TV8'in 30 dk'yı bulan reklamları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben böyle reklam anlayışı görmedim ya. Normalde reklam arası en fazla 7 dk olması gerekiyor. RÜTÜK'e şikayet etsek sonuç alırmıyız acaba. Çok sinir oluyorum bu kadar reklam olur mu ya.

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ''RTÜK'' e şikayet ettin diyelim hadi imkansız ama ceza yedi diyelim adamların 2 saatlik reklam gelirini eksilttin diye birşey kaybedeceklerini sanmıyorum :D

1|1
    0|0
    • 1ay

Cezalar yüksek olsa caydırıcı yanı olurdu

• 1ay

Cezalar yüksek olsa ne olacak ki adamlar sadece reklamlardan milyonlar kazanıyor fazla koyacağını sanmam yani onlara

En İyi Kız Görüşü

• reklam ücretleri o cezaları katladığından şikayet etsen de bir şey çıkmaz çünkü reklam sürelerini uzun tutmanın tek cezası para cezası yayın durdurma cezası verseler böyle yapamazlar en temizi tv izlememek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu reklam konusunda iyice raydan çıktılar artık. Haberlerin ortasına bile reklam konmaya başladı ben kapatıyorum artık tv yi...

0|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle haklısın

• 1ay

Ben toplumun %90 nın bundan kesinlikle rahatsız olduğunu düşünüyorum bu reklam konusu çok cıvıklaştı tv kanalları para kazanacağız diye kendi ayaklarına sıkıyorlar... O reklamlara o kadar para veren reklam sahipleri yazık paralarınıza biz onları İZ LE Mİ YO RUZ...:)

• kimi kime şikayet edeceksin?

0|0
    0|0
  • kendi kanalı isterse 7/24 oynatır reklamı :D

0|0
    0|0
  • Acun parayı götürüyor diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya lütfen şikayet etme ve otur izle. Yıl olmuş 2016 hala televizyon izleyip bir de reklamlara şikayet eden var.

0|0
    0|0
  • Tv izlemem fazla

0|0
    0|0
  • Bence şikayet et

0|0
    0|0
  • Bende şikayet ciyim :-)

0|0
    0|0
  • TV izlemıyorum sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • acunda para var rtük mtük kurtarmaz o iş yaş

0|0
    0|0
  • Para para para.

0|0
    0|0
  • Rutuk de senin icin reklamlari 5 dkya dusurur

0|0
    0|0
  • Reklam arasında program yapıyorlar :))

0|0
    0|0
  • reklamın saniyesi para

0|0
    0|0
  • İzleme sende boykot yap...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...