Sıla gençoğlunu haklı buluyor musunuz?

malum... son yaşanan olaylar bence ona haksızlıktı Sıla gençoğlunu haklı buluyor musunuz?

Güncellemeler:
1ay diğer katılan ünlüler şimdiye kadar ne fayda da bulundu da ülkeye sılanın üstüne gittiler ben bu olaydan önce de sılanın siyasi fikirlerini takip etmiştimdir ki çok ta haklı bilinçli bir insan böyle düşünür anca ama tabi başkalarının fikrine saygım sonsuz...

1|1
31|44

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Üstünden uzun zaman geçti ya 😂 yani bişey diyemem onun görüşü buydu ama show derken neyi kastetti onu unuttum bak 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Haklı tabiki kadının kişisel düşüncesidir kime ne? Üstüne birde kadının konserlerini iptal ettirdiler ondan sonra bıdı bıdı konuşuyorlar dediği gibi şovdan başka bir şey değil.

5|3
    3|0
  • O mitinge gelmeyebilirdi. Ama show demesi onca şehide saygısızlıktı. Orda her partiden insan dünyaya biz birliğiz mesajı veriyordu. Her partinin genel başkanı konuştu. Genelkurmay başkanı konuştu. Bu milletin sırtından para kazan sonra saygısızlık et. O gece ki şehitler için o miting yapıldı ve o şehitler sayesinde sıla sahneye çıktı.

1|0
    1|0
  • kendisinin şarkısını bir kere bile dinlemedim. bende ona katılıyorum. demokrasi mitingindeki insanların yarısı oraya poz kesmeye gelmişlerdi. davul zurna ile halay çekiyorlar sonra sıla'ya şehitlerimize saygı göster diyorlar.

3|0
    2|0
  • Sıla bir cevherdir

4|1
    3|0
  • nesini haklı bulucam tamam katılma mitinge ama lafta etme oraya katılana

5|1
    2|0
  • buluyoruz delikanlı kadın
    kıvrak değil bazıları gibi

7|1
    3|2
  • Aşığım o kadına 😊❤️

2|1
    1|0
  • sağlam duran bir kadın..

1|0
    1|0
  • Sıla haklı. Hemen şehitler gündeme getirip duygu sömürüsü yapılıyor. Güneydoğu da şehit olanlara niye daha duyarlı davranılmıyor. Darbe girişiminin başarısız olacağı baştan belliydi. Zaten bu şerefsizce yapılan girişimi önleyen de gene TSK. nın içindeki Cumhuriyete ve demokrasiye bağlı askerlerdir. Herkes evinde otursaydı bu FETÖ cü şerefsizleri gene başarısız olacaklardı.

1|0
    0|0
  • Muzisyeni sporcusu siyasete ne zaman girse kendini batiriyor. Sesi iyidir onceden severdim ama artik dinlemiyorum.

2|2
    2|1
  • haklı tabi, yağcılık da bir yere kadar, istediğini yapar kimseyi ilgilendirmez

4|2
    4|0
  • haklıı

1|0
    0|0
  • Ne yapti ki

1|0
    0|0
  • Sıla bitanedir

2|1
    2|0
  • Bu da mı bacakçı

1|0
    0|0
  • Konu ne yaa ben kaçırmışım?

0|0
    0|0
  • Şerefli olmak suç bu ülkede o yüzden üstüne yürüdüler bu kadar

5|1
    3|1
  • Hayır bulmuyorum

2|0
    2|1
  • Ender dinlediğim türk şarkıcıydı toplumun hassas zamanında marjinal durmaya çalıştı elinde patladı. Üstelik mürekkep şu ana kadar en beğendiğim albümüydü. Albümünün hatrına ben bile iptal edilen konserlerine acıyorum...

2|0
    1|0
  • Sıla haklı evet

3|1
    2|1
  • Haksız.

3|0
    3|1
  • Haksız buluyorum

2|0
    1|1
  • blmıyom olayı

0|0
    0|0
  • bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Haksız buluyorum hayır gitmicen madem öyle saçma açıklamada yapma

2|0
    0|0
  • Haketti

2|0
    0|0
  • haklı tabi

1|0
    1|0
  • Saygımız var hakli da sayilir

1|0
    2|0
  • Bu kim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 30

• Ünlüleri desteklemem ben... Oyunculardan daha fazla oyuncular.

2|0
    1|1
  • Kendisi de şov yaptı baska birsey degil.
    Tutar sandı elinde patladı .

2|0
    0|0
  • kadın haklı bence. bilmiyorum hangi partiye üye ben sadece dediği sözlere göre onu haklı buluyorum

1|0
    1|0
  • Herkes herşeyi onaylamak zorunda değildir ya da gitmek bulunmak durumunda da değildir. Ama bunları yaparkende başkalarına saygı duymak zorundayız. Gitmezdi ama birşeyde demezdi. Çok hassas dönemlerdeyiz ve o kadar itinalı ve özenli konuşmak durumundayız ki artık. O yüzden gitmediğinin sebebini kimseye açıklamak zorunda değildi. Gidemiyorum diyip kestirip atmak en iyisi idi onun için.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanatçı açıklama yapmak zorundadır. Onca insan uzerinden para kazaniyor kimin ne oldugu ortaya çıkmalıydı iyi de oldu.

• 1ay

@Contact herkesin düşüncesi kendine diyelim 😮

• O kimki abi tanımam etmem umrumdDa değil açıkcası.

1|1
    0|0
  • Bu ülkenin sanatçısıysa bu halka destek vermeli.. olay siyasi değil! ! Sevmezdim zaten bunu.. Herkes hakettiği yerde kalsın 😝😝😎

2|1
    2|1
  • Siyaset yapılmamalı bence herkes kendi işini yapsın.

1|1
    0|0
  • ne yasandı kı

1|0
    0|0
  • Lüzumsuz avrat. gereksiz sarkici

1|1
    0|0
  • Benim icin şov kadini sadece artik

2|0
    1|0
  • O miting destek amacliydi. Gosteris demesiyle süpheleri üstüne cekti belki yanlis anlasilmistir orasini bilemem. Neyse tek derdimiz bu degil.

3|0
    0|1
  • demoğrasi diye ağlaşan çomarların maskelerini düşürdü. sonuna kadar haklı.

2|0
    1|1
  • haksız

2|0
    1|0
  • Hayatları şov sahne yazık oldu öyle bir dönemde patavatsızlık etti kendi yaptı

2|0
    2|0
  • Bu kadini seviyorum

1|0
    0|1
  • Ben haklı bulmuyorum tüm dünyaya karşı tek omuz olduk hepimiz din ırk ayrımı yapmadan ama ona şov gibi geldi

1|0
    0|0
  • Evet haklı çünkü o bir şovmen değil

3|0
    2|1
  • gezi olayları gibi işinize gelen şeyler savaş. gerçekten bir savaştan dönülen bu büyük olay da işinize gelmediği için şov, değil mi. şov demek daha kolayınıza geliyor tabi. yemişim sılasını.

1|1
    0|0
  • Demokrasi demokrasi dediler 2 ay boyunca ee demokraside özgür düşünce yok mu neden linç edildi peki?

2|0
    2|0
  • Haklı bulmuyorum. Gezi olaylarında tam destek. Sorun vatan olunca mı tiyatro oyun? İnşallah silinir gider

2|0
    2|1
  • Bulmuyorum😄

0|0
    0|0
  • Duruşunu, düşüncelerini ve işindeki başarısını takdir ediyorum.

2|2
    2|0
  • Gezi olaylarını destekleyip buna şov derse kusura bakmasınlar kimse vatan hainliğidir bu

1|0
    2|0
  • Kısmen haklı buluyorum

0|0
    1|0
  • Sanatına hiç bir lafım yok. Ama bütün ülkenin birlik olduğu bir vakitte öyle dememeliydi.

3|0
    2|1
  • Haklı buluyorum.

0|0
    1|0
  • Bacakları güzelmiş. Destekliyorum

1|0
    1|0
  • Ne olayı oldu ki

0|0
    0|0
  • Haklı buluyorum. Sözlerinin çarpıtıldığını düşünüyorum şaşırmadım en iyi yaptıkları şey ztn bu. Siyasilerin şovunu kastettiğini belirtti ztn orda. Daha sonra bütün kpnserlerinn iptal edilip ambargo uygulanması bir sanatçıya bence asıl şov budur.

2|0
    2|0
  • severim

2|0
    1|0
Yükleniyor...