Aleyna Tilki efsane değil mi?

2000 doğumlu ama sesi muhteşem.

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Artikülasyon sorunu var ama. Harfleri tam anlaşılır çıkartmıyor ağzından. Yuvarlıyor kelimeleri, değişik bir ses çıkıyor o zaman. Şu yeni klibi,65 milyon üstünde izlenen bir izle derim. Acayip söylüyor kelimeleri. Net ve anlaşılır olması önemlidir her daim... Yaşından ötürü, konuşma tarzı öyle...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sesini seviyorum şarkısı da çok hoşuma gitti ama yaptıklarının değişmesi gerekli daha çocuk ve sütyensiz dolaşması açık şeyler giyerek klip çekmesi gibi durumlar istismar oluyor kimse de buna laf söz etmiyor birde modernlik deniyor olması beni üzüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 16 yaşındaki çocuk. kulüplerde twerk yapıyo ve kendine ''adam'' diyen, sorsan tutucu ve ahlaklı sübyancılar, büyük bir şehvetle çocuğun götünüü izlemeye gidiyolar. adam mısınız lann siz

0|0
    0|0
  • İyi de memeleri yok aşırı erotik dans ediyor birde

0|0
    0|0
  • Değil tabii ki.

0|0
    0|0
  • Bu kıza bakarak kendinden geçen.. sesine değil de fiziğine falan hallenen varsa aranızda.. HARBİ PEDOFİLİ'siniz.. bilin istedim :)

0|0
    0|0
  • Efsane olucak

0|0
    0|0
  • Medyanın yeni balonu, zorla dayatılıyor kendisini ks sorularından önce tanımıyodum

0|0
    0|0
  • Güzelmiş yeni farkettim diğer şarkıda çok farklı

0|0
    0|0
  • Sanırım bu Türkiyedeki yaşıtlarına göre büyük gösteriyor Rus Türk meleziymiş bildiğim kadarı ile :D

0|0
    0|0
  • efsana olmak kolay mı sanıyorsun sen? efsana değil mi gayet iyi bir sesi var sadece

0|0
    0|0
  • iyi başarılı.

0|0
    0|0
  • cidden sesi harika fiziği de 25 yaşında çok can yakar :D

0|0
    0|0
  • ne efsanesi be kardeşim o kadarda abartmayın

0|0
    0|0
  • Bu aleyna takintisi kac gun daha devam edecek acaba

0|0
    0|0
  • araba modeli gibi şuna bak

0|0
    0|0
  • Çoluk çoçuğu deve yaptılar başka bişey değil

0|0
    0|0
  • efsane değilde çok seksi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi gerçekten de zaten sesi, vücudu, tavırları 16 yaşında gibi değil hiç erken büyümüş bence :D hani ben 26yım ikimiz yan yana iken sorsak hangimiz daha genç diye beni seçerler hahah :D

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Sesini beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Keşke hep şu videodaki gibi kalsaydı. Ünlülük, minik kızları özellikle çok değiştiriyor.

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum sesini de, kendisini de

0|0
    0|0
  • yoo :Dsdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...