Aleyna Tilki'nin yaşı bazı şeyler için erken mi?

Aleyna Tilki diye bir star doğuyor farkındasınız mı bilmiyorum. Henüz 16 yaşında. Türkiye listelerini alt üst etti ve şu an Avrupa listelerinde Beyonce, Rihanna gibi starlarını geride bıraktı. Bu küçük yaşta giyinişi, tarzı, klibi ve sevgilisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Zara Larsson, Justin Bieber, Selena Gomez de bu yaşlarda ünlü olmuşlardı. Toplum bu kızın ahlaksal açıdan ayıplayanlar ve yok canım ne alakası var star olacak diye ikiye ayrılmış durumda. Fikirleri alalım.

• Gayet normal. Başarısını destekliyorum.
    45% (31)43% (15)44% (46)Oy Ver
  • Bu yaşta bu kıyafet ve bu klibi tasvip etmiyorum.
    55% (38)57% (20)56% (58)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Elin amerikalısını izliycenize kendi starımızı izleyelim bari özgür bir ülkedeyiz sonuçda ne giyindiği kendini ilgilendirir

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Kiskanmayiiiinn. Amerikada adamlar 16 yasinda dunya stari oluyor..
    Amma abarttiniz 😂

3|3
    0|2
  • Bu yaşta teşhirciliğe başlayan bir kız 10 sene sonra ne olur düşünmek dahi istemiyorum...

1|1
    0|1
  • klibide şarkıyıda başarılı buldum begendim ama tabi her yaşın ayrı bir güzelligi var gönül isterdi ki bu yaşında okulunda arkadaşlarıyla olsun medya sektörü nankördür insanı harcar şaşalı hayatlar insanları nefsi körüklüyor başarısının devamını diliyorum..

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden bizden bir bok çıkmaz bu ülkede herkes kıskanç

0|1
    0|0
  • başarılı.

0|0
    0|0
  • Normal sevgilisi kim?

0|0
    0|0
  • Sevgilisi kim?

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Normal bir şey bu hatta desteklemeliyiz ha yaşından dolayı şaşırdım artık öyle eskisi gibi değil hiçbir şey ileriki zamanlarda daha niceleri çıkar ama bu duruma bir yandan çok sinir oluyorum milet neler yapıyor ben neler yapıyorum

0|1
    0|0
  • İçkili yerlerde sahne alamaması gerek. Seren Serengil anlattı bu sabah konuştular programda bu kızı. Polis almış sahneden Seren Serengili zamanında, aynı bu kızın yaşında, 16 yaşındaymış o zamanlar. 21 yaş şartı gerekiyormuş... O da yaşını büyütmüş o zamanlar, böylelikle şarkı söylemiş içkili yerlerde ve şu an ünlü oldu. Yani bu kız da öyle yerlerde şarkı söylüyor bu yaşta, yanlış bence. O daha çocuk sayılır... 16 yaş, lise 2 demektir.

0|0
    0|0
  • çok itici geliyor tabii 16 yasında tebrik ediyorum umarım daha iyi yerlere gelir ama daha az önce haberde gördüm gazinoda falan geceleri çalışacakmış sözleşme imzalanmış hayırlısı olsun

0|0
    0|1
    • 1ay

Evet evet. gazinoda çıkacakmış. hatta haftasonu da angara pavyonlarındaymış. açın bir röportajını okuyun.

• Bu yaşta bu kıyafet ve bu klibi tasvip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ailesi destekliyorsa başarılıysa kendi hayatı destek olmaktan başka birşeye gerek yok

1|0
    0|1
  • sesi berbat hadise gibi özenti. Eminim kendi gerçek sesi değildir. Kılıüı kıyafeti şeyimde değil zaten hepsi aynı yolun yolcusu.

0|0
    0|0
  • Bu kızın sevgilisi emrah çok çirkin kalıyor röpörtajını izledim sevgilin var mı diye soruyolar kız baya olgun ancak yanındaki makarna kafalı eleman kızarıyor resmen hani çıkıp benim falan desene la

0|0
    0|0
  • bence abartiliyor cılız bir sesi var bir kac yil sonra degisir ayrica basarisinin sebebi bence altyapidan kaynaklaniyor melodiden yani aranjoru (dj) iyi bir altyapi saglamis rtimler baslar melodiler gunun muzik kulturuyle cok iyi uyusuyor. son dikkatimi ceken tek sey turk aranjorlerindjlerin iyi islere imza atmasi bence bunu konusmali

0|0
    0|0
  • Aha durumu eşitledim iki seçenekte %50 :)
    Fakat Zara Larssona yaklaşamaz bile..

0|0
    0|0
  • sesi güzel kendi güzel cevapsız tınlamayı 5. kez dinliycem şimdi

0|0
    0|0
  • Bu kim ki ilk kez görüyorum
    Şarkıcı mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...