Hande Erçel ve Meryem Uzerli çok şişirildi bence kızlar tarafından özellikle?

Bence ikisi de sıradan iki tip. Birisinin aksanı var diger birisi ise sadece sevimli pozlarında. Neden bazı kızlar bu kadar sisiriliyor?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Meryem Uzerli güzel kadın ve Hürrem karakterinin hakkını verdiğini düşündüm hep. İyi bir oyuncu bence. Hande Erçel konusunda katılıyorum oyunculuğunu geliştirirse bir yere gelebilir ama bana göre acayip güzel falan değil ama çirkinde değil :D

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside çirkin hele meryen dene kal tal tam bir fiyasko almanyada sürünürken buraya getirip adam ettiler iş ahlakı bile yok zengin birindende ilk fırsatta bir çocuk peydahladı sırtı yere gelmez artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzellikleri konusunda bahsediyorsan eğer Meryem Uzerli gayet hoş bir kadın ve Hande Erçel'in de gayet güzel bir kız olduğunu düşünüyorum. Hayranları da fazla bu yüzden abartılmaları normal değil mi?

1|0
    0|0
    • 1ay

Olay o degil meryem gercekten sokakta goremeyecegin kadar guzel bir kadin sokahga cik meryem kadar veya daha iyisini gorursun diyemem. Ama sokakta hande gibi kadinlar cok var ortalama hos turk kizi tatli. Onu demek iatemis cunku hic goremeyecegimiz dehset surati var muemalesi yapiliyolar.
      Ama meryem cidden super bir kaidn orada zevksizlik etmis.

• 1ay

Ama gormezden gelinmeeyecek dikkat cekici bisey yok bence. Bizim okulda hergun gordugum kiz tipi ha basat falan degil keisnlikle guzelde.
      Mesela gunesin kizlarinda ve eksi hali ortalamanin uatunde cidden guzeldi. Şu an kilomu aldi makyajinimi beceremdiler ve saclarinimi boyadilar o dogallik gitti. Ortalama hos bir anadolu kizi kalmis.

• 1ay

@hsskddff bundan bahsediyordum ben de. Eskiden bana daha güzel geliyordu şimdi o kadar değil. Gerçi yaptığımız ne kadar doğru bilemem aonuçta güzellik görecelidir

• bence hande erçel fazlasıyla güzel ya

0|1
    1|0
    • 1ay

ortalama bir kızdan cok fazlası degil. Hatta biraz itici

• 1ay

güzellik göreceli bir kavram tabiki ama şahsen ben çok beğeniyorum

• 1ay

Sokakta gorebilicegimiz bir kiz ben hergun daha guzellerini goruyorum. Ama itici keisnlikle degil

• Meryem uzerliyi tarihi memeleriyle tanidim. Igreniyorum😤

0|0
    1|0
  • Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • ünlü oldukları için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence ikiside aşırı güzel

0|0