Aleyna tilki nasıl?

nasıl sesi de kendiside güzel sizce?
Aleyna tilki nasıl ?

Güncellemeler:
1ay kızın 16 yaşında olduğunu biliyorum maksadım sapıklık değil soru sormak yeni çıkan ve dinleme lisetelerinde 1. bir kız fikrinizi sordum

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Madison beer sarisin hali onunda yasi kücük zaten 17 felan galiba 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Almanlara benziyor güzel kız :)

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • Yaşı küçük güzel sesli

0|2
    0|0
  • Giyim tarzın da birşey yok aslında. Çoğu insan öyle giyiniyor.
    Fiziği berbat göğüs desen göğüs yok.
    Popo büyük sadece o da çok yemiş ondandır 😉😉
    Sesi de o kadar güzel değil. Ama şarkıcıların hepsinin sesi çıktığı gibi yayınlanmıyor piyasada zaten.
    Kendini bir çok alanda geliştirmiş bir kız sadece.

0|0
    1|0
  • tipi bence sıradan ama türkiye için oldukça iyi. kesinlikle yetenek yok işi hakkında konuşmak gerekirse.

0|0
    0|0
  • Ben begenmiyorum sadece giyim tarzi anadolu insanimiza garip geliyor ve begeniyorlar

0|0
    0|0
  • ben çok beğeniyorum..

0|0
    0|0
  • Minnacik kizi tepemize cikardiniz

0|0
    0|0
    • 1ay

Yetenek te sifir. Ses yok. Hep duzeltme. Bin tane aletle temizleniyo sesleri

• 1ay

saçmalamışsın, sana yakışmıyacak bı kıskançlık hareketı hıc yakıştıramadım!!! ben kızı yakından tanıyorum onun gibi ses yok!(selda bağcan tınısı var kızda) hıcbır duzeltmede kullanmıyor. bu şarkıda sadece efekt kullanmışlar ki yenı tekno şarkıların hepsinde kullanılıyor bu teknıkler.

• 1ay

@Yüce_Bruce-Almighty bacak kadar kizimi kiskanicam ya. 😂😂ay hic gulcem yoktu. Ben kizin sesini begenmek zorundamiyim. Cevap veriyorm. Hayir degilim.. Ayrica 29 yasindayim. 14 15 yasindaki bir kizi kiskanmakla sucluyosn. Onyargilar çürümüş beyinlerin vazgecilmez oyuncagidir. Onyargilarinla basarilar. . Yerseen😉😉

• Türklere benzemiyor bence

0|1
    0|0
  • Ben beğenmiyorum, sesi cırtlak olduğu gibi tipi içinde olumlu bir şey söyleyemem

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorumm😀

0|0
    0|1
  • itici

0|0
    0|0
  • Gercekten abartmadiniz mi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sesi berbat

0|1
    0|0
  • Klipte Sinan Akçıl'a benziyor kendileri.

0|0
    0|0
  • Abicim sübyancı mısınız çocuk daha o

0|0
    0|0
    • 1ay

arkadaşım asılmadık piyasa patlama yaptı sorduk zihnin mi pis bizde biliyoruz 16 yaşıda

• kız gerçekten çok güzel ve alımlı yaşına göre. ben zaten bılıyordum bukadar unlenecegını.

0|0
    0|0
  • Sesi Kendisi her şeyiyle vasat Türkiye'de iş görür anca

0|0
    0|0
  • Kendi güzel değil. Sarışın diye güzel kılıyorsubjz hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...