KÖTÜ ÇOCUK FİLM OLUYOR?

arkadaş bu kadar ergen bu kadar saçma birşey görmedim
bilmeyenler için: ergen bir kadının ergence yazdığı bir kitap gerçekten çok ergence 5 ay mı ne oldu hatırlamıyorum gittim kitapçıya baktım çok satanlarda kötü çocuk bir kaç kişi almış bende alayım dedim kıydım 32.50 lirama herneyse gittim aldım eve geldim baktım ergence ergenliğin dibine vurmuşlar cinselliği bastırmışlar resmen edebi katkısı falan da yok yani işte hala durur kitaplığımın en köşesinde okumam öyle yarım kalmış gibi durur herneyse konumuza gelirsek bugünlerde sosyal medya da geziniyordum baktım film oluyor kötü çocuk inanmadım biraz daha baktım gerçekmiş arkadaş böyle şey mi olur ya
Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Edit: Kitap olması bile hataydı...
KÖTÜ ÇOCUK FİLM OLUYOR?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fifty Shades of Grey'in trilyarlar kazandğı Dünya'da normal böyle şeyler.

Bu tip kitaplara prim verecek bir yığın aptal kadın var.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya ya ne demezsin aptal salak saçma edebi değeri olmayan şeyleri övüyorlar öyle bir ki okuyasım geldi tekrar okuyayım dedim boktan ibaret afadersin...

En İyi Kız Görüşü

• artık öyle bir zamandayız ki en küçük edebi değeri olmayan her şey sırf para için kitap diye basılıyor ve sonra yeni nesil bunlarla büyüyor. Ben bir abla olarak asla gidip de kardeşime bu kitabı ya da bu tarz kitapları okutmam ama işte piyasada oldukça ben ne kadar koruyabilirim ki? "Yazar" kavramı çok ucuzladı bu devirde.

1|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle üzülüyorum gelecekte okunacak edebi değerde kitaplar olmayacak üzücü ergenlerin de gözdesi zaten o değerli mi değerli (!) kitaplarına laf atınca klavye delikanlılığına giriyorlar hani biraz edebi değeri olsa neyse diyecem de bu kadar saçmalık olamaz cinselliği bastırmış saçma aşklı kitap kitap olması da hataydı film olması da..

• 1ay

bence de. para için yapıyorlar işte, başka bir amaçları yok, eğer ilerde benim çocuğum türk edebiyatı kitabında bu tarz bir kitaptan parça okumak zorunda kalırsa gerçekten çok üzülürüm

• 1ay

aynen türk edebiyatına bile sokamıyorum ben bu kitapları yediremiyorum kendime bunlar nasıl türk edebiyatı olur ya diyorum kendi kendime bu saçma şey şimdi türk edebiyatımı :/

Erkekler Ne Diyor 5

• kitap da film de ergenlere hitap ediyordur belki onun da okuyucu kitlesi o olsa gerek. eleştirmeyeceğim o yüzden

1|0
    0|0
  • welcome to TURKEY dımtıs dımtıs

1|0
    0|0
  • Başrol de kapaktaki de var mı uu sgs

1|0
    0|0
  • Kurgusu güzel

0|0
    0|0
  • Çok mal bir kitap. Millet nasıl alıp okudu ben anlamış değilim. Yazık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitabın pdfsini indirip bakayım dedim. Öyle bayık ki... Wattpad'den bir kitabın basılmasını doğru bulmuyorum ben. Yazarlar olgunlaşmadan kitabı çıkıyor, sonra popolar havada.

1|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle saçma salak şeyler kitap olması baştan hatayken şimdi gidip filmini çıkarıyorlar 20 ocak 2017'de çıkıyormuş şimdi ergenliğe girmiş hormonlu gençlerimiz gidicek izliyecek filmi gişe patlaması olacak işte.

• 1ay

Ne yapalım ki olan onlara olacak artık üzülüyorum ama yeni nesile olacak artık eğlenemicekler bizim gibi hissedemicekler hiç bir zaman sokaklarda oynamıcaklar eski nesilin avantajlarına ulaşamıyacaklar gerçekten 'Değerli' kitaplar okuyamayacaklar üzülüyorum sadece...

• 1ay

İşte... Maalesef öyle. Bir de o kitapların "okudukları en güzel kitap" olduğunu sanıyorlar.

• Demek böyle çöplerle para kazanabilirim. Aklımda bulunsun aç kalırsam denerim. Cidden bu parayı bu kitaba verdin mi?

0|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
Yükleniyor...