Survivor Nagihan yarışmadayken, eşi tarafından aldatıldı. Eşler uzak olduğunda sanal kaçamaklar aldatmaya girer mi?

Survivor yarışmasının hırslı kadını Nagihan Karadere, yarışma döneminde evinden ayrıyken eşi tarafından ihanete uğramış! Adam çıplak fotoğraflarını internette tanıştığı bir kadına göndermiş.
O kadın da, 10.000 euro gibi bir para isteyip şantaja başlamış.
Survivor Nagihan yarışmadayken, eşi tarafından aldatıldı. Eşler uzak olduğunda sanal kaçamaklar aldatmaya girer mi?
İhanet belgelerini sosyal medyada görünce durumu öğrenen Nagihan, aslında eşinden uzakta birçok kadını da temsil ediyor. Ne dersiniz? Sanal dünyada ihanet göz yumulması gereken bir durum mu yoksa ihanetin gerçeği sanalı olmaz diyenlerden misiniz?

• Eşler uzaktayken sanaldan birileriyle yazışmak ayrılık sebebi değildir.
    5% (24)22% (49)11% (73)Oy Ver
  • Eşler uzakta da olsa başka biriyle yazışıp çıplak fotoğraf atmak ayrılma sebebidir.
    95% (437)78% (172)89% (609)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|4
61|54

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kardeşim madem sevmiyorsun boşan ondan sonra ne bk yersen ye boşanmadan neden böyle şeyler yapıyonuz anlamıyorumki

6|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ulan bir erkek de aldatmasin ne kani bozuk bir cinssiniz abv hepinizin igrenc mahlukatlar

12|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 53

• değil diyen arkadaşlar çok genişsiniz :D

5|0
    0|0
  • Boyle bir kadinla bir erkegin evli kalmasi bile bir olay.. ki.. evli barkli kafin, isin ne survivor da.. otur evinde kocana sahip cik.. dangalak. bir erkegi fazla basibos birakmaya gelmez.. hele ki bu sifatla.. tipe bak , tavra bak..

0|0
    2|1
  • Gül gibi karısına bunu mu yapmış.

3|0
    0|0
  • Adamın ne kadar karaktersiz olduğunu gösterir, karşısındaki kadın hata yapsa bile böyle bir durum kabul edilemez :)

1|0
    0|0
  • Bana kalsa anlamlı bir bakış atsa dahi ayrılık sebebidir

3|0
    0|0
  • Bakincada adama benziyor. Birde çocuğu var ne denilebilir ki bunlara. Eğer haber doğruysa tabi

0|0
    0|0
  • Dayağı yemiştir. Hatta Nagihan onu çiğ çiğ yer 😄

2|0
    0|0
  • Cirkin cirkef cazgır vs kadin aldatilir diye bir mevzu yok; ayip ve yanlislar o kisiyi baglar, dogru durust yorum da yok zaten

2|0
    0|0
  • Şu 2 şıkkı kıyaslamak dahi insanlık ayıbıdır.

2|0
    0|0
  • Demekki neymiş çük her kadına gösterilmez töbe töbe:/

0|0
    0|0
  • Karakter olmalı insanda

0|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi olmasa da ihanettir.

0|0
    0|0
  • şu var şantaj yaptı diorlar tm ama sen erkek olarak illa çıplak foto yollmak zorunamısın evlisin üstelik karşıdaki mafyada olabilir önemi yok erkek yapar da demek bana göre zayıf düşünce

0|0
    0|0
  • Eşi Sanaldan mı aldatmış ki sanal kaçamak aldatmaya girer mi diye soruyorsun

1|1
    0|0
  • yok seferi sayılır

1|1
    1|0
  • İlk şıkkı oylayanlar g*vattır benim gözümde.

1|0
    0|0
  • Su testisi su yolunda kırılır..

0|1
    0|0
  • Elbette ayrılma sebebi olucak😂

0|0
    0|0
  • Değil diyen insanlar Avrupa'dan gelme :D

1|0
    0|0
  • Gercekler

0|0
    0|0
  • ayrilma sebebi olmamali yuva kolay kurulmuyor sonucta ancak dogru bir durumda degil burnunu surtmek lazim

1|0
    0|0
    • 2ay

ancak oylamada sorulan soru yanlis iki soru gibi olmuş ciplak fotoğraf gondermek ayrilik sebebi olarak degerlendirilir ancak yazismak yeterli bir neden olmayabilir.

• resimdeki kim sansürlü müdür nedir yakında adam öldü haberi gelirse anlaki haber doğru gelmezse anlaki haber yanlış bu kadın adamı öldürür. d

0|0
    0|0
  • kabullenilir bir durum değil asla. Mesafeler aldatmak için bahane olamaz.

0|0
    0|0
  • Nagehan kadın değil zaten hatta o karakterle koca bulması bile mucize

0|0
    0|0
  • B tabii ki

0|0
    0|0
  • b dedim

0|0
    0|0
  • Bana ne Nagihan'dan ya. Yarışma zamanı da hiç sevmezdim zaten...

0|0
    1|0
  • düşüncesi bile girer bakış acısı ahlak önemli.

1|1
    0|0
  • İhanettir

0|0
    0|0
  • nagihan zaten erkeğe benziyordu :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 60

• Adam evli ve başka bir kadına sosyal medya üzerinden çıplak fotoğraflarını yolluyor. Ve daha sonrası da kadın bunu şantaj olarak kullanıyor. Ulan kullanmazsan adam değilsin. Kimsenin özelini deşifre edemezsin ben olsam adamın yerine kıçındaki donuna kadar alırım. Zaten öğrenen öğrenmiş ortada kaybedicek birşeyide yok.

2|3
    0|0
  • Sanalda ihanet aldatmaya girer her nekadar kabul etmesek de cunku duygusal bisey olusabiliyor sanalda olsa.. adam bel alti is yapmis yani ciplak foto gondermis baya yokluktaydi heralde gercekte yapmayip sanalda yaotiysa belkide pismandir ama ilk yapisida degildir.. aldatan cezasini ceker

1|1
    0|1
  • Uzak olmasıyla ne alakası var eşi buradayken otelde buluşmuşlar bile, kadın öyle söylüyor yani.

Galiba o iş çok karışık. Kadının para istediğini adam söylüyor, gerçekliği çıkmış değil. Ki karısının bu durumdan yana pek bir üzüntüsü yok sanırım, araları da bozukmuş. Duyulması kötü oldu tabii.

1|0
    0|0
  • Sanal veya değil ne farkeder? Hepsi aldatmaya giriyor sanalı reeli yok.

1|1
    0|0
  • işte insan da az sadakat olacak adamlık olacak edepsizler.

2|1
    0|3
  • B şıkkı tabi ki de.. Benim sevgilim / eşim benden başka kimseyle özel konuşup fotolar atamaz öyle iş mi olur. Naginin kocası da tam pislikmiş 😂😂

0|0
    0|0
  • Ayrilma sebebi. 500 bin ugruna gitti. Kazanamadi onu da kocadan da oldu baksana.

1|0
    0|0
  • tabiki ayrılık sebebi evlilik sadakat i, ster

1|0
    0|0
  • Ben adamin sabrina hayran kalmistim ama demek ki kadini aldattigindan oyle sakinmis :D Nafihan Hanim astigim astik, kestigim kestik bir es havasi vermeseydi belki adam kendini bu kadar asagilanmis hissetmezdi.

0|0
    0|0
  • ilk şıkkı işaretleyenler nasıl bir m*llıktır bu?

1|0
    0|0
  • Tabiki ihanet ihanettir bunun sanalı gerçeği ne farkeder. Umarım karakteri de güçlü bir kadındır da boşanır.

0|0
    0|0
  • y u h

0|0
    0|0
  • Erkekler böyle işte. Mesafeler onları çabucak soğutuyor. Tabi bu dediğim gerçekten sevemeyenler için. Uçkuruna düşkün, evli barklı olduğu halde ahlaki değerleri yok sayan insan çok. Sonrada böyle salaklıkları onlara şantaj ve maddi kayıp olarak geri döner işte :D Birazda komik ama adamın durumu, erkekler gerçekten çok aptal olabiliyor karı kız görünce. İyi olmuş , haketmiş. Kadın da boşansın tabi arkasındayız. Bugün sanalda aldatan yarın gerçeğini de yapar.

0|0
    0|1
  • NagehaN hoştirr amma benane :D

0|1
    0|0
  • Zaten bu kadın nasıl koca bulmuş diye düşünmedim değil. 🙈

1|3
    5|0
  • Ayrılma sebebidir

0|0
    0|0
  • İyi olmuş ya kendini bişi sanıyordu bunun kocasından ne beklenir zaten

0|0
    0|0
  • Rezillik iğrenç bir şey

0|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi

0|0
    0|0
  • Sanal yapan reelde yapmıştır ayrılmak en doğrusu.

0|0
    0|0
  • Valla yorumlara baktımda şöyle geniş insanlarda çoğunlukta tabikide b şıkkı aldatılmanın her türlüsü affedilemez 1 kere yapan 2 cisini tekrarlar

0|0
    0|0
  • bakın nagihanı tanımam etmem ama başarılı bir sporcu yarışmadayken de sevmezdim ama bu mesele çok özel ve yıpratıcı bir durum o bir kadın onu en iyi biz anlarız ve bir evladı var çok üzüldüm Allah böyle durumda olan herkese yardım etsin

0|0
    0|0
  • Ya igrenc bir olay ya bu yuzden evlenmk istemyorum ben ihaneti kaldiramam umarim daha beter rezil olur ve bosanir bu serefsiz adamdan

1|0
    0|0
  • Evli bir kadın survivor a giderse olacağı bu

0|4
    5|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Bazen diyecek kelime bulamıyorum bunun gibi karaktersiz erkeklere bir eş bunu nasıl yapar midem bulandı. Allah dusmanimin başına vermesin böyle koca.

0|0
    0|0
  • ben a dedim acun ve tayfasına zerre kadar acımıyorum aptal bir yarışmayla milletin beynini yıkanmasına yardım edeceğine oturaydı evinde kocasının başında duraydı

0|0
    0|0
  • İnternetten tanıştığı kadına gönderen daha neler yapmamıştır ki

0|0
    0|0
  • Eşler uzakta da olsa başka biriyle yazışıp çıplak fotoğraf atmak ayrılma sebebidir.
    O değilde adamın tipe bak, bu ne öz güven yahu...

0|0
    0|0
  • Oh iyi olmus adamin ne halt oldugu ortaya cikti artik resimlerjde kaldiramazlar internette oyle kalsin

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30
Yükleniyor...