Sizce de çok tatlı ve yakışıklı değil mi?

Gökhan Alkan en yakışıklı oyuncu değil mi? ( Burak Ozcivitten sonra tabi ) 😁

0|0
94

En İyi Erkek Görüşü

• O kim

0|0
    0|0
    • İzliyor musun bilmiyorum seviyor sevmiyorda başroldeki yiğit fotoğraf eklemem daha iyi olurdu sanırım

• Senin güzel hatırın için baktım ama bu Ada'm yakışıklı değil arkadaşım. Hatta gözüne kalem çekiyor bir kez dizi de dikkat etmiştim ve uyuz oldum bu tipe

• Teşekkür ederim baktığın icin 😊bende ilkinde tereddütte kaldım kalem çekiyor mu diye ama sürme erkeğe yakışır 😊

En İyi Kız Görüşü

• Evet iyi ama ben dizide tunacı oldugum için ister istemez kıyaslama yapıyorum o yüzden pek sevemedim :D

0|0
    0|0
    • Tuna hani böyle çok yakışıklı olmayıpta sempatik olan erkekler vardır ya tam olarak öyle 😊 oyunculuğu harika

• Bize denk gelmesini temenni ediyorum😁 psyden sonra cok benzediğimizi dusunuyordum ama olsun böyle denizle tuna yakın olsun da yiğit kiskansin da irem ölsün

• Aynen inşallah bir sana bir bana denk gelir :D :D ay aynen yaa iremi öldürmek istiyorum :@

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Degil

0|0
    0|0
    • Erkeksin diye belki öyle olmuş olabilir mi 😊 (durumu kurtarmaya çalışıyorum)

• Abartma o kadar değil

0|0
    0|0
    • Abartılacak kadar var bence yani fizik harika esmer espri anlayışı gayet kaliteli ve sempatik gulusu çok güzel

• Fiziği iyi o kadar

• Kası gözü? Gerçekten iyi kirpikleri rimelli sanki

• degil

0|0
    0|0
    • İyi ama ya hiç mi kurtarır yani yok

• Tamam o zaman😁

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...