Kızlar, Pelin Akil'i nasıl buluyorsunuz ve ona benzediğini düşünen ya da ona benzettiğiniz birileri var mı?

Esofmanli_sefket
Gerek gülüşü gerekse fiziğiyle çok tatlı bir kadın olan pelin akili şahsen ben çok beğeniyorum. Peki siz kızlar Pelin Akil hakkında ne düşünüyorsunuz? Ona benzediğini düşünen ya da ona benzettiğiniz birileri var mı?
Kızlar, Pelin Akil'i nasıl buluyorsunuz ve ona benzediğini düşünen ya da ona benzettiğiniz birileri var mı?