürmeyeyim en iyisi :D Boş kafalarla işim olmaz. Objektif olmayanlarla hiç olmaz.

• 1ay

ahahhhaa😂😂😂😂

• Kesinlikle ve hiç adil değil, sadece fizikle seçilen bir yarışma, yüz güzelliğine hiç bakılmıyor

1|0
    0|0
  • kadinlar kendini sergilemeyi ilgi cekmeyi ilgilenimeyi sever diye biliyorum yanlismi biliyorum yoksa ki sole bakinca sitede bile herkes foto paylasiyor pof poflanmak icin onlar sadece biraz daha abartmis

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklisin gerçi.. tabi herkesde bir değil

• 1ay

arz talep birazda o sekilde dunya kadar para kazaniyorlar talep olmasa olmaz zaten nice guzel insan bole seyleri umursamiyor bile

• oraya çıkan mutlu çıkaran mutlu. herkes halinden memnun

0|0
    0|0
  • eskiden kadınlar pazarlanıyordu simdi kadınlar kendini pazarlıyor devir cok değişti.

0|0
    0|0
  • tabi. kaldırılması lazım. ne o öyle

0|0
    0|0
  • Satan memnun alan memnun. Burada hiçbir maduriyet yok.

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

1|0
    0|0
  • İyi ama.

0|0
    0|0
  • öylesiniz çünkü...

0|0
    0|0
  • Siz nasıl acunun programlarına bakıyosanız bizde onlara bakaliriz arasında fark hok 4 mal geliyo şu sana yakışmamış şu olmamış lan bu ülke böyle oldugu sürece biz jiçç kafamızı yukarı doğru kaldıramayız

0|0
    0|0
  • nasılım diye kıçını açıp sergileyenler sizlersiniz mal olmuyorsunuzda yarışmalarda mı mal oldunuz.

1|1
    0|0
  • Canım çok çekiyor böyle kızları.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eskiden satın alınınca ziikiliyorlardı
    şimdi rtük mü zkiyor diyorsun Değişik bakış açısı

0|2
    0|0
    • 1ay

Valla Rtuku bilemem ama bir zamanlarin yonetmenlerini hepimiz biliyoruz.

• Erkekler de ergileniyo dicektim ama bir an katilan erkeklerin benden guzel oldugunu dusunup vazgectim

1|0
    0|0
  • Hic alaka yok yani benim de kuzenim katildi öyle durum yok erkek best model de war hem herkezin kendi karari

1|0
    0|0
  • Aynen katiliyorum

0|0
    0|0
  • Gereksiz.

0|0
    0|0
  • Bence tesir yok bile isteye katılıyor bayanlar ve hepsinin bir amacı var güzel yanı

0|0
    0|0
  • Köle pazarları kadınların istemediği ama zorlandığı zamanlardı şimdi kadınlar isteyerek çıkıyor bunda bir sorun göremiyorum isteyen istediğini yapsın

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Aynen tipsiz karilari guzel diye cikariyolar tepemize

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Wvet

0|0
    0|0
  • Tamamen ticari, marketing oyunları ve reyting amaçlı. Devreye kaç marka, sponsor ve TV medya girince bu tür yarışmalar giriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...