İçerde dizisinin Minik'i Seyithan Özdemir?

Bu adam sansasyon yaratmis sanirim cok bilgim yok. yuzu yuzunden ilgi cekmis anladigim kadariyla. asil anlamadigim sey dizide bu adami cok zorlama gosteriyorlar yani soyle diyim: sanki gostermeleri gerekiyormus gibi. hic gerek yokken onu gosteriyorlar ne bileyim zorla hikayeye sokmuslar gibi. dedigim gibi bilgim olmadigi icin surekli dizide belli bir gorevi olmayan bu Minik karakterinin bu kadar kameranin onune atilmasina anlam veremiyorum. siz ne dusunuyorsunuz bu konuda bir bilginiz var mi?

0|2
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde hiç repliği yokmuş ama seyithan kabul etmemiş. Arada replik vermişler sonradan

0|0
    0|0
    • 1ay

Röportajında öyle diyor

• 1ay

adama niye taktın ya :D adamın hayali oyunculukmuş, ajanslara mahalleden para toplayıp yazdırmış ahali. dış görünüşünü takmadan hayalinin peşine koşması güzel bence

• 1ay

adama takmadim sadece is bu oyun degil onune gelene he denmez ciddi bir is yapiyoruz yani onun keyfine gore olmicak bu dizi derim ben. o kadar oyuncu olmak istiyosa ne verilirse oynamasi lazim azar azar yani. kac projede yer almis ki zaten ne bu diklik

Erkekler Ne Diyor 3

• aman dizileri fazla takmayın be

0|0
    1|0
  • yönetmen sürekli onu gösteriyorsa bir sebebi vardır
    diziyi çeken yönetmen ezel dizisinin yönetmeni vardır bir sebebi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanlar sevdi, sosyal medyada cok destekcisi oldu. O yuzden cokca gostermeye baslamislardir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...