Aylık Maaşım 1.000.000.000 Dolar, Hayatta ulaşamadığım hiç birşey kalmadı, kendimi çok mutsuz hissediyorum?

Babamın holdingin de yönetim kurulu başkanlığı yapıyorum. Ne hedef belirlesem hepsi para ile anın da oluyor ben uğraşmak çaba göstermek, belki de çalışanlarım gibi askeri ücrete talim etmek istiyorum 23 odalı bir köşk yerine 90 m2 apt dairesin de yaşamak istiyorum.. çoğunun rüyalarını süsleyen yalı, köşk, hayatları son model lambo, bugatti, porş. vs. hepsinden kolleksiyonum var.. hep zenginimdim sülalem de öyle 3-4 kuşaktır ultra zenginiz zaten. sonradan görme durumu da yok. gösteriş budalalığı yapmıyorum sadece iyi anlatın halimi diye.. seçkin milletlerin sosyete güzellerinden kolleksiyonlar yaptım tek gecelik ilişkilerden öteye gitmedi çoğuda. artık doydum ben fakir olmak istiyorumm.

Güncellemeler:
2ay Ne bir senaryo, ne bir dizi.. benim hayatım bu malesef!
2ay Yukarı.

0|0
17|30

En İyi Kız Görüşü

• Git Karadenize bir dağ evine yerleş ama basit bir hayat olsun lüks olan her şeyden uzak. Bir ay tatil iyi gelir..

0|1
    0|0
    • 2ay

Düşünmedim değil, ve kaçıyorum zaten arada karadeniz dağlarına. Temelli kaçmak vardı ama.

• 2ay

Ait olduğun hayattan tamamiyle uzaklaşman mümkün değil ama ara ara böyle tatiller iyi gelir. ya da ne bileyim hayatı normal standartlarda yaşayan insanların arasına girebilirsin. Küçük bir apartman dairesine yerleşebilir kim olduğunu bilmeyen insanlarla gerçek dostluklar kurmaya çalışabilirsin. Ama bu iki farklı hayat demektir bir yandan güzel diğer yandan ise yıpratıcı olabilir.

En İyi Erkek Görüşü

• Madem öyle sizi şöyle alalım.
    İlk yapacağınız şey size ait olan tüm taşınır ve taşınmaz gayrimenkul, araç, para ve bilimum türlerini fakir fukaraya eşit ölçüde bağışlamak. İlaveten çocuk esirgeme kurumu, lösev ve kadın derneklerine de parayı aktaracaksınız. Sonra başka bir ile gidip en kuytu mahallede kira ile yaşayıp kendi ekmeğinizi bir iş ile kazanacaksınız. Ama işiniz basit olacak. Yetkinlik ve niteliklerinizi kapsayacak bir iş olmayacak.
    Zira bu ülke mühendisler ve öğretmenlerin pazarda meyve sebze sattığı bir ülke.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Fazlaysa paran bize vere bilirsin abi böylelikle sen fakir biz zengin sen mutlu biz mutlu.

0|2
    0|0
  • Paranı biriktir. öyle yerlerde yaşa o zaman? gez veya
    yardım et fakir insanlara. gönlün huzur bulur

0|0
    0|0
  • Burada işin ne?

0|0
    0|0
  • Anliyorum.

0|0
    0|0
  • Nasıl hayatta ulaşamadığın birşey kalmadı ya !! Daha bana ulaşmadın😂😂😂😂

0|0
    0|1
  • Ve ksye geldin tamam :D

1|0
    0|0
  • Niye burdasın aqyum

0|0
    0|0
  • benim de maasim 1.000.000.000.000.000 kisacasi bir 1 15 tane sifir :( zenginim ve egom bunu yazmama zorladi :(

0|0
    0|0
  • O zaman babanin sirketinden ayril ve aldigin egitimli az maasli bir ise talim ol eger igercekten istedigin buysa

0|0
    0|0
  • vay anasını

0|0
    0|0
  • Kolleksiyon yazmanin sebebi kollektif kelimesi mi, collection kelimesi mi

0|0
    0|0
  • dimekki para herşey değilmiş😂

0|0
    0|0
  • O istediğin mütevazi hayatı yaşayabilirsin. Herşeyı bırak ve git :)

0|0
    0|0
  • Hmm oke

0|0
    0|0
  • yardımcı olabilirim sana

0|0
    0|0
  • Yalancıyı mikseler , kucaktan düşmezsin 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bir tane saray yaptır. İçine de 40 tane cariye oohhh. Haremini kur içinde padişah kostümüyle dolaş. Cariye, cariye kostümü giyecek vs. Güzel olur bence.

0|1
    0|0
  • Şimdi söyle bana İçeride misin?

2|1
    0|0
  • o kolay bana vekalet çıkar ben parayı hallederim sizde fakir kalırsınız al sana istediğin hayat sende mutlusun bende :):)

0|0
    0|0
  • Eğlenceli oldu mu peki yorumları okumak?

0|0
    0|0
  • Sen bafilemeye doymuşsun artık çok daha farklı bişeyler arıyorsun. Bafilenmeyi dene biraz da.

0|0
    0|0
  • Aaa evet guzel bu senaryo. Ben de sabirsizlikla bekliyorum yeni cekilecek bu diziyi.

0|0
    0|0
  • Zenginliğin tadını aldın artık geri dönüşü yok
    şöyle örnek vereyim bir oyun oynuyorsunuz zevkli geliyor seviye atlamak felan ama para hilesini bir yapıyorsunuz 1 hafta geçmeden oyunu bırakıyorsunuz çünkü bir amaç yok zevkli gelen birşey yok

0|0
    0|0
  • 1 milyar$ 😀 Maden şizofrenlik yapacaksın mantıklı at..

0|1
    0|0
    • 2ay

1 milyar dolar serveti olan anca var maaş yazmış

• 2ay

@ali_1993 Bende onu demek istedim, Bill Gates'in serveti 30 milyar dolardı, en zengin arap kralının bile 50 milyar dolar serveti varken amcam 1milyar$ maaş alıyor, ne holdingmiş :)

• Bana 10 milyon tl gönder yeter. Sana tavsiyem git afrika ülkelerine yardım et. Barınacakları bir yer yap
    Özele gelsene

0|0
    0|0
  • Ailenden uzaklas tek basina hic paran yokmus gibi davran hatta baska sehirlere git fakir bir insan gibi oralarda calis o ortamlara katil huzuru bulursun

0|0
    0|0
  • ya arkadaşı pistten alın, ergenlerden gına geldi

0|0
    0|0
  • Al abi bir snickers ye

1|0
    0|0
  • Multipolar teşhisini koyuyorum hastayıkendi haline bırakın

1|0
    0|0
  • iki rekat namaz kil :D

0|0
    0|0
  • Yalancıyı dilenci naapsın?

0|0
    0|0
  • Acken sen sendegilsin.

0|0
    0|0
  • Maaşla calisan zengin mi olur ya fakiri

0|0
    0|0
  • zengin olduğunu bana hissettir ispat et, söz ifşa etmem seni

0|0
    0|0
  • bize ver okut bizi nufusuna al

0|0
    0|0
  • Kafan güzelmiş bu bir senaryo değilse neden paran fazla diye mutsuz olasın.

0|0
    0|0
  • A. m. q 10 bin tl borc istesek bin tane takla atarsiniz

0|0
    0|0
  • dötünü hadi ordan

0|0
    0|0
  • 100bin versene evlenicem iban numaram TR34 0006 4000 0011 2170 5364 84 hadi bekliyorum kardeşim

0|0
    0|0
  • Fake soru

0|0
    0|0
  • Yalanini fikiyim senin

0|0
    0|0
  • yalanını s. k. yim senin zengin olsan burda ne işin var kafanda senaryolar yazıpta gelipte burda milleti kekleme ömrü hayatında dolar gördünmü acaba aç k. pek

0|0
    0|0
  • hayaller hayatlar :D güzel bir uyarlama olmuş eline sağlık

0|0
    0|0
  • kanka yer değişelim mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...