Yalın ayak sirtaki yapan ünlü tarihçi İlber Ortaylı ile birlikte döne döne oynamak ister miydiniz?

Hoca ülkenin sorunlarından bunaldıysa demek, kendini sirtakiye vurmuş eğleniyor :) ''Bizim de folklorik oyunlarımız var ki!'' diyenler gelmeden önce sorayım; hocayla karşılıklı iki dönüp tabak kırmak ister miydiniz?

2|5
44|61

En İyi Erkek Görüşü

• Cok tatli ya. Gercekten cok buyuk bir degerimiz. Allah uzun omurler versin ona.

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• ülkedeki ender tarihçilerden
    arada eglenmek hakkı

3|2
    0|0
  • yahu demiyim demiyim diyomda hakkaten cahillik ya buzikiyle (yunan bağlaması denilebilir) çalınmış harmandalı olmuş sirtaki havası hea ilber ortaylının oynayışının harmandalıyla alakası yok ama sirtakiyle de alakası yok o ayrı o harmandalı oynamayı bilmeyen cahil ama en azından yunanlılara harmanladı çaldırmış sirtaki diyenler hepten cahil

1|0
    0|0
  • Valla ne yapsın hoca adamlar sevri övüp kıza na laf söyleyince en son çıktı oda oynamaya başladı ama g0zeldir be sirtaki bizde de oynanır düğünler de valla oynarım 😉

1|0
    0|0
  • Çok kültürlü bir sirtaki olmuş bu.

0|0
    0|0
  • Bence bu adam çok bilmiş. Kendini çok bilgili sanan ukala birisi bu adam.

0|0
    0|0
  • Bir şereftir

0|1
    0|0
  • eşlik edemicek kadar cahilim

2|1
    0|0
  • Sirtaki neymiş büyük hoca... Zeybek oyna sen zeybek önce... şu yunanlıların ufacık bir geleneğini bile adını duymak istemem... dünyanın en berbat ırkları... ermeni, rum, yahudi

1|1
    1|1
  • Hoca büyük adam! Onur duyardım şahsen.

1|1
    0|0
  • Evet neden olmasın

0|0
    0|0
  • Hocama laf yok 😆 herşeyi biliyor adam 😆

1|0
    0|0
  • cahillerle oynamak istemez 😄

0|2
    0|0
  • Caaaahiiiiillll
    Kara caaaahiiiiilllll seni
    :)

0|0
    0|0
  • Kendisini ve arkadaşı Celal hocayı çok severim. Arada güldürmüyor değiller insanı.

0|1
    0|0
  • Onunda haklı eğlenmek bunda sorun yok bu ülkenin insanı sonuçta oynamasını normal buluyorum isterdim :)

0|0
    0|0
  • Ouzoyu fazla kaçırmış.(yunan milli içkisi) ayrıca yaptığı sirtaki değil zeybek gibi sanki. Tam zeybekde değil karışık bişey.😂

0|1
    0|0
  • Bir adama herşey mi yakışır ya :D

2|0
    0|0
  • o sirtaki değil harmandalı duymuyormusun melodiyi

1|1
    0|0
  • Pek dans beceremem ama hocam yine fevkalade.

Bu ülkenin başına geldiğimde kendisine 'praeceptor turchia' unvanını vereceğim.

0|0
    0|0
  • ilber babayla haka dansı bile yaparım adama kitap fuarina gel diye e mail attım adam çağırıomusnuz ya cahilleri diye cevap verdi.

sirtaki görmesek bize yedireceksiniz ya bu harmandalı falan olur anca bu

0|1
    0|0
  • ilber ağabeyi severim ama türk gençliğinin zihnine kazındığı kadar mükemmel bir almancası ve ingilizcesi yok! yok var diyemem yok!
    Bu adam sizin için müstehak ama beni tatmin etmez!

0|1
    2|1
  • yok istemem

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Vurmuş uzonun dibine:/

0|0
    0|0
  • Gayet güzel

0|0
    0|0
  • Helal olsun çok iyi

0|0
    0|0
  • folklorik oyunlarımız

0|0
    0|0
    • 1ay

şaka şaka hemende gönderdi bu uygulama :D genel olarak oynamam ya ben izlerim

• Helal İlber reyiz

1|0
    0|0
  • Bildiğin harmandalı çaldı...
    Sona doğru 2 genç bildiğin zeybek figürü sergiledi...

0|1
    0|0
  • Elaaaaa :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 43

Yükleniyor...