10 yaşında ki süpermodel resimleriyle tartışma yarattı! Sizce nasıl?

10 yaşında ki süpermodel Kristina Pimenova paylaştığı fotoğraflarla yine tartışma konusu!10 yaşında ki süpermodel resimleriyle tartışma yarattı! Sizce nasıl?

• Normal
    25% (10)19% (6)22% (16)Oy Ver
  • Normal değil
    75% (30)81% (26)78% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mu sorun model olmasımı. Türk kızları bu yaşta periscopede açıp heryerlerini sergiliyorlar. Buna birşey demiyorsunuz gelip elin yabancı kızına ne bu böyle göstermeleri kızı. Yaşa bak yaptıkları şeye bak. Bunlar yine iyi Türk kızları her yerlerini sergiliyor bu yaş ve bu yaştan küçük. Cidden çok ters ilerliyor dünya.

0|0
    0|0
    • 1ay

Senin kızın olur inşallah be sen bakalım bu yorumu yapicanmi

• 1ay

Mal sensin

• 1ay

Dar görüşlü sensin ben kötü bir yorum yapmadım bunu biri ya taşıyan kişi yapmış bana da yorum yapmak içinden geldi yaptım erkeklere sizin gibiler cinsletiniz dedim üstün e alınmasın üstün e alınan onu seks olarak gören erkekler zevk kölesi olmuşlar gördükleri çocuk evli yaşlı hayvana demiyorlar ve gözleri kör olmuş nefislerine sahip çıkamıyorlar hata yapıyorlar günaha giriyorlar onlar için söylenmiş bir sözdur

Erkekler Ne Diyor 15

• Cocuklara cinsiyetci kimlik yuklenmesine siddetle karşiyim. Bilinc altinda toplumda pedofilik olusumlar yaratir. Cocuk modelse cocuk kiyafeti tanitsin.

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki, normal değil. 10 yaşında birisinin seksi (cinsiyeti) ön plana atması, doğru değildir ve ileride duygusal travmalara neden olabilir.

0|0
    0|0
  • Ailesinde suc 10 yasinda basinda örtü olsa simdi herkes kucucuk cocuga zorla kapattilar bilmem ne birsuru hakaret edilirdi cocuk ozenti

0|1
    0|0
  • Çocuk istismsrı bu görseller ailesi bu konuda yardım almalı bence... Evrensel bir tutumlada baksak olaya çocuk çocuktur... Teşire acık bir konu olmamalı..

0|0
    0|0
  • sübyancılık bu, çocuk istismarından soruşturma yemesi lazım

0|1
    0|0
    • 1ay

Kimin? Ailesinjn mi?

• 1ay

Çok doğru konuştun kardeşim

• 1ay

Katiliyorum

• Normal değil 10 yaşından büyük duruyor kız kardeşimiz bilemedim ama benim için kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Bu ne lan? 10 yaşında kız saçmalamayın ya.

0|0
    0|0
  • Sadece yazık

0|0
    0|0
  • Dünyanın çivisi çıkmış

0|0
    0|0
  • çocuk daha bu.. ünlü olcam beğenilcem diye yapıyor.. çocuğun suçu yok ailesi anormal

0|0
    0|0
  • Geleceğin traktör motoru

0|0
    0|0
  • Rusya'da bunlardan çok ne modeli Hemde bu güzel miş mi 😂😂

0|0
    0|0
  • Gayet normal çocuk daha cinsel obje olarak bakmamak lazım gerçi bakan mallar olacaktır

0|0
    0|0
  • bence olmaması gerek bu yaşta

0|0
    0|0
  • Kızdan sogudum bir an kızların olgunlaşşmamışıda berbat daha çok ufak ya 10 yaşında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal değil

1|6
    0|0
  • Şu hatun bir 10 sene sonra dehşet olacak. Çok güzel bir kız gerçekten.
    Fotoğraflara gelince bu paylaşımları kendi yaptığı için çok yadırgamadım. Şimdiki çocuklar dişilik, erkeklik kavramıyla erken tanışıyorlar. Dişi ve çekici olmaya özenmesi psikolojik olarak ergenlik dönemine girdiğinin göstergesi aslında. Hepimiz 11-12 yaş itibariyle nasıl göründüğümüze dikkat etmeye, daha bir özenmeye, ufak ufak makyaja, bakıma vs özenmeye başlarız. Hatun süper model olduğundan mütevellit bu durum onda biraz erken baş göstermiş sanıyorum.

0|0
    0|0
  • bu yaşa kadar düşmemeli

0|0
    0|0
  • Neyi tartışma konusu olmuş anlamadım?

0|0
    0|0
  • Bu kızın geleceği belli...

0|0
    0|0
  • Normal değil bu yaştaki bir çocugun model olmaso ve sergilenmesi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...