Cast ajansına seçildim?

Cast ajansına öylesine bir fotoğraflarımı göndereyim dedim cast ajansı yazdığımda ilk çıkan cast ajansım a fotoğraflarımı gönderdim giden bilen var mı? Cast ajansım nasıl bir ajanstır? Güvenilir mi? Bilindik mi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Banada dediler Seçildinzi diye
    Telden daha sonra tekrar aradıalr
    Fırat Bey, Foto çekimelri ve sözleşme yapıcaz
    fotoğraf çekimini sordum, 120 tl dedi.
    gerek yok arkadaşalrım bana böyle ara rolllerde 5sn-1 dkoynatıyor.
    eğer güzel bir oyunuc ve reklam yüzü olmak istiyorsan üzel sanat lisesi veya Konservatuvar kazanmalısın !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende secilmisdim bosver bos isler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende secildim de kayit icin para falan istiyorlar guvenemedim sahsen benim ajansim Imc ajansti bir ajansa daha secilmistim o da para istedi ama direkt 2 diziye gondericez demislerdi egitimden sonra tabi daha fazla para istediler

0|0
    0|0
  • Genelde biraz iyi olursan kabul ederler zaten ama senden ajans kayıt parası isterler kenarda bulunsun bu kişi kafasında olurlar boş kağıda imza falan atma gidersen bir şey verirlerse muhakkak oku

0|0
    0|0
  • Adı ne ajansın? Genel olarak eli yüzü düzgün olanları çağırıp fotoğraf çektirtiyolar zaten, sıkıntı olmaz eğer bilnen bir yer ise

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ama bilinen bir yer mi onu sormak istedim castajansım diye bir yer bakarsan çıkar internetten

• oyunculuk atolyesine yazılmanı tavsiye ederim ben işin içindeyim ancak bu şekilde biyerlere gelebilirsin

0|0
    0|0
  • Hangi ajans

0|0
    0|0
  • Onlar herkesi seçiyor para istiyorlar senden sonra ne arayıp ne soruyorlar :D

0|0
    0|0
  • Bence gidilmez ya öyle yerlere

0|0
    0|0
  • gitme sosyete kızı harcarlar seni

0|0
    0|0
  • Sana istanbulun nerde olduğunu göstermesinlerde.

0|0
    2|0
    • 1ay

İnsanın fikri neyse zikride odur işte sadece bel altı düşünen içi fesat beyni sadece sperm dölden oluşan varlık

• 1ay

Hı hıı

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...