Kapat

Kızlar, Aleyna Tilki hakkında düşünceleriniz neler?

Hadi itiraf edelim kızlar, hepimizin içten içe kıskandık ve kıza bok atacak hiçbir şey bulamadık.

1|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Bişey düşünmiyorum

1|6
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 29

• umut ışığım oldu
    memesi yok benimd memem yok mutluyum

0|0
    0|0
    • o kızın memesi olmasada olur her şeyi var zaten

• "Kırk yıllık avcıyım böyle tilki görmedim" yorumunu gördükten sonra kız hakkında kötü şeyler düşünmeye başladım

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Kıskanmak saçma olur

0|0
    0|0
  • Kıskanmadım. Şarkısı güzel. Ama yaşına şaşırdım daha büyük duruyor😂

0|0
    0|0
  • Kıskanma olmadı açıkçası başkasının başarısından hasetlenecek kadar kötü olmadım şarkısını da severek dinledim 😏

0|0
    0|0
    • Bizde kudurmadık ama insan bir ilk görünce kıskanıyo istemsiz

• Kizin yaptiklari goz ardi edilemez tabi cok iyi is cikardi ama ben kizi gercekten begenmiyorum sarisinlari zaten sevmem pek bunuda oyle sevmedim yani ama yetenekli kiz seside guzel Allah var

1|0
    0|0
  • Kesin harun ablasın 😂 kızın neyini kıskanayım arkadaş aşağılık kompleksiniz var diye herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz 😂

0|0
    0|0
  • Valla beni ilgilendirnez kız benden küçük benin karakterin kendimden küçük birini eleşrecek kadar şey değil

0|0
    0|0
  • Yo güzel kız sesi de güzel :D

0|0
    0|0
  • Kiskanacak bisey görmüyorum

0|0
    0|0
  • Sesi güzel

0|0
    0|0
  • memesi yok

1|0
    0|0
  • Kıskanmadım. Ve 17 yaşındaki bir kıza bok atacak kadar da salak değilim. Sorduğun soru da saçma.

0|0
    0|0
  • Niye kiskancam ki sesi bu yasnda bile harika 😊

0|0
    0|0
  • Şahsen hiç kıskanmadım. Zevkler ve renkler tartışılmaz derler kız çubuk gibi hiç kıvrımı yok resmen cazip gelmiyor.

0|0
    0|0
  • O da harcanacak pop sarkilarla

0|0
    0|0
  • Fiziği cidden aşırı güzel ama yüzü sıradan

0|0
    0|0
    • hiç makyaj yapmıyo ama biliyo musun klipte makyajsızdı kendiside öyle söyledi bebek gibi yüzü

• Olabilir çirkin demiyorum ama sıradan

• çocuk sonuçta kıskanılacak bir tarafı yok sesi güzel ama kendini harcatıcak ona yazık

0|0
    0|0
  • Kiskanmadim gayet begeniyorum beni ilgilendirmez kendi kariyeri

0|0
    0|0
    • Ben de beğeniyorum ama ilk görünce insan bir şeoluyo

• Yani sonucta 16 yasinda olupta 20 gibi gozukmesi insanlarin dikkatini uzerine cekti

• Yaşı çok minnak ya😄 ama sesi çok tatlı

0|0
    0|0
  • Sesi tarzı çok güzel kötü bir yorum yapamam ama değişik bir şey var itici olan

0|0
    0|0
  • Kıskanmadım kendini işinde geliştirsin bizde dinleyelim

0|0
    0|0
  • Tek düşüncem ilk defa aleyna adında normal bir o kadar halktan bir isim ünlendi hshsjsksksksl

0|0
    0|0
  • Kızla ilgili begenmedigim tek şey babasıyle +18. Ler ixin olan klupte dans etmesi

0|0
    0|0
  • Sesi çok iyi. Yetenek sinzsinizde gördüğümden beri beğenmişiödir. Fiziği muhteşdm. Yüzü fiziği kadar olmasa da iyi. Tabi zamanla oturacak yerine daha çok küçük. Tek eleştirdiğim yönü yaşının az olmasına rağmen clublarda yaşına uygun olmaya giysiler giyiniyor

0|0
    1|0
  • Ya daha cocuk bu ne dersen de 16 yasinda k8z. orasini burasini acarak sesinden daha cok dikkat cekiyor. sonra boyle sübyancilar cogaliyor. bu kadar kendini teshir etmeye gerek yok. sesi guzel olabilir bari kaliteli muzik yapsin. pop muzikle harcanmasin

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Zoruma gidiyor valla ben kaç senedir atanacam diye didin uğraş çalış Allahın ergeni orasını burasını açsın iki lay lay lom hasılat kaldırsn

0|0
    0|0
    • Baya yetenekli ve baya güzel ama şimdi o olmayacakta kim olacak

• https://youtu.be/XCZKEhGsfX0 Bu ses mi kovulacak? Bu sesten daha iyi bir kişi söyle dünya starları dahil?

• Arkadaşım +18 mekanlara alınmaz bile direk kovulur diyorum anlamıyo musun

Yükleniyor...