Bu tarz yarışmaları siz nasıl buluyorsunuz?

Bu tarz yarışmaları siz nasıl buluyorsunuz ?
Kısmetse olur, gözaltı, aşk kafe, ben bilmem eşim bilir vb. Yarışmalar "ev" ortamında çekilmesini aşırı olumsuz karşılıyorum. Bu tarz programlar yarışma modundan çıkmış; dedikodu, fitne fesat, bol tartışmalı bir ortama bürünmüş. Nerde görse aşşağılayacakları cahil insanları kendileri yansıtıyor. Evlenme programlarıda bu katagoriye dahil. Bu tarz programlar zaten boş kutu olan televizyonu dahada boş kılıyor bence

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun %80 sebebi işsiz güçsüz ev kadınları. Bu tarz programlara reyting kazandırdılar. Yapımcılar da enayi mi kültür sanat programları çekeceklerine bunları çekip köşeyi dönüyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah bu programların da bu programları yapanlarında ayrı belasını versin.. edep diye bişey kalmadı.. erkekler kadınları aşağılayıp duruyor ve kadınlarda ses çıkarmayıp üstüne sanki iyi birşeymiş gibi ay seviyor gibi cümleler kurup duruyorlar... kimin kime aşık olduğu belli değil bugün Ayseye deli divane aşık olan yarın Fatmaya aşık oluyor... Herkes herkeste yani...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kutsal evlilik müessesine bu kadar hakaret edilmemiştir.

0|0
    0|0
  • iğrencc

0|0
    0|0
  • Çok moktan

0|0
    0|0
  • hepsi show yalan dolan

0|0
    0|0
  • sahte ajans oyuncularının oynadıgı saçma sapan programlar

0|0
    0|0
  • toplumun ahlakını bozan programlar bunlar

0|0
    0|0
  • ben izlemem

0|0
    0|0
  • bize ters

0|0
    0|0
  • Saçma sapan programlar işte milletin kafasını meşgul ediyorlar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senaryo ve cast sistemiyle işliyor bunlarun hepsi.

0|0
    0|0
  • Evet cok haklısın ve insanlar artık böyle şeyleri normal karşılar oldu yani baya geniş oldular açıkçası onların anneleri babalarına üzülüyorum diyeceğim ama onlarda görüyor razı oluyor ne diyim saçma sapan programlar

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • can sıkıntsndan işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...