Hadise ve Murat Boz'un ders kitaplarına girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Meb, 7. sınıf öğrencilerinin bu yıl ders kitaplarında popüler kültürün gözde isimleri olan Hadise ve Murat Boz'un tanıtımına da yer verdi.
Siz seçilen sanatçıları nasıl buldunuz?
Haberin linki.

1|1
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Girsin tabi. Dizilerde girsin hatta. Hangi dizide kim kime kaydi kim kimi kimle aldatti onlarda sorulsun. Zaten ulkenin gencleri okuldan geldikten sonra hep bunlari takip ediyor. Tarih anlatan tarihteki kisileri anlatan kac tane dizi var zaten. ya da edisonun ampulu nasil buldugunu anlatan bir diziye hic denk gelmedim. ya da einstain in basarilari i anlatan bir dizi ya da harezmi farabi bunlari anlatan bir dizi de yok. O zmn murat bozu hadiseyi aski memnuyu muhtesem yuzyila haremin nasil oldugunu kitaplara konu olsun sinavlarda sorulsun. Ulke olarak ogrencilerin basarisi artar hic olmazsa sinavlarda bildikleri yerlerden cikar sorular

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyice saçmaladılar, zaten bu ülkenin eğitim sisteminde hayır mı var

6|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Murat Boz anlarımda
    Hadise nedir yahu
    onu anlamadım

1|0
    0|0
  • Bence güzel olmuş, hatta kitaplar her sene yenilenmeli aktüel konularda kısım kısım bulundurulmalı. Sürekli eskimiş Ali ata baklardan kurtulmak gerek.

1|0
    0|1
  • o kadar popüler sanatçılar geçti bu ülkede onlar girmedi bunlarmı girdi yazıklar olsun ne diyim bu konuda milli eğitim bakanlığını kınıyorum

1|0
    0|0
  • bunu dediğin iyi oldu, ilerde çocuğumu okula göndermeyi düşünmüyorum, en azından bu ülkede. gerekirse evde ihtiyacı olan eğitimi veririm, lüzumsuz bilgilerin kafasına girmesine gerek yok.

1|0
    0|0
  • Ders çok güzel bence

1|0
    0|0
  • çok önemli insanlar ya dünyayı kurtardılar bizim ne önemli sanatçılarımız var onları görmezler gider sağ solunu açan birisi koyarlar yazık

1|0
    0|0
  • bir neset ertas ile bir Gulsen kutlu olabilirdi.

1|0
    0|0
  • Hadise'yi ne diye koyacaklar verdiği etek altı kilot frikiklerini mi :D :D Milyonları günaha sokan kadın canlı yayında ''yanıyorum bilemezsiniz diyen kadın :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Nereden geldi aklına :)

• 2ay

youtube'a girince hadisenin pop starlığı şarkıcılığından çok frikik videoları çıkıyor gündemde hemde

• Hadisenin İngilizcesi malum. İngilizce kitaplarında yer almas
    i mantikli

1|0
    0|1
  • Gençlerin bilip tanıdığı kişiler sonuçta Bence doğru olmuş

2|0
    0|1
  • MagaZin

1|0
    0|0
  • Ne var bunda ne güzel işte elin adamı mı olsaydı?

1|0
    0|1
  • Hadise kimki 😂

1|0
    0|0
  • Biri Gay ve Diğeri ise Hoş biri Bilemiyorum 🙄

1|0
    0|0
  • Kitaplardan istiklal marşını ve andımızı kaldırmaya çalışan yobaz zihniyet bunları ekliyor demek?

Bu ülke islama değil resmen illumunatiye hizmet ediyor mk.

0|0
    0|0
  • Atatürk'ü kaldırdılar şimdi yerine böyle bir hududu olmayan vasıfsız boş insanlarla doldurup gelecek nesilide aynı bunlar gibi vasıfsız bir işe yaramayan boş insanlar olsunlar diye yapmışlar.

0|0
    0|0
  • bence sibel kekilliyi koysunlar sonuçta kültür bakanından ödül aldı galiba tam bilmiyorum ama :) :) :) :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyordum

• 2ay

boşver bence saçmalık murat boz hadise kolay yoldan para kazanan gençliği olmayacak hayallerin peşinden koşturan bu tarz kişilere daha çok prim yaptırıp servet kazanmalarına sebeb olmak

• Çok saçma bir şey.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Daha bir çok örnek insan varken, bunların işi neymiş?

1|0
    0|0
  • Saçma sapan işler

1|1
    0|0
  • sevmedim

1|1
    0|0
  • Hayatımda duyguduğum en saçma eğitim sistemi ve eğitimin başındakiler bizde.

2|2
    0|0
  • Gereksiz. Artık okullarda gereksiz olmuş verilen "şu" eğitimde.

1|0
    0|0
  • abartılacak bir durum yokk

1|1
    0|1
  • saçma olmuş

1|1
    0|0
  • Saçma

1|1
    0|0
  • Super