Kızlar, Aleyna Tilki hakkında düşünceleriniz neler?

Hadi itiraf edelim kızlar, hepimizin içten içe kıskandık ve kıza bok atacak hiçbir şey bulamadık.

1|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Bişey düşünmiyorum

1|6
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• umut ışığım oldu
    memesi yok benimd memem yok mutluyum

0|0
    0|0
    • o kızın memesi olmasada olur her şeyi var zaten

• "Kırk yıllık avcıyım böyle tilki görmedim" yorumunu gördükten sonra kız hakkında kötü şeyler düşünmeye başladım

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Kıskanmadım. Şarkısı güzel. Ama yaşına şaşırdım daha büyük duruyor😂

0|0
    0|0
  • Kıskanmak saçma olur

0|0
    0|0
  • Kıskanma olmadı açıkçası başkasının başarısından hasetlenecek kadar kötü olmadım şarkısını da severek dinledim 😏

0|0
    0|0
    • Bizde kudurmadık ama insan bir ilk görünce kıskanıyo istemsiz

• Kizin yaptiklari goz ardi edilemez tabi cok iyi is cikardi ama ben kizi gercekten begenmiyorum sarisinlari zaten sevmem pek bunuda oyle sevmedim yani ama yetenekli kiz seside guzel Allah var

1|0
    0|0
  • Kesin harun ablasın 😂 kızın neyini kıskanayım arkadaş aşağılık kompleksiniz var diye herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz 😂

0|0
    0|0
  • Şahsen hiç kıskanmadım. Zevkler ve renkler tartışılmaz derler kız çubuk gibi hiç kıvrımı yok resmen cazip gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Valla beni ilgilendirnez kız benden küçük benin karakterin kendimden küçük birini eleşrecek kadar şey değil

0|0
    0|0
  • Yo güzel kız sesi de güzel :D

0|0
    0|0
  • Kiskanacak bisey görmüyorum

0|0
    0|0
  • Sesi güzel

0|0
    0|0
  • Niye kiskancam ki sesi bu yasnda bile harika 😊

0|0
    0|0
  • Kıskanmadım. Ve 17 yaşındaki bir kıza bok atacak kadar da salak değilim. Sorduğun soru da saçma.

0|0
    0|0
  • O da harcanacak pop sarkilarla

0|0
    0|0
  • memesi yok

1|0
    0|0
  • Fiziği cidden aşırı güzel ama yüzü sıradan

0|0
    0|0
    • hiç makyaj yapmıyo ama biliyo musun klipte makyajsızdı kendiside öyle söyledi bebek gibi yüzü

• Olabilir çirkin demiyorum ama sıradan

• Sesi tarzı çok güzel kötü bir yorum yapamam ama değişik bir şey var itici olan

0|0
    0|0
  • çocuk sonuçta kıskanılacak bir tarafı yok sesi güzel ama kendini harcatıcak ona yazık

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...