Ece Seçkin'in "erkekler benim gibi kızlar için çıldırıyor" sözüne ne diyorsunuz?

Sortie'de hayranlarıyla buluşan Ece Seçkin, kendisini boyu kısa olduğu için eleştirenlere "Erkekler benim gibi kısalar için çıldırıyor" şeklinde yanıt verdi. Erkekler kısa boylu kızlar için çıldırıyor mu cidden?

3|3
192|336

En İyi Erkek Görüşü

• üfff sanki varya muazzam sanat yeteneği kusursuz karakteri için çıldırıo. bu gün bafilese yarın yüzüne bakılmaz. sonra vay efendim kzadınları cinsel obje olarak görmeyin. al kendi diyo beni cinsel obje olarak görün diye.

bu arada antalyada canlı gördüm cidden çook kısa ve doğal haliyle mecidiye köydeki kuaför haticeden farkı yok.

4|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesele boy değil. "Benim gibi kısalar" diyor. Ayrıca kendini fazla beğenmiş, bunu ifade ediyor kısacası.
    Ece Seçkin çıldırtacak güzelleğe sahip değil. Hayal dünyasında yaşıyor.

Kimse kısa ya da uzun kızlar için çıldırmıyor.
    Güzellik yarışmalarında seçtikleri kızları görüyoruz, boy var ama güzellik yok. Yani boy güzellik için büyük bir etken değil, aşırı kısa olunmadığı sürece.

4|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 335

• Tipik türk kezbanı, kimdir nedir bilmiyorum? Ama sanırım YouTube'da klibine rastladığım yeteneksiz bir şarkıcı bozuntusu bu arkadaş.

Kızlar, böyle hemcinselerinize kanmayın, erkekler her tür hatunu sevebilir, ama kendini bir mok zanneden aklı evvel hatunlardan tiksinir.

3|0
    1|0
    • 1ay

Tamam lan kontrol ettim, hakkaten o Adeyyo mudur ne karın ağrısıysa, o berbat şarkısının klibi dönen hatun işte bu. Müzik konusunda bir becerisi olmayınca başka alanlarda kendini deniyor belli ki.

• Popüler olmak için kasılan elit Kezban. İnsan şöhretten evvel tevazu sahibi olmalı. Eski sanatçılara bakın, şu Türkiye'de kim Müslüm Gürses karşıtı? Bu yerden bitme medya maymunu kendini ünlü biri zannediyor. İki tane klip çekip tv kanallarına satmakla şarkıcı ve ünlü olunmaz.

1|1
    1|0
  • İki gün sonra unutulacak insanların kendini böyle görmesi varya beni öldürüyor. Nasıl saçma bir özgüvendir bu, kısa kızları seven erkekler olabilir ama ben sevmem çünkü 188 boyum var yanımda duran birisinin de 175 civarı olmasınnı istiyorum yoksa komik oluyor.

2|0
    0|0
  • ece seçkin hanım efendiyle yoklukta bile münasebet kurmam. lütfen ısrar etmesin. zira boyu diz kapağıma geliyo

5|1
    0|0
  • Aynen benide çıldırtıyor. Mantıksız şarkı sözlerini gorunce çıldırıyorum mesela. Bu yere yakın kızlarında özgüveni hiç çekilmiyor.

3|0
    0|0
  • Kısa boylu veya uzun boylu sonuçta her kesimin iyisi var, kötüsü var. Direk şu boydakiler kötü veya iyi demek pek doğru olmaz ama kendisini gerçekten de hiç beğenmem :))) Bu nasıl bir öz güvendir gerçekten hayret içerisinde okudum :)

4|0
    0|0
  • G? tü göklere değiyor diyorum. Onu ekranlarda gördüğüm ilk günden beri resmen tiksiniyorum. İlk cumali ceberin vineında görmüştüm ve gerçektende aşırı itici gelmişti. Sonra Azerbaycanlı bir arkadaşım bana bunun şarkının ismini söyledi al dinle dedi bana aleyydo muydu öyle bişeydi. Girdim bir baktım bu mal çıktı karşıma pff lonet olsın dostım alt+f4 yaptım hemen.
    -----Ece Seçkinden NEFRET EDİYORUUUM!!!-----------

3|0
    0|0
  • yemin ederim vallahi de billahide bu kadını hiçbir zaman sexsi bulmadım kendi dünyamda yani bedava verse evden kovarım o derece yani umrumda bile değil bu kadının şanı şöhreti :)
    kendini ne sanıosa artık. ünü parası var diye bunlar hep normalde sümük atılmaz buna: D

1|0
    1|0
  • Ben basmamak için dua ediyorum bu çıldırıyor demiş.
    Sanırım bunu her önüne gelen canlıya hallenenler için söylemiş. Yoksa 2 kıvırtıp, biyerine açanlara çıldırmıyoruz çok şükür.

4|0
    0|0
  • Ece boyundan büyük konuşmasın lütfen dünyada tek kız kalsa asla dönüp bakmam hem kısa boylu hem itici bahçeme köpek diye almam ben bu malı baykuş suratli

7|0
    2|0
  • Zayif ve kisa olmasinin yatakta rahat hareket ettirilmesinden baska bir avantaji yok. Sacmalamis...

3|0
    1|0
  • yazıkkk kimse bakmıyor demekki

2|0
    0|0
  • Ece Seçkin biraz havaya girmiş. Minyon hatunun yeri ayrı tamam da.
    Ama erkekler onlar için çıldırıyormuş falan, o kadarı da abartı oluyor.

Bunu kısa boylu olmanın acısıyla mı söyledi, bilemiyorum.
    Ayrıca Ece Seçkin, güzel olsa bile bana göre itici bir hatun.

0|0
    0|0
  • sandalyeye çıkıp konuşsun duyamıyorum

4|0
    0|1
  • Kesinlikle katılmıyorum. Ben şahsen yanımda ufacık tefecik kız hiç istemem. E zaten seksüellik hiç yok neresine çıldıracaksak. Ufak tefek olmasını avantaja çevirmeye çalışmış da olmamış

2|0
    0|0
  • Ece seçkin kendi reklamını yapmaya çalışmış ama sınıfta kalmış müzikte bir yere gelemeyen biri başka ne yapacak egosunu başka yolla tatmin etmeye çalışacak ama buda işe yaramaz:))

1|0
    0|0
  • Kesinlikle saçmalık. 197yim, 150 kızla nasıl gezeyim ben. Ayrıca çıldırılacak şeyler kadınların boyunda değil. Bence züğürt tesellisi

2|0
    1|0
  • ece seckını bulgarıstan burgaz szopol dakı dıscolara gelsın ben onu gotureyım yemınle kız depresyona gırer belkı ıntıhar bıle eder bır gorsun ordakı kızları kendı cevaplasın

0|0
    0|0
    • 1ay

not ayrıca bu sıtede ece seckınden daha guzel kızlar var bır KS ye uye olsun

• Alakası yok saçmalamış.. boyu gibi beynide bir o kadar ufak

3|0
    1|0
  • 170 altında sevgilim hiç olmadı desem hanımefendiye cevap vermiş olurum sanırım :D

5|0
    1|0
  • bunun neyine çildiriyormusuz?
    her heryerini açan güzel mi oluyormus? kaldi ki hâyâsizlik, edepsizlik, terbiyesizlikten baska bisey degil

3|0
    0|0
  • Doğru diyor tabi ki ama bayılmak derken erkekler konuya cinsellikle yanaşıyor kii ece hanım da bu nu böyle düşünüyor basın yayın dokunuşu olmasın diye mesajı gizliden veriyor.

2|0
    0|0
  • birisi sevabına ece seçkine şu gifi göndersin

http://i.hizliresim.com/kEbL6A.gif

2|0
    0|0
  • Çok konuşuyo boş konuşuyo

3|0
    0|0
  • çok güvenme güzelliğine bir sivilce yeter çok övünme zenginliğine bir kıvılcım yeter demişler

2|0
    0|0
  • Zugurt tesellisi olmus

0|0
    0|0
  • öyle olsaydı vıctorıa secret mankenlerı 1.55 boyunda olurdu 1.55 boyundakı bır kadın bu sözü anca türkiyede söyleyebılırdı zaten.. cunku onun ulkesınde erkekler ördeğe damacanayada çıldırıyor..

3|0
    1|0
  • evet kısa kadın her zaman daha seksidir. Ama kilosu aynı bu kız seviyesinde ya da daha altında olacak. 150 boy 75 kilo kadın seksi değildir mesela. Her neyse. Kısa kadınlar her zaman daha iyidir. Yatakta sizi üzmez her pozisyona girer zorlanmazsınız.

1|0
    2|0
  • Çıldıracak daha mantıklı şeyler var iken...

1|0
    0|0
  • Türkiye de nefes alsın yeter modunda çok erkek var.. Neyin kafasında o hatun acaba?

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    305

Kızlar Ne Diyor 191

• Erkekler yolda uzun kız görünce dibi düşüyor sonra da ece gibi şişirilmiş bücürükleri yağlıyor demek ki. Ben de bücürüğüm ama uzun boy seviyorum 😂 😂 😂

3|1
    0|0
    • 1ay

yanlış düşünce. ne boylu kızlar var arkadaşlarla aramızda makara geçiyoruz neler söylediğimizi bir anlatsam emin ol engellersin beni :) kızı aramızda o kadar rencide ediyoruz yani bir kızın boyu 1.70 'i geçmicek abi. :D sen kızsın ya kız :D 1.85 boy nedir bilader? ip incecik sopa gibi bacaklar kilosu 40 ı geçmez bune lan tvbeee :D bu arada boyum 1.98

• 1ay

@mert30400 1.68 :dd

• 1ay

Cok iyimis ya gercekten senin cok guzel de fiziğin vardir :)

• bence ne kadar basit, elde edilmesi kolay ve dolayısıyla hiçbir değeri olmayan biri olduğunu gösterir kız dediğin ağır olur bu ne böyle ya

3|3
    0|1
  • Yalan at gibi kızları severler :/

5|0
    0|1
  • öyle olsaydı mankenler uzun boylu olanlardan seçilmezdi zannımca. tabiki uzun boy bir kriter olmamalı hollywood ünlülerinden örnek vermiş kız ama o ünlülerin yüzü de acayip güzel ve boyları zerre rahatsız etmiyor.

0|2
    0|0
  • Kısa boy ya da uzun boy kusur değildir. Fiziksel özelliktir.

2|1
    0|0
  • g*tü yere yakın olandan korkacaksin.

4|1
    0|1
  • Komik olduğunu dusunuyorum bacagımdan kısa boyu var 😀

0|2
    0|0
  • Türkiye'yi baz alıyorsak, nefes alabiliyor olmasını kastettiğini düşünüyorum.

3|1
    1|1
  • Haklı.

0|1
    0|0
  • Kendisi bence erkek gormemis ya da gordukleri kendisini bir sey hissettirmis buna.

0|1
    0|0
  • Valla erkekler uzun, kısa, zayıf, şişman gibi her türlü kıza bayılıyorlar bence.

0|2
    0|1
  • B*k gibi ego kimne yapsın o yeluzu

2|2
    3|0
  • Hmm iyi demiş olabilir

0|0
    0|0
  • Erkeklerin dibi Victoria Secret meleklerine bakınca düşüyor sanıyordum. Onların boyda malum :D Bir öylesiniz bir böyle 360 derece dönmeyi bırakın erkekler 😄

2|2
    0|1
  • Hayır ne cildirmasi be 😂

0|1
    0|0
  • Kadin hakli. Nerde minyon kiz var hepsi orda

0|0
    0|0
  • Kimisi at gibi istiyor kimisi minyon istiyor

1|4
    1|0
  • Aderiyo lala leyo nedir ya kafayi yiyorum 150 boyu var gelmis burda cildirmak diyo

1|0
    0|0
  • minyon kızların seveni var haklı kendince

0|0
    0|0
  • Kısa ama Fiziği taş gibi kızın Yoksa kısa sevmem erkekler

0|0
    0|0
  • Komplex yapmış. Kimse kısa ya da uzun diye ayırıp çıldırmıyor. Herkesin gözüne tenine güzel gelen farklı bu durumda

0|2
    0|0
  • Özgüvene gel ya bücürükteki

3|1
    0|0
  • Hobbitlerin kendini avutma çabası. Sie diyorum kendisine buradan

2|0
    0|0
  • Demek erkekler cüce ve çirkin seviyormuş.

0|2
    3|5
  • kısa olduğu için değil iyi malzeme olduğu için çıldırır erkekler. yani saçmalamış tam kusur sayılmaz bence ama kusurunu örtmeye çalışmış.

0|0
    0|0
  • Valla benim 1.70 arkadaşım vardi ben 1.55 im dışarda insanlar onunla yan yanayken beni daha çok begenirdi. Onun hoşlandığı çocuklar benden hoslanirdi o da beni kiskanirdi falan 😃 her neyse 😃 önemli olan algın bence. Kiz 1.70 ti ama cekici degildi her uzun boylu kiz cekici fizigi guzel diye bir sey yok. Shakira mesela 1.55 ne kadar seksi ve çekici kadın. Fiziğin iyiyse hangi boyda olursan ol iyi olursun bence

0|0
    1|0
  • Çok salak bir kadın

1|0
    0|0
  • Haklı

0|1
    0|0
  • Kendini böyle teselli ediyor yazık

2|0
    0|0
  • Evet erkekler minyon kızları daha çok severler.

1|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    161
Yükleniyor...