İran yapımı, yüksek bütçe ile hazırlanan Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filminin fragmanını beğendiniz mi?

Hz. Muhammed'in hayatının ilk yıllarını anlatan İran yapımı Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filminden Türkçe dublajlı fragman yayınlandı! 28 Ekim'de sinemalarda!

• Beğendim
    54% (14)41% (12)47% (26)Oy Ver
  • Beğenmedim
    19% (5)38% (11)29% (16)Oy Ver
  • Diğer
    27% (7)21% (6)24% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Daha 32 saniye olmuş , ne ara okudun , ne ara soruya girdin ne ara fragmanı izledin direk beğenmedim demiş.
İşte bu tür kişilere ön yargılı , düşüncesine aykırı olduğu için beğenmeyen insanlar diyoruz malesef bu kişilerde oy kullanabiliyor :S

1|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu genre içinde Warcraft kadar başarılı olamaz bu film.

Müslüman ülkelerden senelerdir fantastik film olarak hep aynı tür film çıkıyor.

1|0
    1|0
    • 2ay

1500 yılların bilim kurgu hikayesi dev makinaların uçması mıydı?
      Desene bilim kurgunun değeri anlaşılması için çağ atlayacak zihinlere ihtiyaç var..
      ;)

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar İran şeriatla yönetiliyor diye bizim sanatımızın iyi olamayacağını düşünüyor ama bilmiyorlar kı bizlerde iyi filmler yapıyoruz. Edebiyat alanında da çok iyiyiz. Umarım beğenilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tarafsiz birileri tarafindan gercekleri anlatan bir film olsaydi yayinlanmazdi.

1|1
    2|2
    • 2ay

Temel konusunda Evrimin işlendiği Lucy gibi mi mesela?
      Olabilir.

• Muhammed'in yüzünü kimse görmedi diye tartışma çıkar bu filmden sonra İslam dünyasında. Müslümanların kaldırabileceği bir film değil demedi demeyin :D ama güzel duruyor film efektleri

0|1
    1|0
  • Fil olayından başlayacak sanırım film.. begendim ben

0|0
    0|0
  • Beğenmedim ya bana Hristiyan filmi gibi geldi nedense. Ayrıca filmde umarım Peygamber efendimizin yerine biri oynamıyodur.

0|0
    0|0
  • İranlılarIn bu konularda ne kadar hassas olduklarını bilmiyorum. Açıkçası İslamiyete faydaları pek yok gibi.

0|0
    0|0
  • güzel gibi peygamberimizi biri oynamaz herhalde ama çoğunluk şuda var iran cocugnluk şia mezhebidir

0|1
    0|0
  • Dini filmler izlemem genelde teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • İlgimi pek çekmedi. çarpıcı bir fragman değil.

0|1
    1|3
  • güzel duruyor bu tür filmler artmalı !

0|0
    0|0
  • o çocuğu iran filmlerinde Peygamberin ve sahabelerin yüzünü göstermiş izlemeyin bu sapık filmi.

0|0
    1|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • Deist'im ama İzleyeceğim :)

0|0
    0|0
  • Umarım ne elini ne ayağını gösteren bir film değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• izlemek lazım

0|0
    0|0
  • çok hoş

0|0
    0|0
  • İran sineması ise tabiki izlenir. İzleyip görmek gerek

0|0
    0|0
  • Merak ettim dusuncelerimi yansittigini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Izlemeden bir şey diyemem ama fragman çekici olmuş biraz da değişik müzikler falan

0|0
    0|0
  • Çok güzel ya kesin izleyecem bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...