Bir zamanlar Türkiye'de Tv programında evlenmek istemek, çocukların yaptığı ve büyüklerin güldüğü bir şaka mıydı?

O çocuklar büyüdü mü şimdi? :D

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen çok güzel bir dönemi kaçırmışsın da ben sana şöyle tarif edeyim. Doksanlı yıllarda aklına gelebilecek her şeyin tadına doyasıya varıyordun. Mesela televizyonlarda günlük degil haftalık yayın akışı olurdu. Bakardın gazeteden aaa cuma günü tv de ilk kez çıkacak on numara bir film var. Cumayı iple çekerdin. Eğlence programları vardı mesela çarkı felek gene vardı ama memedali erbilin yaptığı gibi cıvıtıp içine zıçmıyorlardı. İlk Tarık tarcan sundu. On numara eğlenceli düşündüren kafa yorduran bir programdı. Hemen hemen her güne özel diziler vardı ama şimdi ki gibi milletin bir birini düzdüğü türden değildi. Daha çok bizi anlatan aile dizileriydi. Sevgilim bana 3 dakikadır mesaj atmıyor yoksa benden bıktı mı gibi salak salak endişeler yoktu.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben haftalık Tv yayın akışı listeleri hatırlıyorum sanki. Ama artık günlük akış da kalmadı sanırım. Uzun zamandır ne gazete okuyorum, ne de tv izliyorum. O yüzden bilemeyeceğim..

• 1ay

Film kuşakları çok güzeldi. Bir filmin reklamını gördüm mü iple çekerdin o günü. Hey gidi beee.

En İyi Kız Görüşü

• buyuduler buyuduler😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sorma yo ben küçükken çok katıldım o programlara hatta evlenip boşandığım kişiler bile var. Bianda dul oldum 2 dkda ya nerden çıktı bu soru O-o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok tatlılar ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...