Nagihan karaderenin eşinin çıplak fotoğraflarına ne diyosunuz aynı durumda siz olsanız naparsınız?

Nagihan karaderenin eşinin çıplak fotoğraflarına ne diyosunuz aynı durumda siz olsanız naparsınız ?
Bütün türkiyede sevğilisine attığı çıplak resimleri dolaşırken hala ben eşime güveniyorum diyen bir kadın sizde güvenirmiydiniz?hala kararsız durumda boşanmaya karar vermemiş adamın sevğilisi canlı yayında her şeyi itiraf etti zaten birlikte olduklarını ama garip olan adamın her şeyini bütün türkiye gördü ne diyosunuz bu duruma?

İnsan sokağa çıkamaz ya böyle bir durumda siz napardınız?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ortada bir evlilik kurumu var, çocuk var, yaşanmışlıklar var
    topluma mal olmuş insanlar öyle ağzından patavatsızca bir cümle çıksa daha zor durumda kalabilir. temkinli davranıyo olabilir
    Ayrıca nagihan kabul etse bile bu durumu maalesef ilk ve son kadın olmayacak, sadece daha çok kişi konuşmuş olacak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam cano karı yosma olursa güvenir tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yorumsuzum sadece rezillik...

0|0
    0|0
  • Nagihan'ın namuslu kocası 😂😂😂😂 adamda para varsa demek ki kadın der ben güveniyorum eşime diye. canım kadın.

0|0
    0|0
    • Sokakta nasıl gezicekler acaba ya brn senin kocayı çıplak gördüm dese biri napıcak

• Kocamdır, sever de millete çıplak fotoğraf da gönderir der kesin bu yüzsüz 😂😂😂😂

• Ben nagihanin yerinde olsam yarismaya katilmazdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...