Olacak O Kadar dizisi günümüzde yayınlansa eskisi gibi izlenme rekorları kırar mı ve yayınlansa izler miydiniz?

Arkadaşlar günümüzde Olacak O Kadar'ı yayınlasalar eskisi gibi izlenme rekorları kırar mı sizce gene eskisi gibi ilgi görür mü ve yayınlansa gene izler miydiniz? bana sorarsanız izlerdim çünkü şimdiki diziler çok berbat ve içinde aşktan başka bişey yok Levent Kırca yok ama gene izlerdim :)Olacak O Kadar dizisi günümüzde yayınlansa eskisi gibi izlenme rekorları kırar mı ve yayınlansa izler miydiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır çünkü 90'lardaki samimiyet yok insanlarda ve o yılları o kadar özledim ki

0|0
    0|0
    • 2ay

@yadau orası öyle tabii bide Levent Kırca olmadığı için pek tat vermez bide o program Atatürk'ten bahsettiği için dinci kesim tarafından sevilmez DİNSİZ diye yaftalanır ya da Fetöcü

En İyi Erkek Görüşü

• Reytingde 1. Sira izlerdim

0|0
    0|0
    • 2ay

@Kuşbeyin17 sence günümüzde yayınlansa eski günlerdeki gibi ilgi görür mü sence gerçi Levent Kırca olmadığı için pek tat vermez ama başrole Levent Kırca gibi usta bir oyuncu gelse sence izlenir mi? gerçi muhafazakar ve dindar kesim sevmez ama genede sorayım dedim

• 2ay

@Kuşbeyin17 Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim bu aşk dizileri yüzünden ve evlilik programları yüzünden sonumuz Allah korusun Pompei halkı gibi olacak Çünkü ahlaksızlık ve ensest ilişkiler giderek yaygınlaşıyor maalesef bizde izliyoruz destek verir gibi

• 2ay

@Kuşbeyin17 zaten ben koyun kelimesini kimseye söylemem saygımdan dolayı söylemem ama söylememekte fayda var neme lazım bu yobazlar sonra bizde daha açar :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence pek izlenme artık öyle şeyler pek popüler değil gibi millet ask dizilerinden kafayı kaldırmıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

@Kumral-Güzsli orası öyle ama mesela günümüzde yayınlansa başrole Levent Kırca'ya benzeyen ya da onun gibi usta bir oyuncu gelse sence izlenmez mi nasıl olurdu mesela ;)

• 2ay

@Kumral-Güzsli aynen öyle dinci tayfa yüzünden televizyondan soğudum bir sürü dine ahlaka zarar veren programlar var aşk dizileri evlenme programları vs. bunları devlete şikayet edeceklerine kapattıracaklarına Olacak O Kadar'ı kapattırıyorlar Ne diyeyim Allah Islah Eylesin hepimizi en sonunda bizler de Pompei halkı gibi olacağız ama iş işten geçecek tabii dinci tayfanın umurunda olmasa da Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim ;)

• 2ay

Amin

• Levent usta ve oya başar hanım izlenmezmi ya. İşimiz gücümüz kim kiminle ilişki yaşıyo olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Siyasete giydirdikleri için kaldırıldımyayından zaten aöa eskiler güzeldi ve izlerdik olsa yine izlerim

0|0
    0|0
  • 90'lardaki bolumleri cok guzeldi, Devlet skinin derdine dusmus :)

0|0
    0|0
  • Malesef reis yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...