Evlilik programlarını nasıl buluyorsunuz?

Ben şahsen Zuhal Topal'ı izliyorum. Orada olanlara şaşırmamak elde değil bugün can ciğer olanlar Yarın bir de bakmışsınız düşman olmuşlar sahte midir kurmaca mıdır belli değil bir de orada Hanife diye birisi var bu kızın yüzünden izlemeyeceğim daha bu programı.
Üç yıldır herkesi aldatıyor bir koca bulamadı kendine.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmaca oyalamaca beyin uyuşturmaca düzmece kötü örnek olma daha sayayım mı nefret ediyorum anneme bile izletmem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yakın zamana kadar izlemiyordum ama kız kardeşim Alper diye biri varmış ona talip olunca izlemeye başladım atv yi. Yalnız çocuk biriyle görüşüyormuş olmazsa gidecek karar vermiş, tutamıyoruz, mecburen bizde izliyoruz. Bakalım hayırlısı diyip geçiyoruz.
    Bu tür programların insanlar üzerindeki etkilerinde olumsuz yönler daha ağır bastığı için yayından kaldırılmalı bence. En basit şekliyle evde kardeşimle Alper'den başka bir şey konuşamaz olduk. Yatacağız Alper, kalkıyoruz Alper öğğğk geldi Alperden yahu. Bir boşvermişlik, umursamazlık oluştu kız da.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gercek değil bunlar oyuncu hepsi

1|0
    0|0
  • gülmek için açarım bazen 😂😂

1|0
    0|0
  • boş şey resmen şov oyun oynuyor para kazanmak için yapıyor

1|0
    0|0
  • izlemiyom pek

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • sadece şov

0|0
    0|0
  • izlemiyorum evliliğin programı olmaz çünkü

0|0
    0|0
  • Hepsinde oynuyorlar ama Esra Erol daha iyi

0|0
    0|0
  • gereksiz burdan bul yuz yuze evlen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senaryo olduklarını bildiğimden, bana en saçma gelen programlardan birisi sadece

2|0
    0|0
  • Kurmaca o program

2|0
    0|0
  • Bence evlilik programlari tamamen gösteriş şahsen ben görünce kanali direk degistirenlerdenim.

1|0
    0|0
  • Saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • instagram da ürun reklamı yapiyorlar hatta barlarda video atiyorlar bunlar mi evlenecek yalan hepsi

2|0
    0|0
Yükleniyor...