Star TV'nin gay kelimesini sansürlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün akşam "Delibal" adlı filmde "gay" kelimesi her kullanıldığında sansürlendi. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? İnsanların doğuştan gelen bir özelliğinin sansürlenmesi ne kadar doğru?

0|0
29|17

En İyi Erkek Görüşü

• Rejideki ya da artık kim ayarlayıp veriyorsa bunu tv ye o ekipteki birinin bu konuda sorunları var sanırım

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• İşte bu benim canım Türkiyem. Biz silahları sansürlemeyiz gider sigarayı alkolü onun filmleriyle büyüdüğümüz Kemal Sunal'ın filmlerini sansürleriz çünkü silahlar insan öldürmez sigara alkol ve filmlerdeki kelimeler öldürür insanı haklılar.
    Söylenecek söz yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Stardan böyle olumlu bir hareket beklemezdim
    Helal olsun..
    Gelecek nesillere subnimal mesajlar verilmesi engelleniliyor
    Escinseller yasayacaksa gidip bunu saklı yasasınlar
    Rezilliklerini İyi pok yaptiklari zannedip ifsaa reklam etmeye calısmasım kuş beyinliler

5|2
    4|0
  • bugün Kemal Sunal filmi izliyorum "kazık" kelimesini sansürlediler daha ne diyeyim

6|0
    0|0
  • Çocukları etkilemesin diye yapıyorlar doğru bence.

6|2
    3|0
  • Sansurlenecek tabi. Sansurlenmesinmi. doğuştan mogistan alakasi yok. Sonradan öyle oluyorlar

4|2
    6|2
  • Ben bunu çok saçma buluyorum sonuçta herkes eşcinselin ne olduğunu biliyor bu yüzden böyle yapmaları çok saçma ve böyle yaparak eşcinsel olan insanları küçük düşürüyorlar

1|0
    0|0
  • Çok cool bence, çünkü çocukları meraka ve psikolojik atraksiyonlarla sokmaya gerek yok

1|1
    1|0
  • Bence böyle kelimelerin filimde yer almaması lazım

2|0
    3|0
  • Çok doğru buluyorum, helal olsun

0|1
    3|0
  • İyi yapmışlar, sansürlesinler. Siz ahlak yoksunu nursuz pigmeler onu 5 yaşında çocuklar izliyor

0|1
    2|0
  • Doğuştan g. tümüzde geliyor. G. t de sansürlenmesin ozaman

1|0
    0|0
  • Gay turkiyeye yabanci bir kelimedir kullanilmamalidir

0|0
    3|0
  • Tvde filmde bakmiyorum umrumda degil yesinler birbirini

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık.

0|1
    2|0
  • Sizce

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk izler olurda çocuk annesine babasına gay nedir diye sorar sonra mağduriyet oluşur falan demişlerdir. Bir de insan ne kadar pislik varsa çogunu tvlerden ögreniyor bari o kelimeyi öğrenmesinler

1|1
    4|0
    • 2ay

Hangi devirdeyiz çocukların annelerine bir şeyler soracak? El kadar bebeğin elinde telefon var daha ne. Merak ederse çocuk internetten araştırır.

• 2ay

Gay pis bir kelime değil. O çocuklar tvden sevişme ve öpüşme sahneleri izliyor onları da göstermesinler

• mantıklı hareket bence

4|1
    4|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Gay kelimesinde ne var ki? Çok tuhaf.

2|0
    0|0
  • Doğuştan gelen bir özellik mi
    Kimse küfür etmicem olarak doğmaz

2|1
    6|0
  • doğru değil ama burası türkiye

1|0
    1|0
  • ben cok sacma buldum

1|0
    0|2
  • Çok doğru. On numara doğru.

2|0
    3|0
  • Biri der doğuştan böyleyiz saygı duyun, biri der tercihimiz böyle saygı duyun. Koduğumun ibnelerinin ne olduğu belli değil. Ağzımı bozdum artık. Sitenin her yeri gay lgbt sorusu kaynıyor.

0|0
    3|0
  • bnce uygun olmus kucuk cocuklarda izliyr sonucta anne 'gay' ne dese ne cvp verck

2|0
    3|0
    • 2ay

Erkeklerden hoşlanan erkek diyebilir.

• 2ay

Müslüman değilim ama çoğu kişiden iyi biliyorum dinleri. Çok araştırdım ve bu araştırmalardan çıkardığım sonuç lut kavminde gay veya lezbiyenlik olduğu için değil farklı sapkınlıklar olduğu için lanetlendi. İyi bir araştırma sonucu öğrenebilirsiniz bunu

• 2ay

elbette sadece bu degil ama orda var icinde demek istedigm toplum kabul edemez

• Çok doğru bir iş yapmış star. Tebrik ediyorum.
    Not: kimse gelip laf sokup engellemeye kalkmasın. Herkesin düşüncesine saygı lütfen

0|0
    4|0
  • Hersey cok ahlakli da bir bu kalmisti yani

1|0
    0|0
  • Gay küfür değil, erkek cinsiyetindeki eşcinsel demektir. Ne var bunda sansürlenecek? Çok gereksiz, taraflı bir hareket. Homofobik startv😄

1|0
    1|1
  • Türkiye normaldir

2|0
    0|0
  • Doğru bir şey değil. Keşke yapılmasaydı

2|0
    0|0
  • DOĞRU DEĞİL BENCE

1|0
    1|1
  • Türkiye'den ne bekliyorsunuz :D

1|0
    0|1
  • en doğrusu

0|0
    2|0
  • Halâ doğuştan gelen diyorlar. Hasbinallah...

0|0
    3|0
  • Küfür bence de sansürlenmeli

0|0
    3|0
  • Hayatımda gördüğüm en aptalca hareket! Bir küfür, hareket veya argo değil. Sadece bir cinsel yönelim adı. Duyduğum anda kapadım televizyonu. Ülkemde homofobik istemiyorum bro!

1|0
    4|1
  • Tuhaf olmuş

0|0
    0|0
  • bir kelime olay yarattı

0|0
    0|0
  • Bence doğru değil.

0|0
    0|1
  • farklı fikirler olabilir , sansur sacma ama bu gay kavramına sıcak baktıgımı göstermez

0|0
    0|0
  • Rtük ün ne olduğunu bilen var mı acaba bir kelime için binlerce lira ceza neden yesinler ki bunun dışında çocukların da izlediğini unutuyor ve doğuştan gelen bir şey değildir

1|0
    2|0
    • 2ay

İyice araştırırsan doğuştan olduğunu öğrenirsin

• 2ay

Doktorsun galiba

• 2ay

İşte farklı inançlar kişisel düşünceler 😊

• Saygı duyulmali

0|0
    0|0
  • Pf ya

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor, gay olanlar düşünsün.

0|0
    1|0
  • Rezillik

0|0
    0|0
  • salaklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...