Hangisi The Hulk karakterini daha iyi canlandırmıştır?

Hangisi The Hulk karakterini daha iyi canlandırmıştır?

• Eric BanaHangisi The Hulk karakterini daha iyi canlandırmıştır?
    36% (16)33% (22)34% (38)Oy Ver
  • Edward NortonHangisi The Hulk karakterini daha iyi canlandırmıştır?
    39% (17)36% (24)37% (41)Oy Ver
  • Mark RuffaloHangisi The Hulk karakterini daha iyi canlandırmıştır?
    25% (11)31% (21)29% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mark Ruffalo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• En iyi Bruce Edward Norton
    En iyi Hulk Mark Ruffalo
    Yalnız Mark'ın canlandırdığı Hulk'ın gücünü sinematik evrende henüz tam olarak göremedik. Thor Ragnarok'da görebiliriz diye umuyorum.
    Hulk gibi güçlü bir karakteri bütün Avengers serilerinde harcadılar.
    Mesela Ultron serisinde Hulk eğer robotlar etraflarındayken ellerini birbirine çarpsaydı hepsini tek bir hamlede yok edebilirdi bence :)

1|0
    0|0
    • 1ay

resmen aklımdan geçenleri yazmışsın. d
      bende tavım o konuya. gerek çizgi romanlar da gerek animasyonlar da çizgi filmlerde falan Hulk neredeyse sınırsız kuvvete sahip. ve dc ve marvel dünyasına bakıldığında süpermen falan halt yemiş. neden bu olay filmlere yansımıyor anlamıyorum gerçi Eric in olduğu Hulk karakterin özüne en çok yaklaşmış karakterdi. çok hızlı koşuyor muazzam sıçrayışlarda bulunuyor ve bir tankı km lerce uzağa fırlatabiliyordu. İkinci Hulk Diğil tank fırlatmak en fazla tankı devirebilecek kadar güçlüydü. Mark ın oynadığı Hulk da filmde o uçan şişmiş balinayı tek yumrukta almasaydı iyice yerin dibine sokacaklarından emindim.
      ragnarok u da bekliyoz da ilk iki film de vaadettiği şeyi veremedi. artık bir altın dönüş yapsınlar.

• 1ay

@EvcilAyı :) Hulk gerçekten dikkate alınması gereken Marvel'ın en iyi karakterlerinden birisidir.
      World War Hulk serisini okuduğumda Hulk bir gezegeni parçalayabilecek öfkeye yükselebilmişti.
      İşte tamda bu noktada Hulk artık Ragnarok'da Kask, silah, omuzluk gibi parçalar kullanmaya başlayacak. Sanıyorum bundan sonra daha güçlü bir Hulk göreceğiz.
      Superman'a gelince, Superman önce Batman'ı yensinde Hulk'a sıra gelir :))))

• 1ay

Planet hulk olayında ki bir tarzla olursa çok ilginç bir film olabilebilir.
      Superman ı salla. Kendi memleketinde bolbol olan bir taşın normalde sadece güçlerini düşürmesi gerekirken ebesini bellemesi çok saçma bir durum. s

• Eric bana kesinlikle bruce karakteri :)

1|0
    0|0
  • Biraz daha eskiye gitseydin keşke 1978 e... :D... Bir dönem Türk TV lerinde de yayınlanan ilk Hulk serisi
    https://i.ytimg.com/vi/vQzJJtRs3Ko/hqdefault.jpg
    Buda 1978 den 2016 ya dönüşüm
    https://www.youtube.com/watch?v=uqAgXp_t1Nc

0|0
    0|0
  • ilk hulk cok karızmaydı

1|0
    0|0
  • Mark, iyidir. Onu sosyal alemde de takip edin. Gerçekten bir doğa savaşçısı. Mart the Beast.

0|0
    0|0
  • hepsi iyi :D

0|0
    0|0
  • Yukardan asagııya baktımızda sanki hulk yaslanmıs gibi ashjds

0|0
    0|0
  • Mark Ruffalo

0|0
    0|0
  • Mark Ruffalo bence

0|0
    0|0
  • Edward Norton'un oynadığı filmin ismi ne çok fena orda hulk çok kaslı

0|0
    0|0
  • Edward norton dedim.

0|0
    0|0
  • Mark Ruffalo.

0|0
    0|0
  • Bende en çok Edward Nortonu beğeniyorum

0|0
    0|0
  • mark reyiz tabiki de MARVEL <3

0|0
    0|0
  • mark amca

0|0
    0|0
  • Tabi ki ilk hulk. Bir şeyin ilki oldu.

1|0
    0|0
  • hepside sana benziyo seçemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir sürü Hulk çizimim var bence en iyisi kesinlikle Edward Norton..

0|0
    0|0
Yükleniyor...