GOT izleyen var mı?

Game of Thrones izleyenler var mı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• G. o. t. kesinllikle cok abartılmış bir dizi. Bildiğin bilgiyar efekti yarısı napim ben öyle diziyi. Efektleri cok abartıyorlar. İzlediğinde pc oyunundan farkı kalmıyor. Ben birebir insan dövüş sahneleri izlemeyi seviyorum. G. o. t tada var ancak cogu efekt. Spartacus dizisini hiç bir yabancı diziye degişmem.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet tüm sezonların izledim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 3 sezondur izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Evet bayıldım tüm dizi sıralamamı değiştirip zirveye yerleşti açık ara..

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben sadece birkaç bölüm izledim. Tam olarak konusu nedir?

• 1ay

G. o. t. kesinllikle cok abartılmış bir dizi. Bildiğin bilgiyar efekti yarısı napim ben öyle diziyi. Efektleri cok abartıyorlar. İzlediğinde pc oyunundan farkı kalmıyor. Ben birebir insan dövüş sahneleri izlemeyi seviyorum. G. o. t tada var ancak cogu efekt. Spartacus dizisini hiç bir yabancı diziye degişmem.

• 1ay

@Öztürk-hakan Gereğinden fazla abartılmış ve efsane kategorisine konmuş tek dizi Breaking Bad'tir. Efektini işin matematiğini bilmem, hikaye senaryo ve beni yerimden oynatan her bölümü her sahnesiyle GOT'un mükemmelliğini spartacus hayranı biri olarak tartışmam bile..

• 2 kere izledim.

1|0
    0|0
  • Izleyemeyen yoktur 😂

1|0
    0|0
    • 1ay

İzleme amacı farklı olanlar mümkünse izlemesin ya😄

• 1ay

Belliki yeni başlamışsın :D 3-4 den sonra daha güzel oluyor 2. Sezon berbat sadece bildiğin o seyden :D ama. İlerledikçe güzel oluyor tavsiye ederim 😊

• evet vardır.

1|0
    0|0
  • Var ee ne olmuş

1|0
    0|0
  • evet !

1|0
    0|0
  • ben izliyorum

1|0
    0|0