Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın boşanmasına ilahi adalet mi diyorsunuz yoksa yazık olmuş mu?

Ünlü çiftin yıllardır ha boşandılar ha boşanacaklar haberleri gündemden düşmez malumunuz. Artık telekineziyle mi başka bir şey mi dersiniz sonunda boşanma kararı almışlar.
Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın boşanmasına ilahi adalet mi diyorsunuz yoksa yazık olmuş mu?
Birçok insan Demet Akalın'dan ayrılıp Demet Şener ile evlendiği için ünlü basketbolcuya kızmıştı zamanında. Boşanma haberlerinin ardından da insanlar ikiye bölündü. Bir kısım, kimsenin mutsuzluğu üzerine mutluluk inşa edilemez diyor; diğer kısım ise 2 çocuklu, birbirine yakışan bu çift için üzgün.

Siz ne dersiniz? İlahi adalet mi yoksa her ayrılık gibi burukluk hissettiniz mi?

4|4
132|101

En İyi Erkek Görüşü

• Demet Akalın'ın her şarkısı ve haberinde 'İbrahim Kutluay büyük badire atlatmış' diyorum şahsen ben.

Ne ilahi adaleti? İbrahim Kutluay gibi türk sporunun yüz akı isimlerden birinin Demet Akalın gibi bir varoşla yan yana olması zaten asıl saçmalıktı.

7|1
    1|0
    • 1ay

Varos? Hep bir asaglama hep bir sklasyon yorumlarin var. Spor ile yuz aki oldugu maglum olup kisilik ve karakter analizini bilmediginiz kisiyi ovup diger bir kisiyi yermeniz anlamsiz

• 6gün

@Bollywood_9 Momik olan asil sey, bu kadinin asagi yukari 15 yil boyunca evli kalmasi. Kuduz it gibi beklemissiniz evliligi bitsin diye.

Sanirim Demet Sener'in daha once kimseyle iliskisi olmamis olsa sinirden kendinizi mikecektiniz

• 6gün

@Bollywood_9 Ben de diyorum ki kadın kuyruk sallamış ok ama adam da akıllı olsaymış, o kuyruğa cevap verip peşinden giden adamda da o kadından (D. Şener) çok daha fazla suç var. Kutluay evliliğe uygun adam gibi adam değilmiş demek ki.

Ben kimseyi savunmuyorum ama siz de sadece Şener'i linç etmeyi bırakın lütfen, olaya objektif bakmak lazım. Benim fikrim bu. Neyse konuyu uzatmayalım olan olmuş giden gitmiş, sonuçta onların hayatı, perde arkasında olup da bu olaylara neden olan problemleri hiçbirimiz bilemeyiz ve aslına bakarsanız bunları bilmeden de kimseyi yargılamaya hakkımız olamaz. İyi günler diliyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Bunda ilahi adalet gibi bir durum olamaz demet akalin sevgilisiydi olmadi kismet degilmis ama kismeti demet sener ileymis iki cocuklari oldu resmi ve dini nikahli asıl karisi nasil kiyasliyorsunuz hala anlamiyorum ne sacma demek kismetlerinde ikisininde baskasi varmis ki oylede oldu demt akalinda evlendi sanirim cocugu var onunda.. eee? gercek hayatta da hep boyle dedikodular pesindesiniz yazik ya isiniz gucunuz yok

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 100

• hala ne demet akalın'dan bahsediyorsunuz yıllar oldu artık yuh ya. Şu sitenin ergenleri doğmamıştı daha o zamanlar

5|1
    0|0
  • İnsanların özel hayatına ne kadar da merak salan bir toplum oldu ツ sizene bizene banane

3|3
    1|0
  • Demet akalin şu an evde demet akalin dinliyor yazmis birisi koptum resmen :)

2|0
    0|0
  • Eyvah..
    Şimdi işin yoksa Demet Akalının egzantrik şarkılarına maruz kal.

Bu karıyı bizim başımıza na bu herif sardı.

2|0
    0|0
  • Asıl soruyu ben soruyorum.. Başkalarının ( ünlü veya tanınmış insanlar ) özel hayatlarını gündelik konu yapıp, yoruma dayalı göz önüne serme hakkını bize kim veriyor?

2|1
    2|0
  • Demet Akalın a gün doğdu

0|0
    0|0
  • Oncelikle demet akalin oyke herkesin anlasabilecegi bir kadin degil degisik bir insan sonrasinda adam zaten diger demetle evlenmis mutlu olmus yillarca ikide cocuk yapmislar daha ne olsun yani o dedigin uzerine mutluluk kurulmama olayi bence ilk bir iki yilda ayrilmis olsalardi gecerli olurdu ancak

1|0
    0|0
  • Demet Akalin'dan ayrildigi icin gidip afrika kıtasını doyurmalı, oylesine guzel kurtarmisti zamaninda paçayı :D Evlenmeyin diye bosuna demiyoruz her evliligin sonu ayni. Kiminde imza devam ediyor sadece :D

1|0
    0|0
  • yazık olmuş doğrusu

0|0
    0|0
  • Ünlülerin hayatları hep böyle zaten.

0|0
    0|0
  • İlahî adalet;
    Allah magazin aşklarına el attı.

0|1
    0|0
  • Para suyunu cekmistir.

0|0
    0|0
  • İyi olmuş

0|0
    0|0
  • Bize ne? Diyorum ben.

1|1
    0|0
  • hiç bişe demiyom tanımıyorum bile bunları

0|0
    0|0
  • İbo adamdır gerisi önemsiz.

0|0
    0|0
  • Rutin şeyler

0|0
    0|0
  • Onları bilmem ama olan hep çocuklara oluyor. Adamlar kendi zevkleri için evlenip boşanıyor. Çocuklar hep eksik büyüyor

1|0
    0|0
  • Umrumda değil

1|0
    0|0
  • Buna İlahi adalet demek biraz garip okur neticede 14 yıl evli kaldılar. Ve ünlüler için bu rakam oldukça uzun.

0|0
    0|0
  • Bana ne,
    Bize ne...

1|1
    0|0
  • Yazık olmuş çiftler bir birine yakışıyor guzel çocukları kendileri de güzel insanlar boşanma sebepleri neki?

0|0
    0|0
  • İlahi adalet olması için Demet Şenerin terketmesi lazım ama burada karşılıklı oturup, konuşulup ayrılma durumu var. Yani ilahi adalet durumu yok. Şahsi yorumum ise ortada iki çocuk var ve çocuklar anne babaya bağlılar, hassas dönemlerin de bu ayrılık psikolojik olarak çok hasar verebilir, zira ayrılıkta çift için öyle, insanların bakış açılarına bakarsak ta ülkem malesef kızlı erkekli adam olmaz !

0|0
    0|0
  • Bizezene onlardan ya adamlar parayi götürmüş zaten nafaka ile ne alacağını düşünüyorlar bende bunlari mi düşüneyim şimdi

0|0
    0|0
  • yazık olmuş derim, sonuçta demet şener gayet ideal bir anne profili çizdi. demet akalın i. kutluay evliliği asla yürümezdi.

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Beklenilen bir şeydi bu kadar uzun sürmesi gene başarı

0|0
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmamıştır ve hiçbir zaman olmayacaktır... tabiki ADALET !!!

1|1
    0|0
  • Sırada kim var merak ediyorum. Aslında bakarsan boşanmak ünlülere evcilik gibi geliyo galiba

0|0
    0|0
  • Zaten bu ünlülerde evlenip boşanmalar normal bir şey. Uzun süre evli kalmışlar yine başarı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    70

Kızlar Ne Diyor 131

• İnsanların hayatı banane kendi hayatıma bakarım kimse beni ilgilendirmez ne tanırım neden görmedim insanların iç dünyasını bilemezsin herşey fotoğrafta görüldüğü gibi değildir. Çocuklara çok yazık olmuş çünkü hep mutsuz olacaklar. Hep ailesini bir arada isteyip istekleri artık hiç olmayacak artık hayal edecekler mutlu günlerini. Ondan sonra hayalleri gerçek olmadıklarını anlayınca ilk hayal kırklarını yaşayacaklar ben anneye babaya değil arada kalan çocuklara üzülürüm.

0|1
    0|0
  • Her ikisinide sevmem zaten. O yüzden benim açımdan bir sıkıntı yok. Ayrıca ilahi adalet mi değil mi bunu ben bilemem. Herkes yaptığını çeker der geçerim. Ben sadece arada olan çocuklara üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • Arada çocuklar var olan onlara olur. Bir şey hissetmiyorum bu insanların her şeyleri gibi evlilikleri de oyun.

0|0
    1|0
  • İlahi adalet. Bugün senin için başkasını terk eden adam yarın başkası için seni terk eder. Bu kadar net.

0|0
    0|0
  • ilahi adalet. o kadın onun icin ne şarkılar söyledi. hak etmiş.

0|1
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirmez hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • Ilahi adalet derim. Çünkü demet akalin, ibrahim k. A cok asikti ve ondan ayrilacağini hiç aklina bile getirmemiş olmali ki, ayriliktan bir süre sonra, bir programda hastanede yattığini ve bu ayrilik yüzünden 15 gün psikolojik tedavi gördüğünü anlatti. :(( bunu anlatirken bile uzgundu.
    Demer Şener den ne gibi bir farki var Demet Akalin in? Belki biraz daha deli dolu o kadar...:)

0|0
    1|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • bunlar bile boşanmışsa biz hiç evlenmeyelim.

0|0
    0|0
  • Ne mutlu onlara

0|0
    0|0
  • Valla yorum yok yakışıyorlardı. 😂 😂

0|0
    0|0
  • valla pek gibimde değiller ne pok yerlerse yesinler

0|0
    0|0
  • Yarına kalsa daa yanına kalmaaaaz acı döner geliiiirr karması vaaaar

0|1
    0|0
  • İyide kac senelık evlıler evlenıp hemen bosansalar tamam denılebılır ılahı adalet ama evlılıklerı edkımos

0|0
    0|0
  • Beni zerre kadar ilgilendirmesede sonuna kadar okumam ahh bir de cevap yazma istegim 😛 uzulmedim üzülecegim en son şey bile olamaz 😛

0|0
    0|0
  • Yarina kalsa da yanina kalmaaaz

1|0
    0|0
  • Geçenlerde bu haberi yalanlamışlardı bir ay kadar oluyor herhalde. Demek ki doğruymuş, ne diyeyim. Brangelina çifti ve bunlar gibi uzun süreli evli olanlar boşanınca ünlülerin yaşadığı hayatın hayat olmadığnı fark ediyor insan.

0|0
    0|0
  • İlahi adalet diye bir şey yok. Kaç senedir birlikteydiler, ayrılmaları anormal bir durum değil.

0|1
    0|0
  • Ilahi adalet tabikide..

1|0
    0|0
  • Valla çok istikrarli bir çift uyumlu ama Demet Akalın'ın ne diyeceğini merak ettim doğrusu. Eğer hala tavirliysa oh olmuş derim ama değilse bana ne derim.

0|0
    0|0
  • demet akalın onuda eskitirdi..

1|0
    0|0
  • Türkiye bu. herşey normal diyorum..

0|0
    0|0
  • Angelina Brad'ten sonra biz de gündeme boşanma koyalım demişler.

0|0
    0|0
  • Banane yahu onlarin hayatindan

1|1
    0|0
  • yazık olmuş çocuklara

0|0
    0|0
  • Çok bile dayandı.

0|0
    0|0
  • Bu kadar sürmesi bile ilginç.

0|0
    0|0
  • Demet şeneri oldum olası sevmiyorum. Demet akalının Ahı tutmuştur. Ozamanlar bir deri bir kemik kalmıştı, kendisini hiç doğrultamadı ve unutması uzun zaman aldı. Biz buna Karma döngüsü diyoruz😂😂

0|0
    1|1
  • Kime ne arkadaş?

0|0
    0|0
  • Bence boşanmamışlardır her sene öyle bir haber çıkıyor üstelik instagramda Kutluay duruyor soy ismi

0|0
    0|0
    • 8gün

Varmış 4 senedir meğersem herşey doğruymuş şener sonunda patladı önce inkar ediyordu pislik

• 6gün

@Ragnar_Lodbrok Anca engellersin anormalsın sen 😃 Hahahaaa zoruna giden sensin VALLAHİ inanılmaz bir adamsın kendi yaptığın şeyleri karşındakinde görüyorsun bir git yaaa engellHahahaaa zoruna giden sensin VALLAHİ inanılmaz bir adamsın kendin yaptığın şeyleri karşındakinde görüyorsun bir git yaaa normal değilsin tedaviye cidden ihtiyacın var !

• Kızlar Devam
    101
Yükleniyor...