Marilyn manson mı Rammstein mı? Hangisi sizi daha çok kaptırıyor müziğe 😄😂😂?

Benim ikiside... İkiside çok iyiler gerçekten :)

Güncellemeler:
2ay Güncell

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Rammstein tabii ki

1|0
    0|0
    • 2ay

Hangi şarkısı daha etkili sence

• 2ay

Bilmem ki 2016 da bir turne yaptılar dünyada. Türkiye'ye bir kere geldiler, bir daha gelirler mi bilmem

• 2ay

Anladım.. öyleleri 15 yılda bir gelir zaten Türkiye ye 😞 teşekkürler yorum için..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Rammstein iyidir güzeldir ama marilyn manson çok ayrıdırtarzını seviyorum bu adamın :)

https://www.youtube.com/watch?v=BHRyMcH6WMM

0|0
    0|0
    • 2ay

Tainted love daha çok kaptırıyor beni 😄

• 2ay

Kesinlikle dediğim gibi adamın tarzı zaten bir çok şarkısını güzel yapıyor. Bu yüzden hangisini dinlersen dinle sırada ki şarkıda sana oha buda iyiymiş dedirtir :)

• Marilyn manson 🤘🏻👍🏻

1|0
    0|0
  • İmmortal, At the gates, Satyricon, Hypocrisy, Gorgoroth vs..

1|0
    0|0
  • çok nadir dinlerim ikisini de havamda olmam lazım.

0|0
    0|0
  • Für Immer Rammstein her albümü mevcut marilyn'i de severim ama bir Rammstein olamaz

0|0
    0|0
  • Rammstein.

0|0
    0|0
  • Marilyn manson bence gelmiş geçmiş en farklı kadın başkasıyla kıyas edilmez bile..

0|0
    0|0
  • Swssss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İkisi de tabiki dünya starlari

1|0
    0|0
  • Rammstein'i severim. Marilyn ile aram pek yok. O yüzden karşılaştırmam hata olur ama o da başarılı ne diyeyim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Rammstein daha serttir ondan mı

• 2ay

Tercih meselesi aslında sertlikle de alakası yok. Ben yerine göre black/death metal de dinlerim, glam rock da dinlerim, klasik batı müziği de dinlerim. Yani sertmiş yumuşakmış dan çok müziğin rengi, riffler, vokal'in ses rengi.. yani detaylı incelerim. O yüzden Rammstein'i daha çok seviyorum. Marilyn ise bana daha çok popüler kültür, kaybetmeye yüz tutacak bir sanatçı adayı gibi. Tamam adam senelerdir müzik piyasasında "The Beautiful People" hatırlıyorum 97 senesiydi, o parça uzun zaman hitlerdeydi, ben de severdim. Fakat zaman geçtikçe bana popülerliği geçti gibi geliyor. Tabi bu benim düşüncem, dediğim gibi zevkler renkler...

• 2ay

Haklısın manson Bencede kültür kaybetmeye eğimli bir sanatçı..

• Rammstein bir tik onde benim icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...