Bir erkek nasıl Barbara Palvin'i beğenmez?

Merhabalar uzun süreli bir ilişkim var erkek arkadaşıma en beğendiğin kadın mankenler hangisi dediğimde bana Megan Fox Adriana Lima filan diyor ben de diyorum ki tamam bunlar da çok güzel kadınlar ama genç olarak Barbara Palvin bence çok çok güzel diyorum. O kim ki diyor bana :D Resmini gösterdim bunun neresi güzel diyor cüküme kaş göz çizsem bundan daha güzel olur diyor :D Bana çok güzelsin der diyorum ki buna çirkin diyorsan ben öleyim beni nasıl beğeniyorsun hani anlamıyorum bir erkek neden Barbarayı beğenmez

0|0
917

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımıyordum ve google efendi hazretlerinden baktım resimlerine. Çirkin kız değil ama etkileyiciliği de yok. Ne beğendim , ne beğenmedim. Nötr benim için...
    Bak birde güzellik ve etkileyicilik ayrı şeylerdir. Sen öyle hoş öyle alımlısındırki, yanında bu güzeller olsa sevgilin için hepsi fostur. Seni her zaman daha alımlı bulur. Bunun gibi yani... Etki bırakmak, etkileyicilik apyarı şeylerdir. Sırf güzellikle birşey olmuyor :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oha o kadın harbi güzel ama ya 😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben beğenmem doğrusu, sevdiceğimin tırnağı olamaz kendileri.

1|0
    0|0
  • Ben de Megan Fox'u begeniyorum barbara palvin de güzel ama aşırı da degil bana göre. Kişiye göre değişiyor işte, nesi garip?

Her erkek aynı tarz kız sevmez, farklılıklar var. Umudunuzu kaybetmeyin o yüzden kızlar :)

0|0
    0|0
  • Tuzak soru sorduğunu düşünüyor. Barbara selam verse zirvede bırakmak için intihar eder normalde.

0|0
    0|0
    • yok 6 yıdlır beraberiz tanıorum ama nedne beğenmediğini anlamadım :D megan fox a adrianaya filan güzel dio zaten care develinge yi barbarayı filan sevmiyor beğenmiyor nedenini anlamıorum. kendisi kimse için uğraşıcak birisi değil bu arada ailesi bile benle bu kadar ilgişenmesine çok şaşırıyor

• Arıza çıkarmandan çekiniyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Barbara da Hande Erçel e döndü sevmiyorum kızı.

0|0
    0|0
  • Duymadım hiç o kadını

0|0
    0|0
  • Scarlett Johansson barbaradan daha güzel

0|0
    0|0
    • o kadın da güzel evet :D

• yani göre olabilir. scarket seksi bir kadın barbara ise tatlı ben tatlılığı daha çok seviyorum

• Ne güzel söyledin bende sexy liği seviyorum yani herkesin gördüğü ve hissettikleri farklıdır

• Beğenmiyorum mankenleri

0|0
    0|0
  • Ben tanimiyorum😂

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Karşıdan görse seni terkeder kardeşim kime şekil yapıyor anlamadım

0|0
    0|0
    • 6 yıldır beraberiz kimsenin peşinden koşucak bir tip değil. bazı arkadaşlar ben de beğenmiyorum demiş demekki bazıları değenmiyormuş ciddi ciddi.

• sen kendini kandırmaya devam et

• Beğenmek zorunda mı?

0|0
    0|0
  • Bende beğenmiyom

0|0
    0|0
  • Seni kırmamak için demiştir

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşündüm ama bazı kadınları bu güzel mi diye gösterdiğimde beğenirse fena değil filan dio barabara direk ıyy bu ne dedi

• Barbarada insan sonuçta beğenilmeyebilir

• İlk kez duydum, güzel kızmış :)
    Trip yememek için öyle demiştir :D

0|0
    0|0
  • Her tipi beğenicez diye bir şart mı var votkayı azalt en iyisi sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Barbara Palvin sorusu sorma gunumu bugun

0|0
    0|0
    • başkaları da mı sordu? denk gelmedim

• Normal bence, okadar abartılmamalı

0|0
    0|0
  • Karşısında görse ağzından iki kova su akar sana cool görünmek için hep

0|0
    1|0
    • bak ona bu cümleye benzer bir cümle kurdum :D ama 6 yıldır beraberiz karakterini de tanıorum güzele güzel derim beğenmedim dio :D

• Olabiir.. Güzellikte görecelidir..

0|0
    0|0
  • Begenmeyebilir bnde begenmiyorum

0|0
    0|0
  • konusacak baska bir seyiniz yok mu

0|0
    0|0
    • başka bişey konuşmuyoz mu dedim

• Beğenmiyebilir

0|0